Maffashion u Kuby Wojewódzkiego
tvn.pl

Wojewódzki do Maffashion: Jesteś biseksualna?

Maffashion u Kuby Wojewódzkiego
tvn.pl

Do wczorajszego odcinka swojego show Kuba Wojewódzki zaprosił aż trójkę gości. Na słynnej kanapie zasiedli Katarzyna Bujakiewicz, Łukasz Jakóbiak i Julia "Maffashion" Kuczyńska. Ta ostatnia spotkaniem ze znanym dziennikarzem chwaliła się już w zeszłym tygodniu i nie ukrywała, że taka perspektywa ją niezwykle stresuje. Przypomnijmy: Maffashion wystąpi u Wojewódzkiego: Jest strach

Po gwiazdce blogosfery było widać wprawdzie zdenerwowanie, choć nie przeszkodziło to Kubie w zadawaniu niewygodnych pytań. Początkowo wypytywał on Kuczyńską o sprawy związane z modą, ale szybko próbował skierować rozmowę na tory o podłożu... erotycznym. Wśród pytań nieoczekiwanie pojawiła się kwestia seksualności Maffashion i Wojewódzki zapytał ją wprost, czy jest biseksualna?


Nie, nie jestem biseksualna. Kobiety nie kręcą mnie w żaden sposób seksualnie, ale lubię piękne kobiety i kiedyś zapisywałam ich zdjęcia na dysku. Lubię na nie patrzeć - wyznała Kuczyńska.


Kuba rozochocony momentami niejednoznaczną odpowiedzią młodej celebrytki próbował kontynuować temat, ale nic więcej od Maffashion nie wyciągnął. Oglądaliście wczoraj jego program? Jak w nim wypadła Maffashion?

Maffashion na salonach:

Przeładuj

"Love Island": Caroline i Mateusz mają nietypowy plan na wydanie nagrody głównej! Na to pójdzie 100 tysięcy?!

zobacz 02:11