Piotr Gąsowski w czerwonej chustce
1/7
Piotr Gąsowski w czerwonej chustce

Czwarta edycja Hell's Kitchen jest bardzo emocjonująca, bo w roli uczestników występują też gwiazdy. Np. jurorka i prowadzący programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" - Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski!

 

Dotychczas w show pojawili się m.in. Zygmunt Chajzer, Elżbieta Romanowska, Rafał Cieszyński, Katarzyna Kwiatkowska. W czwartej edycji największego kulinarnego show w Polsce gwiazdy ponownie wcielą się w role uczestników. Wesoło!

 

 

2/7
Katarzyna Skrzynecka na grupowym zdjęciu

Piotr Gąsowski był pod wrażeniem Wojciecha Modesta Amaro i z pokorą przyjął wszelki uwagi:

Szef Amaro mnie nie oszczędził. Ale jeśli poczułbym, że jakakolwiek uwaga nie jest merytoryczna, zaprotestowałbym. Uczestnicy myśleli, że ze mnie nic nie będzie, ale się zdziwili. Nie chcę być fałszywie skromny, ale wiem, że dobrze gotuję. To jedna z moich pasji.

3/7
Katarzyna Skrzynecka z niebieską opaską

Katarzyna Skrzynecka starała się nie zawieść uczestników Hell's Kitchen:

To, co najbardziej mnie stresowało podczas nagrań to fakt, że uczestnicy "Hell's Kitchen" walczą o wspaniałą nagrodę, co powoduje, że wszystko bardzo przeżywają. Starałam się ich nie zawieść, nie zaproponować czegoś, co może okazać się niewypałem. Zdawałam sobie sprawę, że jeżeli coś mi nie wyjdzie, mogę być odpowiedzialna za przegraną mojej drużyny.

4/7
Katarzyna Skrzynecka rozmawia z kucharzem

Piotr Gąsowski i Katarzyna Skrzynecka powalczą w osobnych drużynach na tych samych warunkach, co uczestnicy. I podobnie jak oni dostaną albo karę, albo nagrodę. 

5/7
Katarzyna Skrzynecka gotuje

Katarzyna Skrzynecka dawała z siebie wszystko. Czy to zaprocentuje?

6/7
Piotr Gąsowski gotuje

Piotr Gąsowski też dzielnie walczył, ale czy jego drużyna była lepsza?

7/7
Piotr Gąsowski w białym kitlu

Kto okaże się lepszy? Przekonacie się już dziś o 20:05 na antenie Polsatu!