Jakub z "Rolnika" opublikował w mediach społecznościowych wymowne zdjęcie i nie ukrywa, że musi zdążyć, dotrzeć do domu przed środą. Jak wiadomo, Ania z "Rolnika" jest już w zaawansowanej ciąży i na wiosnę ma przywitać na świecie swoje pierwsze dziecko. Czyżby ten wyjątkowy dzień był już tak blisko? Tylko spójrzcie, co napisał Jakub.

Reklama

Jakub z "Rolnik szuka żony" zaskoczył wpisem do ciężarnej Ani

Ania w 10. edycji "Rolnik szuka żony" szukała swojej drugiej połówki i dała szansę Jakubowi. Szybko się okazało, że para doskonale się dogaduje, a Kuba nie czekał zbyt długo z wyznaniem miłości i nieustannie obsypywał Anię komplementami. W świątecznym odcinku para wyznała, że się zaręczyli i przekazali radosną nowinę o ciąży. Ania z "Rolnika" nie ukrywała, że już wiosną zostanie mamą, a teraz Jakub zaskoczył relacją, jaką opublikował na Instagramie. To już?

Jeszcze tylko 3,5 h i niech ten wtorek się skończy. @aniaderbiszewska zdążę wrócić przed środą!
- napisała Jakub z 'Rolnika'
Jakub z Rolnik szuka żony
Instagram @jakub_manikowski

Czyżby Jakub z "Rolnika" tak spieszył się do Anny, bo zbliża się termin porodu? Tego pewnie dowiemy się już wkrótce, bo po narodzinach synka para najprawdopodobniej pochwali się radosną nowiną ze swoimi obserwatorami i fanami "Rolnika", którzy kibicują ich relacji i trzymają kciuki za ich uczucie.

Anna i Jakub z Rolnik szuka żony
Anna i Jakub z Rolnik szuka żony Screen/Rolnik szuka żony TVP
Reklama

Tymczasem już w święta Wielkanocne zerowy odcinek 11. edycji "Rolnik szuka żony", w którym widzowie zobaczą wizytówki aż trzech rolniczek, które chcą szukać miłości w programie. Będziecie oglądać?

Anna i Jakub z Rolnik szuka żony
Anna i Jakub z "Rolnik szuka żony" Party.pl
Anna i Jakub z Rolnik szuka żony wyznali miłość
screen zwiastun "Rolnik szuka żony"
Reklama
Reklama
Reklama