Marta Manowska w czerwonej sukience
East News

Marta Manowska o chowaniu alkoholu podczas nagrań do programu "Rolnik szuka żony"

Marta Manowska w czerwonej sukience
East News

Skończyła się druga edycja "Rolnik szuka żony", ale show wciąż budzi emocje. Marta Manowska w wywiadzie dla "Twojego Stylu" opowiedziała o kulisach powstawania show. Czego nie pokazano w telewizji? Co ekipa schowała zanim rozpoczęła zdjęcia? Jak rolnicy byli przygotowywani do nagrań?

Marta Manowska zdradza kulisy "Rolnik szuka żony"

"Bohaterowie „Rolnik szuka żony" ubierają się sami. Nawet ich nie malujemy. Tylko w domach, gdzie nagrywaliśmy program, likwidowaliśmy rzeczy, które nie mogą pojawić się w telewizji, np. alkohol stojący czasem w widocznym miejscu, zasłanialiśmy loga na sprzęcie elektronicznym, marki na ciągnikach i samochodach. Poza tym w programie jest poważne obostrzenie, że nie pokazujemy dzieci. Taka jest zasada i jej przestrzegamy", powiedziała Marta. 

Marta Manowska prowadziła dwie edycje show i wiele tygodni spędziła na wsi. Jak się tam czuła?

"Na wsi bywałam jako dziecko. Na takiej, gdzie w gospodarstwie był wychodek i pies na łańcuchu. Chodziłam kopać ziemniaki i wiązać snopki. W „Rolnik szuka żony" zastanawiałam się, czy program odda prawdę o ludziach. Czy przed kamerami będą oni autentyczni. Ale już pierwsze spotkanie z ekipą dało mi pewność, że zrobimy wszystko, aby pokazać bohaterów takimi, jakimi oni są. Choć pojawiały się głosy, że powinniśmy przebrać ich w lepsze ubrania, wyczyścić brud za paznokciami", powiedziała Marta Manowska.

Gdyby rolnicy byli stylizowani i przed nagraniem chodzi do fryzjera, program z pewnością nie byłby już tak autentyczny i nie pokazywał prawdziwych ludzi, a kolejne gwiazdy. I wyniki oglądalności show pokazują, że właśnie takich prawdziwych bohaterów chcą oglądać widzowie, a nie kolejne wystylizowane i idealnie wyglądające gwiazdy.

 

ZOBACZ: Marta Manowska za pieniądze z "Rolnik szuka żony" kupiła... jedną torebkę! Zgadniecie jakiej marki?

 

Marta Manowska i Eugeniusz z Rolnik szuka Żony

Marta Manowska w czarnej mini ze wzorami i Eugeniusz z Rolnik szuka Żony w garniturze
Eastnews

Marta Manowska na planie "Świat się kręci"

Marta Manowska w czerwonej sukience
East News

Marta Manowska pod studiem TVP

Marta Manowska w camelowym płaszczu

Przeładuj

Pamiętacie "polskiego hydraulika"? Dziś Piotr Adamski ma 36 lat. Wiemy jak wygląda i czym się zajmuje!

zobacz 00:59