TV-Show

Oto najbardziej poruszające momenty w "Rolnik szuka żony 7"! Co wzbudziło najwięcej emocji?

Oto najbardziej poruszające momenty w "Rolnik szuka żony 7"! Co wzbudziło najwięcej emocji?

Przed nami finał siódmej edycji "Rolnik szuka żony"! W tej edycji show TVP 1 nie brakowało poruszających momentów, o których mówili wszyscy. Cała Polska martwiła się o Dawida, który rozpaczał po tym, jak zostawiła go Martyna. Józef wzruszył zaś wszystkich swoich wyznaniem o tym, że rodzina odwróciła się od niego, kiedy zdecydował się na udział w show. 

A Wy który moment z całej siódmej edycji zapamiętacie najbardziej? Finał dziś o 21:15 w TVP 1!

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Mateusz ocenia wygląd Magdy i jej nowy związek z Kubą: "7,5 na 10. Według mnie relacja tak nie wygląda

Najbardziej poruszające momenty w Rolnik szuka żony

Rolnik szuka żony
Instagram
TV-Show
"Rolnik szuka żony": Tak Ania Bardowska dba o męża! Taka żona to skarb! 
Jak wygląda małżeństwo Ani i Grześka Bardowskich z Rolnik szuka żony naprawdę?

Ania i Grzegorz Bardowscy z "Rolnik szuka żony" to naprawdę małżeństwo na medal! Para, która poznała się na planie 2. edycji show TVP darzy się ogromnym uczuciem i szacunkiem i nie zapomina o organizowaniu dla siebie niespodzianek. Ostatnio Ania zaskoczyła swojego męża, gdy ten był zajęty pracą w polu. Przygotowała dla niego coś, co sprawiło mu ogromną radość! Zobaczcie, jak rolniczka dba o swojego męża! Taka żona to skarb!  Zobacz także:  Anna Bardowska z "Rolnik szuka żony" pochwaliła się wizytą św. Mikołaja. Nie uwierzycie, kto wystąpił w tej roli! Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" przygotowała niespodziankę dla męża Ania i Grzegorz Bardowscy z "Rolnik szuka żony" to zdecydowanie jedna z najbardziej znanych par tego programu. Chociaż od ich występu w hicie TVP1 minęło już kilka lat, to jednak wciąż cieszą się ogromną sympatią widzów i zgromadzili grono fanów. Małżeństwo jest bardzo aktywne w swoich mediach społecznościowych, dlatego na bieżąco wiemy, co słuchać u tej dwójki. Jak wiadomo para ma teraz mnóstwo pracy i obowiązków nie tylko na gospodarstwie, ale także przy budowie domu. Ania i Grzegorz zdecydowali się na bardzo nowoczesny projekt, a prace idą jak burza! Ostatnio rolniczka pochwaliła się kolejnymi efektami z budowy domu.  Śmiało można przyznać, że będzie to prawdziwe królestwo! Ania Bardowska jest bardzo aktywna na Instagramie i często pokazuje kolejne kadry z rodzinnego życia. Tym razem pochwaliła się niespodzianką dla męża. Grzegorz właśnie domyka wszystkie sprawy związane z pracą na gospodarstwie przed okresem zimowym, a jego żona postanowiła przygotować dla niego iście królewski posiłek, który osobiście mu dostarczyła. Ostatnia obiadokolacja w tym roku na pole, więc pizza góralska z...

Mateusz z Rolnik szuka żony o Magdzie
TV-Show
"Rolnik szuka żony": Mateusz ocenia wygląd Magdy i jej nowy związek z Kubą: "7,5 na 10. Według mnie relacja tak nie wygląda"
Były kandydat Magdy z Rolnik szuka żony ostro o jej związku z Kubą!

Już jutro finał "Rolnik szuka żony 7", podczas którego wszyscy rolnicy spotkają się ze swoimi kandydatami. Jedyna rolniczka w show, Magda, zobaczymy się więc z chłopakami, których w trakcie odesłała do domu. Wśród nich znajdzie się również Mateusz - jeden z najbardziej kontrowersyjnych uczestników programu, ale i ten najbardziej szczery i spontaniczny! Dziś mężczyzna odpowiadał na pytania fanów na Instagramie, oczywiście nie zabrakło wątku Magdy i jej nowego związku z Jakubem! Mateusz z "Rolnik szuka żony" ocenia Magdę! Jeden z internautów zapytał Mateusza, czy Magda mu się podobała. Mateusz bez ogródek powiedział: Magda jest atrakcyjną dziewczyną, 7,5 na 10. W wizytówce napisała, że jeśli nie boisz się życia i szukasz wrażeń to napisz do mnie. Napisałem, przyjechałem i tych wrażeń nie było. Kolejny zapytał, co sądzi o jej nowym związku z Jakubem . Tu Mateusz również był bezkompromisowy:  Życzę im jak najlepiej, według mnie relacja nie powinna tak wyglądać, że ustalamy ile dzieci, ustalamy jak, ustalamy kiedy, gdzie jest ta spontaniczność? Cenicie Mateusza za szczerość?  Mateusz ma dobry kontakt z uczestnikami z programu. Z Magdą najpewniej nie utrzymuje żadnej relacji. Tymczasem Magda jest szczęśliwa z Kubą! Czy przejmie się słowami Mateusza?  

Instagram / Rolnik szuka żony TVP
TV-Show
Trudny QUIZ z „Rolnik szuka żony”! Co pamiętasz z tej edycji? Sprawdź się!

Finał siódmego sezonu "Rolnik szuka żony" już w niedzielę, 13.12 o godzinie 21:15! Rolnicy i rolniczka, którzy brali udział w programie, spotkają się po kilku miesiącach i ostatecznie rozwieją wszelkie wątpliwości na temat ich związków. A pamiętacie co wydarzyło się do tej pory? Słynne teksty Józefa? Wiecie, o co się pokłóciły kandydatki Dawida?

Jeśli jesteście prawdziwymi fanami programu "Rolnik szuka żony" koniecznie rozwiążcie ten quiz. Sprawdźcie czy znacie odpowiedzi na wszystkie pytania. Gwarantujemy, że niektóre z nich Was zaskoczą!

Zobacz także: Anna Bardowska z "Rolnik szuka żony" pochwaliła się wizytą św. Mikołaja. Nie uwierzycie, kto wystąpił w tej roli!

Finał siódmego sezonu " Rolnik szuka żony " już w niedzielę, 13.12 o godzinie 21:15! Rolnicy i rolniczka, którzy brali udział w programie, spotkają się po kilku miesiącach i ostatecznie rozwieją wszelkie wątpliwości na temat ich związków. A pamiętacie co wydarzyło się do tej pory? Słynne teksty Józefa? Wiecie, o co się pokłóciły kandydatki Dawida? Jeśli jesteście prawdziwymi fanami programu "Rolnik szuka żony" koniecznie rozwiążcie ten quiz. Sprawdźcie czy znacie odpowiedzi na wszystkie pytania. Gwarantujemy, że niektóre z nich Was zaskoczą! Zobacz także:   Anna Bardowska z "Rolnik szuka żony" pochwaliła się wizytą św. Mikołaja. Nie uwierzycie, kto wystąpił w tej roli!

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner