Odliczanie do finału 10. edycji "Rolnik szuka żony" możemy oficjalnie zacząć! Właśnie pojawiły się zdjęcia uczestników jubileuszowej edycji z ostatniego odcinka randkowego hitu Telewizji Polskiej, w którym poinformują czy udało im się znaleźć miłość w programie. Zobaczcie, jak podczas finału wyglądali: Waldemar, Anna, Artur, Darek i Agnieszka. Ostatnia uczestniczka zachwyciła na zdjęciach. Tylko spójrzcie... Agnieszka z "Rolnik szuka żony" prezentuje się niczym gwiazda!

Reklama

Tak wyglądał finał "Rolnik szuka żony" 10

10. edycja "Rolnik szuka żony" jest pełna zaskoczeń i nieoczekiwanych sytuacji, a Waldemar stał się najbardziej kontrowersyjnym uczestnikiem tego sezonu. Jego pożegnanie z Anną i randka z Ewą przejdą do historii i zostaną zapamiętane na długo, a tymczasem sam rolnik nie ukrywa, że doskonale czuje się przed kamerą i najwyraźniej ma ochotę zostać influencerem. Podczas finałowego odcinka "Rolnik szuka żony" Waldemar zaprezentował się w eleganckim wydaniu z garniturem w kratę w roli głównej. Sądzicie, że znalazł miłość? W końcu niedawno opublikował zdjęcie z tajemniczą kobietą.

Waldemar "Rolnik szuka żony" 10
Waldemar "Rolnik szuka żony" 10 fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Zobacz także: Anna z "Rolnik szuka żony" 10 jest zakochana! Pokazała zdjęcie z randki

W finałowym odcinku nie mogło zabraknąć również Agnieszki, pięknej właścicielki stadniny konnej. Uczestniczka randkowego hitu TVP, która przez internautów została okrzyknięta zbyt surową, w finale zachwyciła w kobiecej stylizacji. Agnieszka z "Rolnika" wygląda jak milion dolarów.

Agnieszka z "Rolnik szuka żony" 10
Agnieszka z "Rolnik szuka żony" 10 fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Zobacz także: Waldemar z "Rolnik szuka żony" oburzył fanów sposobem, w jaki potraktował Ewę. "Chętnie od razu przeszedłby do konkretów, gdyby nie kamery"

Zobacz także

Z kolei Anna zdecydowała się na bardziej swobodną stylizację z panterkową, wzorzystą sukienką i kozakami w roli głównej. Anna z "Rolnika" ostatnio pochwaliła się zdjęciem z randki. Być może w finale zdradzi, kto jest jej wybrankiem. Będzie to jeden z kandydatów?

Anna z "Rolnik szuka żony" 10
Anna z "Rolnik szuka żony" 10 fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Artur uznany za najprzystojniejszego rolnika w historii programu już zdecydował, że z Sarą chce kontynuować przygodę. W finale potwierdzi, że nadal są razem?

Artur z "Rolnik szuka żony" 10
Artur z "Rolnik szuka żony" 10 fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
Reklama

Darek razem ze swoją kandydatką Nicolą jako pierwsi w 10. edycji "Rolnik szuka żony poinformowali, że oficjalnie są parą. Ich związek przetrwał po programie? W końcu rolnik nie ukrywał, że po wyborze Nicoli czuł się spokojny i szczęśliwy.

Darek z "Rolnik szuka żony" 10
Darek z "Rolnik szuka żony" 10 fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
Agnieszka z "Rolnik szuka żony" 10
Agnieszka z "Rolnik szuka żony" 10 fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
Reklama
Reklama
Reklama