Jesienna ramówka TVN Style - co nowego? Hanna Lis na pokazie Łukasza Jemioła Małgorzata Rozenek w żółtej kreacji Just Paul Prive Anna Dereszowska w brązowych sandałkach Renata Kaczoruk i Paulina Krupińska na jesiennej ramówce TVN
Jesienna ramówka TVN Style - co nowego?
1/6
Jesienna ramówka TVN Style - co nowego?

Podczas prezentacji jesiennej ramówki TVN została również przedstawiona jesienna ramówka TVN Style, a w niej mnóstwo nowych programów oraz kontynuacji znanych już wszystkim hitów. Co zobaczymy jesienią w TVN Style? Zobaczcie w galerii najciekawsze propozycje oferty programowej!

 

Zobacz także: Ciężarna Tamara Arciuch na jesiennej ramówce TVN. Widać już brzuszek? ZDJĘCIA

2/6
Hanna Lis na pokazie Łukasza Jemioła
ONS

Hanna Lis poprowadzi nowy program - "Bez planu". Gwiazda zwiedzi świat od... kuchni! Zabierze widzów w poszukiwanie nietuzinkowych smaków do Włoch, Szwecji czy Portugalii. Gotowanie jest wielką pasją Hanny Lis, a więc ten format to coś w sam raz dla niej!

 

 

3/6
Małgorzata Rozenek w żółtej kreacji Just Paul Prive
ONS

Małgorzata Rozenek poprowadzi "W dobrym stylu" - od soboty 3 września, godz. 17:30. Domowe problemy? Efektowne, szybkie dania? Jak nauczyć dziecko porządku? Jak zrobić automatyczną konewkę? To wszystko w programie Małgorzaty Rozenek!

4/6
Anna Dereszowska w brązowych sandałkach

Anna Dereszowska i jej "Hotele marzeń! Wraz z kamerą TVN Style gwiazda odwiedziła niesamowite i luksusowe hotele w całym świecie.

5/6
Renata Kaczoruk i Paulina Krupińska na jesiennej ramówce TVN

Renata Kaczoruk odsłoni kulisy prawdziwego życia modelek w show "Modelki 3:0"! Ten dokument pokaże, jak świat mody zmienił się przez ostatnie 15 lat. W show zobaczmy m.in. Annę Jagodzińską oraz Olę Rudnicką.

6/6
Anna Nowak Ibisz
ONS

Subiektywny ranking NAJ (środa 22:25, od 7 września) - to nowy program Anny Nowak Ibisz, czyli w skrócie - kobiece rekordy świata!