Ania i Kuba z "Rolnika" spodziewają się synka. Przyszli rodzice nie mogą doczekać się już momentu, w którym zobaczą swoją pociechę, a co ciekawe fani pary nieustannie śledzą ich profile w sieci, aby zobaczyć czy przypadkiem nie pokazali już zdjęcia maluszka! Póki co jednak Kuba pochwalił się pięknym kadrem ciężarnej Ani:

Reklama
Chwila oddechu
- pisze ukochany rolniczki.

Ania i Kuba z "Rolnik szuka żony" podzielili się z fanami nowym zdjęciem

Ania i Kuba poznali się podczas 10. edycji programu "Rolnik szuka żony" i od tamtej chwili są nierozłączni. Pod koniec ubiegłego roku para pochwaliła się, że już niebawem powitają na świecie swojego synka. Co prawda, Kuba ma już dwie córki i syna, ale widać, że nie może doczekać się narodzin kolejnej pociechy!

Teraz mężczyzna postanowił pokazać Anię jeszcze w "dwupaku". Prawdopodobnie to jedno z ostatnich zdjęć w stanie błogosławionym, ponieważ zgodnie z planem syn Ani i Kuby z "Rolnika" pojawi się na świecie za trzy tygodnie:

Niedziela to dla nas chwila oddechu Niedługo na takie wypady za miasto będziemy brać z nami wózek, bo myślę, że to ostatnie trzy tygodnie w dwupaku
- napisał Kuba na swoim Instagramie.

Fani są zachwyceni nowym zdjęciem Ani:

Piękna Ania, zaraz maluszek będzie z Wami
Cudownie, trzymajcie się ciepło

Co ciekawe, kilka dni temu Kuba i Ania z "Rolnika" wybrali wózek dla dziecka i pochwalili się tym na Instagramie. Kuba nie mógł powstrzymać ekscytacji i napisał:

Zobacz także
Dziękujemy za przemiłą i profesjonalną obsługę. Nie było łatwo, ale już go mamy!

Przed Anią i Jakubem z programu "Rolnik szuka żony" już ostatnie chwile, aby przygotować wszystko dla swojej pociechy. Ania zapewne niebawem rozpocznie pakowanie torby do szpitala i kto wie, może pochwali się tym w mediach społecznościowych.

Ania z Rolnika pokazała wyjątkowe kadry
Instagram @aniaderbiszewska

Fani zapewne trzymają kciuki za szczęśliwe rozwiązanie. My również!

Reklama

Zobacz także: Ania z "Rolnika" zaskoczyła wieściami nt. ślubu z Kubą. Ale wiadomość!

Ania z Rolnik szuka żony
Instagram @aniaderbiszewska
Reklama
Reklama
Reklama