Milionerzy - Hubert Urbański na planie show
TVN

Padliśmy ze śmiechu, kiedy usłyszeliśmy pytanie o Kaczyńskiego! Ale odpowiedź uczestniczki "Milionerów"? To dopiero porażka! ;)

Milionerzy - Hubert Urbański na planie show
TVN

Kolejna wpadka w "Milionerach"! Uczestniczka Agnieszka Faust z Warszawy zaskoczyła wszystkich, nie znając odpowiedzi na banalnie proste pytanie, które dotyczyło hitowej stylizacji Jarosława Kaczyńskiego! Mogłoby się wydawać, że absolutnie wszyscy widzieli patriotyczną pelerynę Kaczyńskiego, która jakiś czas temu była hitem sieci. Nic bardziej mylnego!

 

Zobacz: Koszmarna wpadka w „Milionerach”. Na zadane pytanie... nie było poprawnej odpowiedzi!

 

Wpadka w "Milionerach"

Agnieszka Faust od początku miała problemy z odpowiedziami na kolejne pytania w show. Mimo że ukończyła filologię turecką i zna cztery języki, to musiała posiłkować się kołem ratunkowym przy pytaniu, czym jest emploi (a znała język francuski!). Potem było już tylko gorzej...

 

Agnieszka walczyła o 40 tysięcy złotych i musiała odpowiedzieć na pytanie o Jarosława Kaczyńskiego. Brzmiało ono:

Podczas letniej wyprawy w Beskidy Jarosław Kaczyński i jego towarzysze wylansowali modę na:

A: patriotyczne peleryny

B: prospołeczne bermudy

C: obywatelki dres

D: cywilne kuboty

Ku zaskoczeniu wszystkich Agnieszka zaznaczyła odpowiedź... C! Huber Urbański sugerował jej, żeby jeszcze się zastanowiła, jednak ona podjęła już decyzję. Zakończyła grę z 1000 złotych. Internet oczywiście jej nie darował i na Twitterze pojawiły się ironiczne oraz prześmiewcze komentarze. 

 

 

 

 

 

A wy znaliście odpowiedź na to pytanie? ;)

 

Polecamy: „Ludzie są w takim stresie, że nie pamiętają nawet imienia córki”. TYLKO U NAS! Hubert Urbański o kulisach programu Milionerzy!

 

Przeczytaj też: Pytanie za milion złotych dotyczyło... ras gołębi. Co jeszcze wydarzyło się w odcinku specjalnym „Milionerów”?

 

"Milionerzy" ostatnio obfitują w zabawne wpadki

Milionerzy - Hubert Urbański na planie show
TVN/x-news

 

Uczestnicy "Milionerów" często nie znają odpowiedzi na nawet najbardziej banalne pytania

Milionerzy - Hubert Urbański na planie show
TVN

Więcej na temat Hubert Urbański Milionerzy
Przeładuj

Kto pierwszy powiedział "kocham"? Oliwia czy Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Zdradzili, jak wyglądała ta wyjątkowa chwila

zobacz 01:32