Już dziś przekonamy się, kto zostanie ósmym polskim "MasterChefem Juniorem". Trudno uwierzyć, że w tym roku mija już siedem lat od premiery pierwszej edycji, w której wygrała Natalia Paździor, rywalizując w finale z Kubą Tomaszczykiem, który w 2022 roku wygrał dorosłą edycję "MasterChefa". Dziecięce gwiazdy, które zachwyciły swoim kulinarnym talentem są już dorosłe. Zobaczcie, jak dziś wyglądają.

Reklama

Tak zmieniły się dzieciaki z "MasterChefa Juniora"

Czas leci nieubłaganie, a my jako widzowie, czasami nie zdajemy sobie sprawy, jak szybko dorastają dzieci, którym przecież dopiero co kibicowaliśmy przed ekranem. Natalia Paździor z "MasterChefa Juniora" miała już studniówkę i właśnie zdaje maturę. W mediach społecznościowych śledzi ją prawie 100 tysięcy osób. Aktualnie jest szczęśliwie zakochana, a gdy opublikowała na TikToku filmik, na którym przymiarze swój programowy strój, fani przecierali oczy.

Jakiś czas temu również Jakub Tomaszczyk bawił się na studniówce z Julią Cymbaluk. Nastolatka wygrała 2. edycję kulinarnego show dla dzieci i wyrosła na piękną kobietę. A co słychać u pozostałych zwycięzców? Poznalibyście ich dzisiaj? Zobaczcie nasze wideo, by zobaczyć, jak zmienili się od udziału w "MasterChef Junior".

Reklama

Zobacz także: "MasterChef 11": Jakub Tomaszczyk zdradził, czy jego serce jest już zajęte. "Mam teraz większe zainteresowanie"

Mat. prasowe x-news
Reklama
Reklama
Reklama