Krystian Ochman fot. AKPA
fot. AKPA

Oto zwycięzca "The Voice of Poland" 2020! Krystian Ochman wygrał 11. edycję programu

Krystian Ochman fot. AKPA
fot. AKPA

11. edycja "The Voice of Poland" dobiegła końca!  W wielkim finale walczyli: Anna Gąsienica-Byrcyn, Adam Kalinowski, Jędrzej Skiba oraz Krystian Ochman. Wygranym 11. edycji okazał się Krystian Ochman!

Zwycięzca wygrał 50 tys. zł i otrzymał propozycję kontraktu fonograficznego z wytwórnią muzyczną oraz tytuł „Najlepszego głosu w Polsce”!

Co działo się podczas finału 11. edycji "The Voice of Poland"?

Podczas wielkiego finału wszyscy finaliści czyli Anna, Adam, Jędrzej i Krystian pojawili się na scenie, śpiewając wspólnie „Lubię wracać tam gdzie byłem” Zbigniewa Wodeckiego. Tradycyjnie już każdy finalista oprócz występu solowego pojawił się na scenie ze swoim trenerem.

Ania Gąsienica-Byrcyn zaśpiewała razem z Edytą Górniak piosenkę Adele – „Rolling in the deep”. Z kolei sama wykonała utwór: "One night only" Jennifer Hudson. Urszula Dudziak wprost powiedziała "na tym etapie już nie oceniamy, ale się zachwycamy".

Adam Kalinowski na scenie pojawił się razem z Tomsonem i Baronem śpiewając „Drive” zespołu Incubus. Następnie samodzielnie wystąpił z piosenką "Still got the blues" Gary'ego Morre'a.

Adasiu to przyjemność słuchać ciebie. Niesamowite wrażenia. – powiedziała Edyta Górniak.

Z kolei Krystian Ochman i Michał Szpak zachwycili utworem "A Mi Manera". To był bardzo spektakularny występ. Solo Krystian zaśpiewał "Frozen" Madonny. Jurorzy nie mogli wyjść z podziwu dla jego występu, co wyrazili słowami:

Jesteś tak oryginalny – powiedział Baron, a Edyta Górniak dodała:  Bardzo Ci dziękuję, że zgłosiłeś się do tego programu. Masz osobowość sceniczną. Wciągasz mnie pod wodę w piękny sposób

Potem przyszedł czas na kolejny duet, który stworzyli: Jędrzej Skiba i Urszula Dudziak. Zmierzyli się z utworem "Virtual Insanity" Jamiroquai, a Jędrzej samodzielnie wystąpił z hitem "All I want" Kodaline.

Posługiwanie się głosem w sposób, w jaki Ty to robisz jest świetne. – powiedział Michał Szpak. Edyta Górniak dodała: To był najpiękniejszy Twój występ w całej edycji.

Jako pierwszy z finału odpadł Jędrek, potem przyszedł czas na Annę, a decyzją widzów zwycięzcą 11. edycji "The Voice of Poland" okazał się Krystian Ochman!

Zobacz także: Paddy z "The Kelly Family" wystąpi w finałowym odcinku "The Voice of Poland! Jak dziś wygląda? Mamy najnowsze zdjęcia

 

 

W finale walka między Adamem a Krystianem była bardzo zacięta. Obaj na scenie pokazali doskonałe występy.

 

 

 

 

Facebook

 

 

 

Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08