Grzegorz i Martyna z Rolnik szuka żony
Mat. promocyjne
Zobacz ich fotkę!
1/4
Grzegorz i Martyna z Rolnik szuka żony
Mat. promocyjne

 

Za nami finał 5. edycji "Rolnik szuka żony". W ostatnim odcinku show dowiedzieliśmy się, które związki przetrwały. Okazuje się, że wciąż są ze sobą - Łukasz i Agata oraz Grzegorz i Dorota. Ten drugi do ostatniej chwili nie wiedział, kogo wybrać - Dorotę czy Martynę. Ostatecznie postawił na Dorotę, a Martyna mocno przeżyła jego decyzję, ponieważ przyznała, że zaczęła już zakochiwać się w rolniku. W finale programu Martyna ponownie spotkała się z rolnikiem i opowiedziała o dniu, w którym Grzegorz ogłosił, że chce kontynuować znajomość z Dorotą. 

- Byłam zawiedziona. To był ciężki emocjonalnie dzień. Jeden z najtrudniejszych w moim życiu. Teraz ktoś jest w moim życiu, tak miało być - powiedziała Martyna.

Teraz w sieci pokazała zdjęcie ze swoim ukochanym! Znajdziesz je na kolejnym slajdzie!

Polecamy: Małgosia z "Rolnik szuka żony" skomentowała zachowanie Jana. Padły mocne słowa!

2/4
Martyna z Rolnik szuka żony z chłopakiem
Instagram

Martyna z "Rolnik szuka żony" ma chłopaka! Kandydatka na żonę Grzegorza w finale programu zdradziła, że ktoś ważny pojawił się w jej życiu. Teraz nie ukrywa już, że jest bardzo zakochana i chwali się w sieci zdjęciami z ukochanym. Co na to Grzegorz? 

3/4
Grzegorz z Rolnik szuka żony w finale show
Mat. promocyjne

Tak wyglądał Grzegorz, gdy Martyna powiedziała, że znalazła sobie kogoś. Rolnik był naprawdę zaskoczony, a za kulisami wyznał:

- Cieszę się, że układają sobie życie. I życzę im szczęścia, żeby wszystko ułożyło się po ich myśli - dodał Grzegorz. 

4/4
Martyna i Dorota z Rolnik szuka żony w finale show
Mat. promocyjne

Martyna zdradziła, że nie planuje pojawić się na weselu Grzegorza i Doroty.