Telewidzowie poznali Agnieszkę Kwiatkowską w 10. edycji "Rolnik szuka żony" i choć rolniczce nie udało się znaleźć miłości w programie, nadal pozostaje pozytywnie nastawiona do przyszłości. Bohaterka show nie stroni też od aktywności w sieci. Teraz jednak fani przecierają oczy ze zdziwienia: Agnieszka przeszła diametralną przemianę, a look, jaki zaprezentowała na InstaStories, jest godny gwiazdy filmowej!

Reklama

Agnieszka z "Rolnik szuka żony" wygląda jak gwiazda filmowa!

Agnieszka z 10. edycji "Rolnik szuka żony", choć nie od razu zdobyła serca widzów, teraz jest lubiana przez internautów, którzy chętnie śledzą jej losy w mediach społecznościowych. Rolniczka podkreśla, że mimo że nie odnalazła w programie swojej drugiej połówki, zalicza tę decyzję do udanych. Teraz Agnieszka z "Rolnika" przeszła jednak samą siebie! Zobaczcie, jak teraz wygląda.

Fani, którzy obejrzeli najnowsze InstaStories Agnieszki z "Rolnik szuka żony" z pewnością oniemieli z wrażenia, gdy zobaczyli bohaterkę hitu Telewizji Polskiej w totalnie odmienionej odsłonie. Rolniczka w piątkowy wieczór zaprezentowała się bowiem na InstaStories w niezwykle eleganckiej sukni w kolorze krwistej czerwieni!

To będzie piękna noc
- zapowiedziała Agnieszka z ''Rolnika''.
Agnieszka z Rolnik szuka żony przeszła metamorfozę
Instagram @agakwiat83

Agnieszka z "Rolnika" nie zdradziła co prawda, gdzie się wybiera, ale sądząc po rodzaju kreacji, musi to być naprawdę wyjątkowa okazja! Rolniczka pokazała też odważne wycięcie na plecach sukni, które podkreśliło jej nienaganną figurę. Gołym okiem widać, że Agnieszka jest zachwycona swoją stylizacją - czerwona szminka i elegancka biżuteria są idealnym zwieńczeniem całego looku.

Co ciekawe, nie tylko Agnieszka zaprezentowała się fanom w iście imprezowym wydaniu - niedawno Waldemar z "Rolnik szuka żony" bawił się na przyjęciu w towarzystwie innych znanych z telewizyjnych show twarzy.

Zobacz także
Agnieszka z Rolnik szuka żony przeszła metamorfozę
Instagram @agakwiat83

Jak myślicie, czy Agnieszka z "Rolnika" zdecyduje się pokazać fanom, dokąd się wybiera? A może pozostawi pole do domysłów? Przypomnijmy, że niedawno rolniczka bawiła się na wakacjach w kobiecym gronie. Trzeba jednak przyznać, że jej przemiana jest imponująca!

Jak Wam się podoba Agnieszka z "Rolnik szuka żony" w takiej odsłonie?

Reklama

Zobacz także: Marta Paszkin z "Rolnika" przekazała wiadomość prosto ze szpitala. "Ku przestrodze"

Agnieszka z Rolnik szuka żony dzieli się wieściami
Freemantle Media
Agnieszka z Rolnika szuka żony
Facebook/Rolnik szuka żony
Reklama
Reklama
Reklama