Małgosia Borysewicz zaskoczyła swoją metamorfozą. Okazuje się, że była uczestniczka "Rolnik szuka żony" zdecydowała się na zmianę fryzury i zaprezentowała się w nowej odsłonie. Rolniczka zdecydowała się na ostre cięcie i pochwaliła się nową fryzurą. Małgosia Borysewicz tak krótkich włosów chyba jeszcze nie miała. Tylko spójrzcie na te zdjęcia!

Reklama

Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" pochwaliła się nową fryzurą

Małgosia Borysewicz w ostatni czasie skupiała się na swoim gospodarstwie, gdzie powstała nowoczesna obora. Małgosia z "Rolnika" nie ukrywała swojego szczęścia i pochwaliła się zakończeniem prac nad budynkiem. Kiedy już emocje opadły rolniczka postanowiła zrobić coś dla siebie i jak się okazuje wybrała się do fryzjera. Małgosia Borysewicz zdecydowała się na ostre cięcie i podczas relacji na InstaStories zaprezentowała się w nowej fryzurze!

Małgorzata Borysewicz z Rolnik szuka żony mocno skróciła włosy
Instagram @rolnikwszpilkach
Zapuszczam już 2 rok i w dalszym ciągu się rozmyślam. Krótka fryzurka ma swoje plusy - prostota w stylizacji i wygoda, przy mojej gęstości naprawdę o to trudno. Kolor ten sam, teraz mam naprawdę długość jak Blanka
napisała w sieci rolniczka.

Małgosia biorąc udział w "Rolnik szuka żony" miała długie blond włosy, ale jakiś czas temu znacznie je skróciła. Ostatnio mogliśmy ją zobaczyć w fryzurze do ramion, ale teraz zaszalała i postawiła na krótkiego boba. Naszym zdaniem wygląda świetnie!

Małgorzata Borysewicz z Rolnik szuka żony mocno skróciła włosy
Instagram @rolnikwszpilkach

Podoba się Wam nowy look Małgosi z "Rolnik szuka żony"? A może Waszym zdaniem lepiej wyglądała w dłuższych fryzurach? Zobaczcie sami, jak prezentowała się w przeszłości.

Reklama

Zobacz także: Roksana z "Rolnik szuka żony" podzieliła się nowiną: "Łzy szczęścia i wdzięczności"

Zobacz także
Małgorzata i paweł borysewicz drugi dzień ich wesela
rolnikwszpilkach/Instagram
Rolnik szuka żony: Małgosia Borysewicz w dopasowanej sukience. Podobną znajdziecie w Sinsay za 30 zł!
Instagram @rolnikwszpilkach
Reklama
Reklama
Reklama