Nowy sezon "Rolników. Podlasie" jest pełen zaskoczeń. W programie ponownie można zobaczyć Gienka i Andrzeja z Plutycz i ich codzienne zmagania z rzeczywistością, ale coraz więcej miejsca w programie zajmują też inne gwiazdy, a wśród nich Monika i Tomek z Pokaniewa. Ta rodzina już skradła serca widzów stacji Focus TV i wygląda na to, że mamy nowe gwiazdy programu "Rolnicy. Podlasie".

Reklama

Gwiazdy programu "Rolnicy. Podlasie" mają mocną konkurencję. O kogo chodzi?

Program "Rolnicy. Podlasie" emitowany jest już od sześciu sezonów i z każdym kolejnym cieszy się coraz większą popularnością. W programie można zobaczyć skrajne sposoby prowadzenia gospodarstwa i niektóre z nich wywołują spore kontrowersje, jak w przypadku Gienka i Andrzeja z Plutycz. Dwaj rolnicy często wzbudzają krytyczne komentarze, które głównie dotyczą sposobu hodowli zwierząt i warunków, w jakich żyją zwierzęta, ale również ich sposobu zarządzania swoim czasem. Niektórzy internauci wprost sugerują, że Andrzej poświęca za mało uwagi gospodarstwu, a inni idą o krok dalej i piszą wprost, że jest "leniwy". Tymczasem w programie "Rolnicy. Podlasie" coraz większą uwagę widzów przyciąga inna para...

Andrzej z Plutycz Rolnicy. Podlasie
screen "Rolnicy. Podlasie" Focus TV

Okazuje się, że coraz większą sympatią wśród widzów "Rolników. Podlasie" cieszą się Monika i Tomek z Pokaniewa. Ich gospodarstwo przypomina bardziej doskonale prosperujące przedsiębiorstwo, a para dba o to, aby zachowywać najwyższe standardy. W ich gospodarstwie panuje porządek i para przywiązuje do tego dużą uwagę. Ostatnio pochwalili się kolejnym dużym projektem i otworzyli profesjonalną serowarnię. Internauci w komentarzach na Facebooku Party.pl piszą wprost, że dla Moniki i Tomka Cieślików warto oglądać "Rolników. Podlasie"

Lubię ich, ale nic nie przebije Andrzeja i Gienka.
Właśnie o takich ludziach powinien być ten program. Jak na razie to głównymi bohaterami są patologiczne jednostki
Monika z Pokaniewa Rolnicy. Podlasie
Facebook @Monika i Tomek Cieślik Pokaniewo Złote Jabłko

Oglądacie program "Rolnicy. Podlasie"? Kto jest Waszym ulubionym uczestnikiem? Niezmiennie Gienek i Andrzej, a może to właśnie Monika i Tomek, albo Emila z Laszek?

Zobacz także
Reklama

Zobacz także: "Rolnicy. Podlasie": Andrzej z Plutycz ma problemy ze zdrowiem. To zdjęcie wszystko zdradza

Reklama
Reklama
Reklama