Rolnik szuka żony 4 odcinek 3 randki Karola Justyna i Zbigniew z "Rolnik szuka żony 4"
Mat. prasowe
Pamiętacie ją?
1/6
Mat. prasowe

 

Justyna Szywała największą popularność zyskała biorąc udział w programie "Rolnik szuka żony 4". Ta artystyczna dusza walczyła o względy Karola, który - tak jak ona- kochał kwiaty i naturę. Początkowo wydawało się, że to właśnie Justyna skradnie serce rolnika. Jednak w pewnym momencie między ich dwoje wkroczyła Sara... Ostatecznie żadna z nich nie zdołała rozkochać w sobie niezdecydowanego Karola. Co ciekawe, panie zaprzyjaźniły się i do tej pory mają ze sobą kontakt! 

 

Zobacz także: Uczestnicy 5. edycji "Rolnik szuka żony" poznali swoje kandydatki! "Aż ciarki mi przeszły!"

 

Czym obecnie zajmuje się Justyna Szywała? Jak potoczyło się jej życie po zakończeniu programu "Rolnik szuka żony"? TYLKO NAM Justyna zdradziła odpowiedzi na te pytania! Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

 

POLECAMY: Tego w telewizji nie zobaczycie! Marta Manowska pokazała zdjęcia z planu "Rolnik szuka żony 5"

2/6
Rolnik szuka żony 4 odcinek 3 randki Karola
Mat. prasowe

 

Justyna od początku wpadła w oko Karolowi. Rolnik faworyzował ją i wydawał się być w niej zakochany. Justyna bardzo szybko uwierzyła, że być może uda jej się stworzyć z nim trwały związek. Niestety, w zaledwie kilka dni Karol zmienił obiekt swoich westchnień. Chłopak zaczął wodzić wzrokiem za śliczną Sarą, której skradł nawet gorącego buziaka podczas ich randki. Ostatecznie jednak rolnik nie zdecydował się na żadną z kandydatek, które pojawiły się w jego domu. Karol związał się za to z Jagodą, która - choć wysłała do niego list - nie mogła wziąć udział w show TVP1. Plotka głosi, że i ten związek zakończył się fiaskiem. A czy Justyna zdołała znaleźć swoją miłość? Zobaczcie kolejny slajd! 

3/6
Justyna i Zbigniew z "Rolnik szuka żony 4"
Materiały prasowe

 

Justyna przez chwilę spotykała się ze Zbyszkiem Kraskowskim, który również szukał miłości w programie "Rolnik szuka żony". Rolnik zaprosił ją do siebie na wieś, gdzie spędzili bardzo miłe chwile. Później Justyna odwdzięczyła mu się zaproszeniem na szalonego Sylwestra w Anglii, gdzie mieszka od dłuższego czasu. 

 

– Było fantastycznie. Zbyszek jest świetnym tancerzem, dlatego wytańczyłam się za wszystkie czasy. Niby taki nieśmiały, a obtańcował też moje koleżanki. Zapoznałam go z moimi znajomymi ze Wspólnoty Wody Jordanu. Po mszy jak zawsze spotkaliśmy się w kawiarni, siedzieliśmy i było wesoło. Zbyszek aż promieniał - relacjonowała wspólną zabawę Justyna Szywała w rozmowie z serwisem Fakt24.

 

Jednak ta znajomość również nie przetrwała próby czasu. Justyna i Zbyszek wspólnie uznali, że zostaną jedynie przyjaciółmi. Jak teraz potoczyło się życie bohaterki "Rolnik szuka żony"?

4/6
archiwum prywatne

Justyna Szywała od dłuższego czasu mieszka w Anglii, gdzie realizuje między innymi swoją pasję, jaką jest rękodzieło. Niedawno dołączył do niej również jej brat, z którym udało jej się odbudować relację.

 

- Początek roku okazał się przychylny dla mnie. To był dobry moment, abym przestała użalać się nad sobą, że nie mam męża, nie mam  dzieci.  Nawet już mnie nie ruszały słowa: "no przecież Ty już powinnaś w tym wieku". Otworzyłam się na pomoc dla drugiego człowieka. Zaangażowałam się w życie "Polish Millenium House" w Birmingham. Jest to Wspólnota Polaków na Obczyźnie. Kultywujemy tutaj nasze polskie obyczaje i tradycje - zdradza Justyna Szywała w rozmowie z party.pl.

 

Co więcej, Justyna Szywała ma w planach kolejne projekty! 

 

- Zaczęłam również naukę. Jest to kurs, który przygotuje mnie na studia. Powróciły stare marzenia o byciu projektantką wnętrz. Wybieram się do Birmingham City University na architekturę i projektowanie wnętrz - cieszy się Justyna Szywała.

 

Jednak nie zawsze w jej życiu panował taki spokój. Tuż po zakończeniu programu "Rolnik szuka żony" było w niej wiele żalu...

5/6
archiwum prywatne

 

Justyna Szywała zdradziła nam, że musiała popracować nad sobą, aby odzyskać dawny spokój, który został zmącony przez udział w programie "Rolnik szuka żony".

 

- Po zakończeniu emisji programu "Rolnik Szuka Żony 4" skasowałam swój fanpage. Miałam złość na cały świat, że mój plan nie powiódł się, że moje oczekiwania nie zostały spełnione! Nie rozumiałam tego, bo szalało moje ego i  egocentryzm hulał! Spakowałam walizkę, kota i wyjechałam do Anglii - tłumaczy Justyna Szywała.

 

A czy teraz pojawił się obok niej ktoś, z kim czuje się bezpiecznie?

6/6
Facebook

 

Justyna Szywała spytana przez nas o to, czy znalazła miłość, aż rozpromieniała!

 

- Gdy zwolniłam w swoim życiu, złapałam kontakt z dniem dzisiejszym, spojrzałam na piękne niebo, chmury, uśmiechniętą twarz dziecka, drzewa, tęczę, brzęczącą pszczołę, śpiew ptaków, księżyc... ujrzałam, że jest w pobliżu ktoś, kto jest wart tego, abym otworzyła swoje serce i pozwoliła jemu zagościć w nim.  Poznałam niedawno chłopaka, z którym zaczęliśmy budować naszą relację. Dobrze czuję się w jego towarzystwie, jest odpowiedzialny, opiekuńczy, możemy porozmawiać o wszystkim, a to najważniejsze, abym czuła swobodę i mogła być sobą, po prostu sobą, taka jaka jestem - zapewnia nas Justyna Szywała.

 

Trzymamy za nią kciuki!

Więcej na temat Rolnik szuka żony