Klaudia i Valentyn znani z programu "Rolnik szuka żony" przebywają ostatnio w Zakopanem, gdzie korzystają z pogody i chodzą po górach. Podczas jednej ze wspinaczek zakochani postanowili odezwać się do swoich fanów na Instagramie i zorganizowali live'a, gdzie mogli porozmawiać z widzami. Rolniczka niespodziewanie zaczęła mówić o weselu.

Reklama

Klaudia i Valentyn z "Rolnik szuka żony" zaskoczyli wyznaniem

Klaudia zgłosiła się do 9. edycji popularnego show Telewizyjnej Jedynki "Rolnik szuka żony", w poszukiwaniu miłości. Wśród kandydatów, którzy zgłosili się do niej na gospodarstwo znalazł się przystojny Valentyn. Mężczyzna od razu wpadł jej w oko i widać, było, że między tą dwójką naprawdę zaiskrzyło. Po zakończeniu przygody w show zakochani postanowili kontynuować relację i zamieszkali razem. W świątecznym odcinku "Rolnika" okazało się, że ich związek robi się coraz poważniejszy, a Klaudia i Valentyn z "Rolnik szuka żony" są już po zaręczynach! Narzeczeni na razie nie mówią za wiele o ślubie, ale podczas ostatniej wędrówki po górach zdecydowali się zorganizować relację na żywo i nagle padło zdanie o... weselu!

Klaudia z Rolnik szuka żony zaskoczyła wyznaniem
Instagram @k_klaudi

Klaudia i Valentyn znani z programu "Rolnik szuka żony" podczas wspinaczki po górach zorganizowali dla fanów live'a na Instagramie. Zakochani opowiadali co u nich słychać i w pewnej chwili Klaudia rozgadała się o weselu.

Za dwa tygodnie mamy wesele
wyznła rolniczka.

Co prawda Klaudia od razu wyjaśniła fanom, że na razie nie chodzi o wesele jej i Valentyna.

Ale nie swoje
zaznaczyła Klaudia.
Klaudia z Rolnik szuka żony zaręczyli się w świątecznym odcinku
screen świąteczny odcinek "Rolnik szuka żony" 10

Fani nie mogą się jednak doczekać, kiedy i oni powiedzą sakramentalne "tak" i pod postami zarówno Klaudii i Valentyna regulanie pojawiają się pytania o ślub.

Zobacz także
Bądźcie szczesliwi. Chyba czas najwyższy pobrać się
Zakochani są wspaniali! Teraz czekamy na informację o Waszym ślubie!
Piękni młodzi. Czekam na wasz ślub
piszą fani.

Myślicie, że Klaudia i Valentyn zdecydują się w niedługim czasie na ślub? My już nie możemy się doczekać tej informacji!

Reklama

Zobacz także: Klaudia z "Rolnika" pochwaliła się swoim szczęściem: "Miłość". Nie chodzi o Valentyna

Klaudia z Rolnik szuka żony o przeprowadzce
Instagram @k__klaudi
Reklama
Reklama
Reklama