Natalia Paździor z "MasterChef Junior" jest już pełnoletnia i szykuje się do matury. Chociaż wycofała się z medialnego życia, to wciąż jest wzorem dla młodych kucharzy, którzy aktualnie walczą o statuetkę w 8. już sezonie kulinarnego show dla dzieci. O uzdolnionej młodej kucharce jednak ponownie zaczyna być głośno. 18-letnia Natalia Paździor zachwyca urodą, a fani nie mogą uwierzyć, że to ta sama dziewczynka, której kibicowali w 2016 roku.

Reklama

"MasterChef Junior": Natalia Paździor zachwyciła fanów metamorfozą

Natalia Paździor zapisała się w historii "MasterChefa Juniora" jako pierwsza zwyciężczyni. Wciąż jest popularna w sieci, gdzie na samym Instagramie zdobyła aż 100 tysięcy obserwujących. Dziś jednak trudno w niej rozpoznać tę 12-latkę, która oczarowała jurorów w kulinarnych show dla dzieci.

Ale glow up - piszą jej zachwyceni fani.

Natalia Paździor na studniówce zaprezentowała look w stylu Kim Kardashian. Niedawno jednak pojawiła się w studio Magdaleny Pieczonki, a zdjęciami i filmikami z tej wizyty pochwaliła się w sieci. Zwyciężczyni "MasterChefa Juniora" pokazała się fanom w gorącej odsłonie, a nagranie podpisała wymownym opisem: "Słodka kotka". Wygląda na to, że Natalia Paździor doskonale czuje się w lekko zadziornym looku.

Zobacz także: "MasterChef Junior": Dzieci z pierwszych edycji są już dorosłe. Niektórzy szykują się do matury

Fani "MasterChefa Juniora" nie mogą uwierzyć, że od premiery pierwszego sezonu minęło już tyle lat. Pod filmem i nowymi zdjęciami pięknej nastolatki nie szczędzą komplementów:

Zobacz także

- Natala, nie poznaje cię ostatnio ????
- Rakieta ????????????????????
- Piękna Natalka ????????
- Boże, jaka piękna ????????

Instagram @nataliapazdzior

Zobacz także: Studniówka 2023: Tak bawiły się młode gwiazdy: Anika Dąbrowska, syn Małaszyńskiego, Natalia Paździor

Niedługo poznamy zwycięzcę ósmej edycji "MasterChefa Juniora". Uczestnicy pierwszych edycji powoli stają się już dorośli. W tym roku do matury szykuje się nie tylko Natalia Paździor ale i Kuba Tomaszczyk, który przegrał z nią w finale 1. edycji show dla dzieci. Jednak po latach spróbował swoich sił w dorosłej edycji "MasterChefa" wygrywając wymarzoną statuetkę. Myślicie, że Natalia Paździor również zdecyduje się jeszcze kiedyś na występ w jakimś reality show?

Instagram @nataliapazdzior
Mat. prasowe x-news
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama