Wiktoria z "Hotelu Paradise" pochwaliła się kolejną zmianą w wyglądzie! Niedawno zdecydowała się przefarbować włosy na brąz, zapowiedziała poprawki po operacji biustu, rozpuszczenie kwasu z ust, jednak tym razem zaskoczyła czymś zupełnie nowym... Chodzi o jej zęby:

Reklama

Pani Agata pracowała nad moimi zębami dobre kilka godzin - wyznała na Instagramie

Co takiego zmieniła uczestniczka "Hotelu Paradise"? Zobaczcie, jak teraz wygląda!

"Hotel Paradise": Wiktoria pokazała nowe zęby

Wiktoria to zdecydowanie najbarwniejsza postać 4. sezonu "Hotelu Paradise". Początkowo trudno jej było odnaleźć się w grupie, była nieakceptowana i doszło nawet do nękania uczestniczki przez kolegów z programu. Po jednej, szczególnie kontrowersyjnej Pandorze, gdzie doszło do linczu na Wiktorii, głos zabrał nawet sam TVN. Jednocześnie Wiktoria była jedyną uczestniczką w sezonie, którą przywrócono do programu aż dwa razy, tym samym dostała dwie szanse na ratowanie swojego związku z Miłoszem, którego poznała na planie.

Napięta sytuacja wokół emisji "Hotelu Paradise" i pozostawiające sobie wiele do życzenia relacje z uczestnikami, spowodowała, że Wiktoria opublikowała szokujące nagranie, w którym przyznała, że po programie leczy się psychiatrycznie. Pokazała również jak przyjmuje leki, a chwilę później oznajmiła, że nie będzie już więcej oglądała "Hotelu Paradise" i wypowiadała się na jego temat. Zaskoczyła jednak widzów innymi wyzwaniami.

Instagram @wiktoria_gasior

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Widzowie rozwścieczeni powrotem Wiktorii i Miłosza. "Żenujące" - komentują

Zobacz także

Wiktoria Gąsior z "Hotelu Paradise" po udziale w show zdecydowała się na kolejne zmiany w wyglądzie. Niedawno wyznała fanom, że zdała sobie sprawę, że ciągłymi poprawkami zatraciła siebie:

CO TY MASZ NA GŁOWIE? CO TY MASZ Z USTAMI?? TO NIE JEST WIKTORIA GĄSIOR, TYLKO ZUPEŁNIE INNA OSOBA! Koniec z tym. Wróciłam do mojego naturalnego koloru, rozpuszczam ten kwas z ust. Jedyne co jeszcze mnie czeka, to znalezienie lekarza, który zrozumie mój problem i pomoże mi w naprawieniu piersi. [...] - napisała na Instagramie

Wiktoria opowiedziała swoją szokującą historią związaną z operacją powiększania piersi. Przyznała, że będzie chciała poprawić ich wygląd, niedawno zmieniła także kolor włosów, rezygnując z blondu a teraz pochwaliła się kolejną zmianą...

Instagram

Zobacz także: "Hotel Paradise": Wiktoria i Miłosz są parą po programie?! Uczestnik szczerze odpowiedział fanom

Wiktoria z "Hotelu Paradise" zdecydowała zainwestować w swój uśmiech a tym, jak aktualnie wyglądają jej zęby, podzieliła się na Instagramie:

Pani Agata pracowała nad moimi zębami dobre kilka godzin i sama jestem w szoku, że one tak wyglądają. Jestem po prostu zachwycona, brak mi słów. W świetle dziennym jest jeszcze lepiej.

Reklama

Co sądzicie o nowym, odświeżonym wizerunku Wiktorii?

Instagram @wiktoria_gasior
Reklama
Reklama
Reklama