Magda Gessler w lokach

Magda Gessler rapuje u Kuby Wojewódzkiego! Ten filmik to prawdziwy hit sieci

Magda Gessler w lokach

Magda Gessler rapowała o Kuby Wojewódzkiego! To wydarzenie przejdzie chyba do historii programu. Restauratorka była gościem podczas wtorkowego wydania w show i nie brakowało emocji. Drugim z gości Kuby Wojewódzkiego był raper L.U.C, a Magda Gessler zdobyła się na szczere wyznanie.

Kuba, a wiesz, że ja też rapuję?

Showman nie mógł nie skorzystać z okazji i przekazał w ręce Magdy Gessler mikrofon. Restauratorka zaczęła rapować o swojej... restauracji "U Fukiera". Kuba był niesamowicie zdumiony i widzowie chyba też. Na koniec okazało się, że gwiazda wymyśliła to wszystko na poczekaniu!

W sieci właśnie pojawił się filmik z tego występu.

Magda Gessler pokazała też inne swoje talenty. Podczas występu rapera zatańczyła! Seksowne ruchy biodrami i poczucie rytmu - restauratorka ma to we krwi! Kuba nawiązał również do "Kuchennych rewolucji" i postawił przed Gessler stos talerzy, które mogła - tak jak w swoim programie - rozbijać, kiedy będzie miała ochotę przekląć.

Oglądaliście ostatni odcinek Kuby Wojewódzkiego?

 

Zobacz: Będzie rekord oglądalności? Magda Gessler rzuca talerzami u Wojewódzkiego! I to nie koniec atrakcji!

 

Magda Gessler rapuje u Kuby Wojewódzkiego

Nie znaliśmy Magdy Gessler od tej strony, a Wy?

Magda Gessler w białym zestawie z szarą torbą

 

Więcej na temat Kuba Wojewódzki Magda Gessler
Przeładuj

Klaudia El Dursi z "Hotelu Paradise" urodziła dwoje dzieci, a ma idealną sylwetkę! Dieta? Ćwiczenia? Zdradziła swój sposób!

zobacz 03:13