Mat. prasowe
Newsy

TYLKO U NAS! Justyna z "Rolnika" zdradza nam, jak zmieniło się jej życie po programie. Nowa praca, nowy kraj i... nowa miłość!

TYLKO U NAS! Justyna z "Rolnika" zdradza nam, jak zmieniło się jej życie po programie. Nowa praca, nowy kraj i... nowa miłość!
Pamiętacie ją?
Rolnik szuka żony- relacja drugiego odcinka programu
Facebook
Newsy
"Rolnik szuka żony": kolejna rodzina powiększyła się o małego szkraba!
Gartulujemy!

Janeczka, którą widzowie mogą kojarzyć z 4. edycji programu "Rolnik szuka żony" , pochwaliła się radosną nowiną! Sympatyczna bohaterka show TVP została właśnie babcią. Na jej fanpage'u pojawiły się zdjęcia maleńkiej Oliwii, która w mgnieniu oka stała się całym jej światem! Ostatnio dużo się działo w moim życiu z tego też powodu nie miałam z Wami kochani kontaktu. Mam nadzieję, że mnie zrozumiecie i wybaczycie.  Po prostu zakochałam się bez reszty, wszystko inne przestało dla mnie istnieć, tyle radości i szczęścia dała mi moja kochana Wnusia Oliwia. Jestem najszczęśliwszą babcią na świecie. Nadszedł czas, by tym szczęściem podzielić się z Wami. Codziennie ją widuję, kąpię i hołubię... - napisała Janeczka.   Zobacz także: Prowadząca "Rolnik szuka żony" wzięła cichy ślub? Zdradził ją jeden szczegół!   PONIŻEJ DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU Janeczka z "Rolnik szuka żony 4" - pamiętacie jej losy? Janeczka wzięła udział w 4. edycji programu "Rolnik szuka żony". Energiczna 65-latka starała się o względy wymagającego Mikołaja - właściciela winnicy. Przez chwilę wydawało się, że między nimi coś zaiskrzyło. Janeczka robiła mu masaże twarzy... Ostatecznie jednak Mikołaj postawił na znajomość z nieco młodszą Teresą. Jednak w jego głowie wciąż pozostał obraz Janeczki! Rolnik żałował chyba decyzji, którą podjął. Obecnie jednak jest w nowym związku i szykuje się do ślubu! Z kolei Janeczka wszystkie siły koncentruje na pomocy w opiece nad swoją nowo narodzoną wnuczką! Gratulujemy!   POLECAMY: Marta Manowska, prowadząca "Rolnik szuka żony": "Byłam nieszczęśliwie zakochana"   Janeczka pochwaliła się zdjęciami wnuczki   Gratulujemy!   Janeczka nie znalazła szczęścia w programie TVP   Bądź zawsze na bieżąco z...

Agnieszka z Rolnik szuka żony - suknia ślubna
Newsy
Agnieszka i Robert Filochowscy Z "Rolnik szuka żony" pokazali synka. To śliczny blondynek! ZDJĘCIE
Agnieszka i Robert Filochowscy Z "Rolnik szuka żony" pokazali synka. To śliczny blondynek! ZDJĘCIE

  Agnieszka i Robert Filochowscy, para, która poznała się w drugiej edycji "Rolnik szuka żony" mają synka Tomka. Jednak przez to, że para mieszka daleko, nie prowadzi mediów społecznościowych, tylko od czasu do czasu pokazuje się w specjalnych odcinkach "Rolnik szuka żony".   Zobacz:  Paweł Szakiewicz z żoną i synkiem na majówce w Warszawie. Pokazali, że Martyna karmi Stasia piersią   "Rolnik szuka żony" - oto Tomek! Teraz zdecydowali się pokazać swojego synka i pochwalić się jak wyglądała. Tomek ma już dwa latka i jest ślicznym blondynkiem.   Więcej:  Ciąża, poród, choroby dziecięce, wychowanie dzieci   Do kogo jest bardziej podobny? Do Roberta czy Agnieszki?     Zobacz także:  Ich małżeństwo to ustawka? Agnieszka i Robert Filochowscy z "Rolnik szuka żony" komentują plotki!   Sprawdź:  Pierwsze dni w przedszkolu: jak wesprzeć dziecko?   Agnieszka i Robert Filochowscy są małżeństwem od 4 kwietnia 2016 roku. Szybko potem postarali się o synka.

Grzegorz Bardowski zły na biuro podróży
Instagram
Newsy
Grzegorz Bardowski z "Rolnik szuka żony" czuje się oszukany!
Co się stało?

  Grzegorz Bardowski z "Rolnik szuka żony", by wyrwać się na krótki urlop, musi dużo zaplanować wcześniej i dopiero wtedy wyrwie się z pracy na gospodarstwie. Szczególnie przed sezonem. Ale ma teraz rodzinę i chce spędzić z nią trochę czasu, sam na sam z dala od obowiązków.  Dlatego cieszył się na wyjazd do Bułgarii z żoną Anią i synkiem Jasiem. Jednak dopiero teraz doczytał, że zamiast 8 dni spędzi na wakacjach tak naprawdę 7. Powód? Czas wylotu na wykupionej wycieczce jest w nocy i już się liczy jako pobyt. Rolnik dał długi wpis, jak bardzo czuje się rozczarowany, kiedy pierwszy dzień swojego urlopu spędzi... w domu. Co napisał?   Grzesiek Bardowski czuje się oszukany 32-letni rolnik Grzesiek , który wczasami za granicą może nazwać 1 dniowy wyjazd na targi rolnicze do Hanoweru albo miesięczny wyjazd do Cardiff w Walii, gdzie pracował na budowie, oczywiście w niedziele też, bo nie pojechał tam odpoczywać. Dla niego zawsze na pierwszym miejscu było gospodarstwo i wszystkie zarobione pieniądze wkładał w inwestowanie swojej farmy. Teraz zdarzyło się coś pięknego, bo żona uświadomiła go, że jest coś poza polem i maszynami. Wykupiła wycieczkę do Bułgarii na osiem pięknych dni. Następnie oznajmiła mu, że wylatujemy z Wrocławia o 23:45 i żebym założył japonki, nasmarował się olejkiem i spędził swój pierwszy dzień wakacji u siebie na gospodarstwie, bo 5 minut końcówki dnia w którym wylatują z Polski to (UWAGA) – pierwszy z 8 dni wakacji. WTF !!! Cześć to ja Grzesiek, niedoświadczony podróżnik, który nie zna życia i chciałby dowiedzieć się od Was na co zwracać uwagę jadąc kilka kilometrów od swojego gospodarstwa i nie być zrobionym bez mydła 😉 Jakieś niebezpieczeństwa? Lepsze lub gorsze biura podróży? - pyta Grzegorz. I na koniec dodaje: Moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina, bo...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner