Mat. prasowe
1/5
Mat. prasowe

 

Katarzyna Gucwa to uczestniczka pierwszej edycji programu "Rolnik szuka żony". Dziewczyna starała się o względy Pawła Szakiewicza. Niestety, przystojny rolnik wybrał jej koleżankę, Natalię. To gorzkie doświadczenie nie zraziło jednak Kasi. W końcu udało jej się znaleźć prawdziwą miłość. W ostatni weekend lipca Katarzyna Gucwa stanęła na ślubnym kobiercu! Tę informację przekazał w internecie Adam Kraśko. Rolnik poszedł za ciosem i pokazał również zdjęcia z tej wyjątkowej uroczystości. Kto pojawił się na ślubie Kasi Gucwy? Jak prezentowała się panna młoda? Dowiecie się tego z naszej galerii!

 

POLECAMY: TYLKO U NAS! Justyna z "Rolnika" zdradza nam, jak zmieniło się jej życie po programie. Nowa praca, nowy kraj i... nowa miłość!

2/5
Facebook

 

Adam Kraśko już od kilku miesięcy ekscytował się ślubem swojej koleżanki z programu. To on jako pierwszy zdradził, że już w lipcu Kasia Gucwa stanie na ślubnym kobiercu.

 

- Mam zaproszenie na ślub i wesele do jednej z uczestniczek "Rolnika". Chodzi o Kasię Gucwę, która gościła w gospodarstwie Pawła Szakiewicza. Kasia to przesympatyczna osoba i super dziewczyna. Zazdroszczę jej przyszłemu mężowi - mówił kilka miesięcy temu Adam Kraśko w rozmowie z serwisem Fakt24. 

 

Zobacz także: Prowadząca "Rolnik szuka żony" wzięła cichy ślub? Zdradził ją jeden szczegół!

3/5
Facebook

 

Na ślubie Kasi Gucwy pojawili się dobrze znani widzom programu "Rolnik szuka żony" bohaterowie. Razem z nią bawił się nie tylko Adam Kraśko, ale również Grzegorz i Stanisław. Każdy z nich wziął udział w pierwszej edycji show TVP1. Niestety, miłość nie była im pisana. Żaden z rolników nie znalazł wtedy szczęścia przed kamerami.

4/5
Facebook

 

Panna młoda na swój ślub wybrała suknię w stylu księżniczki. Dobrała do niej również delikatny welon oraz różowy bukiet kwiatów. Wyglądała naprawdę pięknie!

5/5
Facebook

 

Młodej parze życzymy dużo szczęścia na nowej drodze życia! :)

 

POLECAMY: Co należy zrobić przed ślubem? Przygotowania krok po kroku!

Więcej na temat Rolnik szuka żony