Marta Manowska w czerwonej sukience
East News
TV-Show

Marta Manowska o chowaniu alkoholu podczas nagrań do programu "Rolnik szuka żony"

Marta Manowska o chowaniu alkoholu podczas nagrań do programu "Rolnik szuka żony"

Skończyła się druga edycja "Rolnik szuka żony", ale show wciąż budzi emocje. Marta Manowska w wywiadzie dla "Twojego Stylu" opowiedziała o kulisach powstawania show. Czego nie pokazano w telewizji? Co ekipa schowała zanim rozpoczęła zdjęcia? Jak rolnicy byli przygotowywani do nagrań?

Marta Manowska zdradza jak wygląda praca na planie „Rolnik szuka żony”? "Skala emocji jest porażająca"

Marta Manowska zdradza kulisy "Rolnik szuka żony"

"Bohaterowie „Rolnik szuka żony" ubierają się sami. Nawet ich nie malujemy. Tylko w domach, gdzie nagrywaliśmy program, likwidowaliśmy rzeczy, które nie mogą pojawić się w telewizji, np. alkohol stojący czasem w widocznym miejscu, zasłanialiśmy loga na sprzęcie elektronicznym, marki na ciągnikach i samochodach. Poza tym w programie jest poważne obostrzenie, że nie pokazujemy dzieci. Taka jest zasada i jej przestrzegamy", powiedziała Marta. 

Marta Manowska prowadziła dwie edycje show i wiele tygodni spędziła na wsi. Jak się tam czuła?

"Na wsi bywałam jako dziecko. Na takiej, gdzie w gospodarstwie był wychodek i pies na łańcuchu. Chodziłam kopać ziemniaki i wiązać snopki. W „Rolnik szuka żony" zastanawiałam się, czy program odda prawdę o ludziach. Czy przed kamerami będą oni autentyczni. Ale już pierwsze spotkanie z ekipą dało mi pewność, że zrobimy wszystko, aby pokazać bohaterów takimi, jakimi oni są. Choć pojawiały się głosy, że powinniśmy przebrać ich w lepsze ubrania, wyczyścić brud za paznokciami", powiedziała Marta Manowska.

Gdyby rolnicy byli stylizowani i przed nagraniem chodzi do fryzjera, program z pewnością nie byłby już tak autentyczny i nie pokazywał prawdziwych ludzi, a kolejne gwiazdy. I wyniki oglądalności show pokazują, że właśnie takich prawdziwych bohaterów chcą oglądać widzowie, a nie kolejne wystylizowane i idealnie wyglądające gwiazdy.

 

ZOBACZ: Marta Manowska za pieniądze z "Rolnik szuka żony" kupiła... jedną torebkę! Zgadniecie jakiej marki?

 

Marta Manowska i Eugeniusz z Rolnik szuka Żony

Marta Manowska w czarnej mini ze wzorami i Eugeniusz z Rolnik szuka Żony w garniturze
Eastnews

Marta Manowska na planie "Świat się kręci"

Marta Manowska w czerwonej sukience
East News

Marta Manowska pod studiem TVP

Marta Manowska w camelowym płaszczu

Mat. prasowe
TV-Show
Ostry konflikt między kandydatkami Marka z "Rolnika"?! "Najbardziej nielubiane zołzy pojechały z Tobą"
Co działo się za kulisami show?

  Rolnicy wybrali już po trzy kandydatki, które odwiedzą ich gospodarstwa. W niedzielę przekonamy się, jak kobiety odnajdą się na wsi. Niektórzy rolnicy mieli twardy orzech do zgryzienia. Tym bardziej, że dziewczyny naprawdę nie dawały za wygraną i robiły wszystko, aby przekonać do siebie bohaterów show TVP1. Okazuje się, że wśród kandydatek dochodziło też do spięć, czego nie pokazano w telewizji. Jednak jedna z bohaterek "Rolnik szuka żony" odkryła wszystkie karty zostawiając w internecie zaskakujący komentarz...   Zobacz także: Marta Manowska, prowadząca "Rolnik szuka żony", wzięła cichy ślub? Zdradził ją jeden szczegół!   Kandydatki Marka z "Rolnik szuka żony": konflikt   Nieśmiały Marek do dalszej zabawy w programie zaprosił Joannę, Aleksandrę oraz Anetę. Ostatnia z nich może liczyć na wsparcie swojej koleżanki, która została odrzucona. Violetta Mikulska zapewniła ją o swojej sympatii za pośrednictwem Facebooka. Na fanpage'u programu kobieta zostawiła komentarz, który nie pozostawia złudzeń: za kulisami show nie działo się najlepiej!   - Anetko - będę Ci kibicować. Współczuję tylko, że te dwie najbardziej nielubiane z naszej grupy zołzy pojechały z Tobą, ale mam nadzieję, że wytrzymałaś z nimi na wsi. Aż chce mi się więcej napisać ale... regulamin... niestety... no cóż. Muszę milczeć... - napisała Violetta.   Jak myślicie, co działo się za kulisami programu "Rolnik szuka żony 5?    POLECAMY: Jak radzić sobie z konfliktem w pracy?   Violetta zaskoczyła wszystkich swoim komentarzem   Czy Marek dokonał dobrych wyborów?

Rolnik szuka żony - uczestnicy 5 edycji
Mat. promocyjne
TV-Show
Już jest! Zobaczcie zwiastun pierwszego odcinka 5. edycji "Rolnik szuka żony"!
Poznaj uczestników show!

  Już od 2 września będziemy mogli śledzić losy nowych bohaterów hitowego programu "Rolnik szuka żony". Jak już wiemy, w piątej edycji reality show wystąpią sami panowie - Jan, Marek, Łukasz, Krzysztof i Grzegorz. Czy wszyscy rolnicy odnajdą swoje szczęście i zakochają się w tej jedynej? Tego dowiemy się dopiero za jakiś czas. Teraz jednak możemy zobaczyć m.in. ile listów dostali uczestnicy show! W sieci pojawił się już zwiastun pierwszego odcinka "Rolnik szuka żony"!   Zwiastun programu "Rolnik szuka żony" W zwiastunie pierwszego odcinka Marta Manowska przekazuje listy rolnikom, którzy wystąpią w 5 edycji programu.  (...) to jest piąty sezon, nie wiem kiedy ten czas minął, ale ten program zawsze jest inny, bo zawsze są to inne historie, nowi bohaterowie, nowe wątki- przyznaje Marta Manowska.  A co prowadząca mówi o nowych bohaterach "Rolnika"? Bardzo mnie to cieszy, że nacisk wszystkich bohaterów jest bardzo duży na uczciwość. Są bardzo zdecydowani, bardzo konsekwentni, są bardzo szczerzy i uczciwi. Zobaczcie ZWIASTUN pierwszego odcinka programu "Rolnik szuka żony"!  Któremu rolnikowi będziecie kibicować w piątej edycji show? Macie już swojego faworyta?    Zobacz także:  Marta Manowska, prowadząca "Rolnik szuka żony": "Byłam nieszczęśliwie zakochana"   Zwiastun programu "Rolnik szuka żony". Będziecie oglądać nową edycję show?

Marta Manowska w camelowym płaszczu
TV-Show
Marta Manowska z „Rolnik szuka żony” zdradza kulisy programu: „Psycholog okazał się niezbędny"
Marta Manowska z „Rolnik szuka żony” zdradza kulisy programu: „Psycholog okazał się niezbędny"

Jak wygląda kręcenie programu  "Rolnik szuka żony" ? Marta Manowska twierdzi, że nie ma żadnego koloryzowania czy podkręcania. Gospodyni programu opowiedziała co się dzieje, gdy ekipa filmowa pojawia się u bohaterów programu. Bohaterowie ubierają się sami. Nawet ich nie malujemy. Jeśli któraś dziewczyna maluje sobie ciemne cienie, to jest jej znak charakterystyczny, więc nie ingerujemy. W domu, gdzie trwają nagrania, likwidujemy tylko to, co nie może pojawić się w telewizji, np. alkohol, stojący czasem w widocznym miejscu. (...) Jedyne poważne obostrzenie jest takie, że nie pokazujemy w programie dzieci  - opowiada Manowska w Twoim Stylu. Psycholog w Rolnik szuka żony Na planie jest też psycholog, bo zdarzają się sytuacje, jak przy pierwszej edycji, że rozczarowanie z powodu odrzucenia jest naprawdę wielkie... W zeszłej edycji dziewczyna, która odpadła na początkowym etapie, zrozpaczona uciekła do lasu. Psycholog okazał się niezbędny. Rodzice wysłali ją z przykazem: bez Adama nie wracaj. Od początku czuła presję, nie umiała pogodzić się z porażką. Psycholog rozmawia z uczestnikami i sprawdza, w jakiej są kondycji. W czasie kręcenia Rolnik szuka żony sąsiedzi uczestników są bardzo zainteresowani ekipą filmową. Stoją przed domami i machają, podglądają i zastanawiają się, co się dzieje. Jeden z uczestników opowiadał, że kiedy program się rozkręcił, lokalni dziennikarze wisieli na dachu jego sąsiadów, żeby zrobić zdjęcie. Na wsi u innych przesunięto porę różańca odmawianego przy kapliczce, bo kolidowała z godziną emisji programu - czytamy w Twoim Stylu. Więcej o kulisach programu na pewno usłyszycie w świątecznym odcinku "Rolnik szuka żony", który będzie można obejrzeć w drugi dzień świąt. Zobacz: Były facet sfinansował jej wielki dom? Ania z "Rolnik szuka żony" nie wytrzymała i...

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner