Kontrowersyjne pytania w Milionerach

"Milionerzy": Kontrowersyjne pytania w pierwszym odcinku! Pytano o Agatę Dudę, Kaczyńskiego i... Fani oburzeni!

Kontrowersyjne pytania w Milionerach

Pierwszy odcinek nowej serii "Milionerów" w TVN wzbudził spore kontrowersje! Program wrócił po sześciu latach przerwy z nowymi zasadami oraz... kontrowersyjnymi pytaniami! Hubert Urbański pytał m.in. o pasję Jarosława Kaczyńskiego oraz zawód Agaty Dudy. Nie wszystkim spodobały się pytania z podtekstem mocno politycznym...

 

Zobacz: Wracają "Milionerzy"! A czy Ty miałbyś szansę na milion, gdyby pytano Cię o gwiazdy? TEST!

 

Kontrowersyjne pytania w nowych "Milionerach"

Jakie pytania pojawiły się w pierwszym odcinku show? M.in. o to, kto był pierwszym prowadzącym teleturniej "Milionerzy". Chodziło oczywiście o Huberta Urbańskiego. Ponadto - pytano m.in. o to, jaką grupę YouTuberów tworzą Robert Pasut, Czarek Jóźwik, chłopak Maffashion, i Rafał Masny (odp. Abastrachuje). Jedna z uczestniczek musiała również odpowiedzieć na pytanie o drugi ulubiony sport Adama Małysza.

 

Nie zabrakło również pytań o politykę, co nie spodobało się internautom, którzy uznali, że program rozrywkowy TVN został mocno upolityczniony. Uczestniczkę zapytano o to, jakiego języka uczy Agata Duda, Pierwsza Dama RP. Niestety, kobieta musiała wziąć koło ratunkowe, żeby odpowiedzieć poprawnie na to pytanie.

Ale to nie wszystko! Pytano również o to, co lubi oglądać Jarosław Kaczyński wieczorami. Wśród możliwych odpowiedzi znalazły się A: NHL, B: monster trucki, C: rodeo, D: wrestling. Poprawna była oczywiście odpowiedź C.

Internauci zgodnie przyznają, że pytania były zbyt łatwe. Na plus oceniają to, że program trwa około pół godziny, przez co jest bardziej dynamiczny. Oglądaliście Milionerów? Co myślicie o pierwszym odcinku?

 

Zobacz: 4 sposoby na zarabianie w domu 

 

Pytania w Milionerach wzbudziły spore kontrowersje!

Hubert Urbański na planie programu "Milionerzy"
East News

 

Wzbudziły sporo kontrowersji!

Fani zażenowani pytaniami w Milionerach

 

Hubert Urbański poprowadzi program "Milionerzy"?
East News

 

 

 

Więcej na temat Hubert Urbański Milionerzy
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43