Najpopularniejsza uczestniczka randkowego show Telewizji Polskiej, Kamila Boś, zaskoczyła swoich fanów planami wprowadzenia zmian w swoim życiu. Gwiazda zdradziła na swoim instagramowym koncie, że trwa to już dwa tygodnie! Jak myślicie, co planuje zmienić rolniczka?

Reklama

"Rolnik szuka żony": Kamila Boś zapowiada zmiany

Kamila dała się poznać przez program "Rolnik szuka żony", jednak nie odnalazła tam miłości, a jej związek z Adamem zakończył się jeszcze przed planowanym wspólnym wyjazdem na weekend. Po zakończeniu udziału w programie, Kamila zaczęła być bardziej aktywna na platformach mediów społecznościowych i od razu podbiła serca widzów. Piękna właścicielka firmy zajmującej się produkcją pieczarek szybko została również okrzyknięta "najpiękniejszą uczestniczką w historii programu".

Kamila w tym roku postawiła na zmiany i zaczęła ćwiczyć... a to nie wszystko!

Zaczynamy drugi tydzień z ćwiczeniami. Postanowienie nowa ja weszło na dobre. Najgorsze są początki, a później już łatwiej mobilizować się
zdradziła Boś.
Kamila Boś
Instagram@kamila.bos

To nie koniec rewolucji w życiu pięknej rolniczki. Ostatnio Kamila pokazała na swoim InstaStories ogromny bukiet czerwonych róż, co wzbudziło wiele spekulacji na temat ich nadawcy. Myślicie, że komuś udało się podbić jej serce?

Kamila Boś
Instagram@kamila.boś

Tymczasem za nami zerowy odcinek "Rolnik szuka żony". W Wielkanoc widzowie poznali wszystkich kandydatów na uczestników jedenastej edycji hitu TVP. Tym razem o udział w programie walczą aż trzy rolniczki: Wiktoria, Beata i Agata. Wygląda na to, że największe emocje wśród widzów wywołała najmłodsza z nich, czyli 23-letnia Wiktoria. Myślicie, że będzie mieć powodzenie jak Kamila, która otrzymała najwięcej listów w historii show?

Zobacz także
Reklama

Zobacz także: Kamila Boś z "Rolnika" nagle poruszyła temat Grzegorza Bardowskiego. Będzie jej wdzięczny?

Kamila z Rolnik szuka żony wdała się w dyskusję z fanami. Poszło o protest rolników
mat. prasowe
Reklama
Reklama
Reklama