Marek z "Rolnik szuka żony 3'
TV-Show

Szczegóły nowego związku Marka z "Rolnik szuka żony"! Kim jest Ola? WIDEO

Marek zdradził, kim jest jego nowa tajemnicza partnerka!

Marek z "Rolnik szuka żony" ostatecznie związał się z Olą! Ania, Kasia i Beata wyznały Marcie Manowskiej w ostatnim odcinku show, że Marek nie był zainteresowany żadną z nich. Uczestnik był bardziej zainteresowany inną kobietą, która również wysłała do niego list, ale on nie wybrał jej do programu. Tuż przed finałem Marek z "Rolnik szuka żony" wyznał, że jego uczucia skierowane są do Oli, która zgłosiła się do programu, ale pierwotnie uznał, że nie nadawała się na kandydatkę na jego partnerkę:

Pojawił się list od pewnej dziewczyny, która mnie bardzo mocno zaintrygowała. Znajomość trwa i zapowiada się póki co, że coś z tego będzie. Do tej pory widzieliśmy się już dwa razy. Ja byłem u niej, ona była u mnie. Te rzeczy, które dla dziewczyn były pewnym utrudnieniem i muchy i gęsi i jakieś zwierzaki dla niej nie stanowiło to problemu. Jeśli dojdzie do tego, że kiedyś zamieszkamy razem, będzie chciała zmienić pewne rzeczy. Tak myślę, że powinno być, że w każdym związku tak jest.

Marek przyznał, że nie utrzymywał kontaktów z Anią, Basią i Beatą, ponieważ nie chciał im dawać nadziei. W programie powiedział, że wynikało to z tchórzostwa, chociaż niemal od początku czuł, że żadna z pań nie spełnia jego oczekiwań.

 

W rozmowie z Martą Manowską rolnik zdobył się na zwierzenia. Podobno z Olą już spotkali się kilkukrotnie i zdążyli poznać z obu stron.

Jestem szczęśliwy - zadeklarował Marek.

Kibicujecie związkowi Marka i Oli? Uważacie, że Marek postąpił słusznie?

 

Zobacz: Grzesiek z "Rolnik szuka żony" pokazał, jak będzie wyglądało łóżeczko jego syna! "Przygotowania do wielkiego finału"

 

Marek z "Rolnik szuka żony" o nowej partnerce

 

Kibicujecie Markowi i Oli?

Marek z Rolnik szuka żony 3 ma już nową dziewczynę

Marek z Rolnik szuka żony 3 ma już nową dziewczynę
TV-Show
Marek z "Rolnik szuka żony" planuje ślub i dziecko z nową dziewczyną?! Rolnik zdradził szczegóły swojego związku!
Marek ma poważne plany!

Marek z trzeciej edycji „Rolnik szuka żony” nie znalazł żony w programie, ale odezwał się do kobiety, która napisała do niego list, a nie została wybrana do programu. W ostatnim odcinku show Marek zdradził, że spotyka się z tajemniczą Olą. Okazuje się, że związek jest bardzo poważny, a Marek chce zostać po raz trzeci ojcem (ma 22-letnią córkę Karolinę i 21-letniego syna Adama). – Te rzeczy, które dla innych dziewczyn były utrudnieniem, czyli muchy, gęsi i inne zwierzaki, dla niej nie stanowiły problemu. (...)  Nie chcę żyć w pojedynkę. Program jeszcze utwierdził mnie w tym przekonaniu. A jeśli spotkam kobietę, która naprawdę mnie pokocha, to jestem gotów zostać ojcem po raz trzeci. Lubię dzieci – powiedział rolnik w "Rewii".   Zobacz:  Marek brudasek, Szymon szuka parobka, Monika jest zimna! Hejt na rolników z "Rolnik szuka żony"! Czy to z powodu młodszej od niego Oli, chce zdecydować się na ten krok? Na razie jeżdżą do siebie na randki. – Dzieli nas trochę kilometrów, bo Ola mieszka na południu Polski, ale to nie problem. Wiek też nie jest jakimś dramatem. Moim zdaniem im młodsza dziewczyna, tym lepsza, bo najpierw to ja zaopiekuję się nią jak najlepiej, a potem ona mną. Taka będzie kolej rzeczy – zdradził Walczak magazynowi „Rewia”. Czy w świątecznym odcinku  „Rolnik szuka żony” zobaczymy Marka z jego dziewczyną Olą? Przekonamy się 25 grudnia o godz. 21.30. Zobacz także: Marek z "Rolnik szuka żony 3" ma już nową dziewczynę! Internauci nie wróżą mu happy endu. Dlaczego?   Marek z Rolnik szuka żony 3 nie był zainteresowany żadną z trzech kandydatek w programie.   Ostatecznie zdecydował się na Anię, ale kobieta nie chciała kontynuować znajomości z rolnikiem.

Monika z Rolnik szuka żony w sukience
TV-Show
Uczestnicy "Rolnik szuka żony 3" pojawią się w programie TVP! Jakim? Znamy szczegóły!
To nie koniec ich kariery w telewizji!

Zbyszek, Szymon, Monika, Łukasz, Marek z "Rolnik szuka żony" w sobotę będą gośćmi w programie "Pytanie na Śniadanie"! Niespełna tydzień temu, w niedzielę, odbył się wielki finał show. Widzowie dowiedzieli się, kogo ostatecznie wybrali rolnicy i czy znaleźli miłość swojego życia. Internauci nie mogli pogodzić się z decyzjami uczestników. Okazało się bowiem, że żaden z nich nie zdecydował się na związek z uczestniczką programu, którą zaprosił do swojego domu. Jeden z rolników, Marek w rozmowie z Martą Manowską wyznał, że nie miał odwagi powiedzieć uczestniczkom wcześniej, że nic z tego nie będzie. Okazało się, że jego serce zdobyła tajemnicza Ola, która także napisała list do programu, ale pierwotnie nie została wybrana przez rolnika.  Najtrudniejszym momentem w finale "Rolnik szuka żony" okazało się rozstanie Patrycji i Łukasza. Dziewczyna bardzo często płakała z powodu tego, że nie udało jej się zbudować związku z Łukaszem, ale non stop podkreślała też, że nie darzy go żadnym uczuciem. Już w sobotę w "Pytaniu na Śniadanie" o godzinie 8 dowiemy się, jak dzisiaj wygląda życie Zbyszka, Szymona, Moniki, Łukasza i Marka!   Zobacz:  Największe rozczarowanie tej edycji "Rolnik szuka żony"? Zbigniew oraz Bogusia. Fani: "Żmija! Prymityw! Desperatka!"​   Zbyszek, Szymon, Monika, Łukasz i Marek z "Rolnik szuka żony" w sobotę w "Pytaniu na Śniadanie"! Czy Łukasz opowie o rozstaniu z Patrycją? Czy Marek zdradzi więcej na temat jego związku z tajemnicą Olą? Tego dowiemy się już jutro!

Rolnik szuka żony 3 finał
TV-Show
Co działo się w finale "Rolnik szuka żony"? Tylko jedna para zaręczyła się, a Zbyszek rozstał się z Ireną! RELACJA
Co z Moniką i Tomkiem?

To już finał programu "Rolnik szuka żony 3"! W ostatnim odcinku pary spotkają się po dwóch miesiącach od ostatnich randek i odpowiedzą o swoich uczuciach. Kto nadal jest razem? Kogo połączyło gorące uczucie? A czyje drogi rozeszły się na dobre? Aby poznać odpowiedzi na te pytania przed telewizorami zasiądą dziś miliony telewidzów, którzy z wypiekami na twarzach śledzili miłosne wzloty i upadki Moniki, Zbigniewa, Szymona, Łukasza i Marka. Przypominamy, że w poprzednich odcinkach Ania zerwała z Markiem, a Szymon z Marysią. Z kolei Łukasz przed kamerami powiedział, że nie jest pewny swoich uczuć do Patrycji i nie wie, czy mógłby z nią być. Podobne wątpliwości miała Monika, która wyznała, że nie jest jeszcze pewna Tomka. Jako jedyny chętny na kontynuowanie znajomości ze swoją kandydatką na żonę był Zbyszek. W ostatnim odcinku poruszył nawet z Ireną temat ślubu! Czy choć jednemu z uczestników udało się znaleźć wielką miłość w programie "Rolnik szuka żony"? Zapraszamy na relację na żywo od 21.25!   RELACJA NA ŻYWO z finału Rolnik szuka żony 3   <<< Aby zobaczyć najnowsze wpisy, odśwież stronę, klikając F5 >>>   22:15 - To już koniec trzeciej edycji "Rolnik szuka żony"! Czy TVP pokaże jeszcze świąteczne wydanie z rolnikami? Mamy taką nadzieję!   22:10 - Okazuje się, Kasia i Dawid są parą! Ich uczucie zaczęło kiełkować jeszcze w trakcie programu. Wyznają, że są zaręczeni! Kasia pokazuje pierścionek. Marta Manowska wprasza się na ich ślub! Z radością ją zapraszają. Przypominamy, że Kasia była kandydatką na żonę Szymona, a Dawid kandydatem na męża Moniki. Żadne z nich nie zostało wybrane, ale poznali się na planie show i zakochali! Kto szuka, ten znajdzie. I znalazł - mówi Kasia.   22:04 - Marta Manowska rozmawia z Markiem. Może chociaż u niego rozkwitło uczucie?...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner