Choć Nicoli z "Rolnik szuka żony 10" nie udało się stworzyć stałej relacji z Dariuszem, bohaterka hitu TVP nie przestaje zaskakiwać swoich fanów! Teraz zaskoczyła spektakularną metamorfozą. Czy taka odsłona zostanie z nią na dłużej? Zobaczcie sami!

Reklama

Nicola z "Rolnik szuka żony" zmieniła się nie do poznania

Już w Wielkanoc TVP tradycyjnie wyemituje tzw. "zerowy" odcinek kolejnej, 11. już edycji hitowego programu "Rolnik szuka żony". Fani jednak nie zapominają o uczestnikach poprzednich odsłon show - dopiero co na ekranach mogli przecież oglądać Nicolę, Sarę czy Blankę - bohaterki znane z "Rolnik szuka żony 10". Teraz ich losy mogą podglądać w sieci - a tam zdecydowanie jest co oglądać!

W piątkowy wieczór Nicola z "Rolnik szuka żony" zaskoczyła fanów wyjątkowym kadrem - jak się okazuje, bohaterka show TVP zdecydowała się na spektakularną przemianę i zupełnie zmieniła kolor włosów. Nicola zdecydowała się na .. róż! Ale szaleństwo!

Nicola z Rolnik szuka żony przeszła metamorfozę
Instagram @nicolagaw

Zmiana koloru włosów na róż nie jest jedyną zmianą, jaka zaszła u Nicoli w ostatnim czasie. Niedawno bohaterka "Rolnika" rozjaśniła włosy i przez chwilę cieszyła się fryzurą w kolorze jasny blond.

Dzieje się
- zapowiadała wtedy.

Teraz wygląda na to, że była kandydatka Darka znów pokusiła się o zmianę w kontekście włosów. Udana metamorfoza?

Zobacz także
Nicola z Rolnik szuka żony zaskoczyła metamorfozą
Facebook Rolnik szuka żony TVP

Co ciekawe, Nicola nie jest jedyną uczestniczką "Rolnika", która zaskoczyła niemal wszystkich swoją nową odsłoną - weekendowej zabawie dała się najwidoczniej porwać również Agnieszka, która pokazała się na InstaStories w eleganckiej i totalnie odmienionej wersji!

Jak Wam się podoba przemiana Nicoli?

Reklama

Zobacz także: Wielkie zmiany u Nicoli z "Rolnika". Co za zaskoczenie

Nicola z Rolnik szuka żony
Instagram @nicolagaw
Reklama
Reklama
Reklama