Marta Paszkin z "Rolnik szuka żony" dopiero co ogłosiła ciążę, a teraz zaskoczyła fanów ujęciami w prawdziwie tropikalnej scenerii. Czyżby rolnik i jego ukochana wybrali się na spóźniony, wakacyjny wyjazd?

Reklama

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny z "Rolnika" pokazali kadr z wyjazdu

"Rolnik szuka żony" to program, którego uczestnicy nie tylko znajdują miłość na całe życie, ale także zyskują sympatię fanów i internautów. Tak właśnie było w przypadku Marty Paszkin i Pawła Bodziannego, którzy poznali się dzięki show TVP. Od tamtej pory para jest jednym z ulubionych duetów widzów - co więcej, doczekała się także synka, a niedawno zakochani wzięli ślub kościelny.

Zainteresowanie fanów losami pary wzrosło kilka tygodni temu, gdy Marta Paszkin ogłosiła ciążę - choć małżeństwo nie wyjawiło jeszcze, czy spodziewa się syna czy córki, internauci na bieżąco śledzą codzienność ciężarnej żony rolnika. Tym razem Marta Paszkin z "Rolnik szuka żony" zaskoczyła kadrem z prawdziwie tropikalnym klimatem. Czy to znaczy, że małżeństwo wybrało się na spóźnione wakacje?

Dziś od rana jesteśmy w tropikach
- ogłosiła Marta Paszkin.
Marta Paszkin pokazała zaskakujące ujęcie
Instagram @marta_paszkin

Zobacz także: Marta Paszkin z "Rolnik szuka żony" zaskoczyła kolejną nowiną i zdradziła termin porodu

Biorąc pod uwagę fakt, że już kilka godzin później na InstaStories Pawła Bodziannego z "Rolnik szuka żony" pojawił się wpis o poszukiwaniach fachowca, można spodziewać się, że małżeństwo zdecydowało się jedynie na krótką, rodzinną wycieczkę do parku rozrywki, klimatem przypominającego tropikalne kraje.

Zobacz także
Szukam dobrego elektryka z terminem na listopad
- napisał na Instagramie Paweł Bodzianny.
Marta Paszkin z "Rolnik szuka żony" zaskoczyła zdjęciem
Instagram @marta_paszkin

Myślicie, że Marta Paszkin i Paweł Bodzianny faktycznie wybrali się na dłuższy wyjazd w tropiki? Niezależnie od tego, jaka była destynacja wycieczki, naszym zdaniem do świetny pomysł na oderwanie się od jesiennej rzeczywistości!

Reklama

Zobacz także: Tak wyglądał kiedyś Artur z "Rolnik szuka żony". Mamy jego stare zdjęcie. Poznalibyście go?

Rolnik szuka żony Marta Paszkin jest w ciąży
Instagram @marta_paszkin
Reklama
Reklama
Reklama