Sevag z "Hotelu Paradise" już nie jest sam? Zwycięzca ostatniej edycji "Hotelu Paradise" podczas relacji na InstaStories opublikował wyjątkowe zdjęcie. Sevag nie znalazł miłości w randkowym hicie Telewizyjnej Siódemki, ale teraz pochwalił się romantycznym spotkaniem z tajemniczą kobietą. Czyżby to była jego nowa partnerka?

Reklama

Sevag z "Hotelu Paradise" z tajemniczą kobietą

Sevag to zdecydowanie jeden z najsympatyczniejszych uczestników piątej edycji "Hotelu Paradisa". Sevag dotarł aż do finalu i razem z Wiktorią wygrał program prowadzony przez Klaudię El Dursi. Zwycięska para nigdy nie ukrywała, że nie łączy ich nic więcej poza przyjaźnią. Chociaż Sevag nie ukrywał, że chciałby stworzyć w "Hotelu Paradise" prawdziwy związek, to ostatecznie nie znalazł miłości w rajskiej willi. Ale czy zmieniło się to po programie?

Sevag podczas relacji na InstaStories opublikował romantyczne zdjęcie z tajemniczą kobietą!

Zobacz także: "Hotel Paradise 5": Dominika wyznaje co było jej największym rozczarowaniem. Chodzi o Kubę?

Instagram @ sevcio_hotelparadise5_official

Jeszcze kilka tygodni temu Sevag z "Hotelu Paradise" zdradził, że wciąż jest sam, ale teraz niewykluczone, że to się zmieniło! Były uczestnik programu pokazał, jak i z kim spędził niedzielny wieczór. Kim jest szczupła, długowłosa kobieta? Myślicie, że to nowa partnerka Sevaga? Kto wie, być może wkrótce zwycięzca piątej edycji "Hotelu Paradise" pochwali się swoim szczęściem.

Zobacz także

Zobacz także: "Hotel Paradise 5": rodzina Mariki się powiększyła: "W końcu mam maluszka"

Player.pl/Hotel Paradise

Przypominamy, że w weekend Sevag bawił się również na urodzinach Oliwii. Na urodzinowej imprezie zoragnizowanej przez byłą uczestniczkę "Hotelu Paradise" pojawiła się jedynie garstka kolegów z programu, ale wśród nich nie zabrakło właśnie Sevaga. Myślicie, że bawił się w towarzystwie kobiety ze zdjęcia?

Reklama

Zobacz także: "Hotel Paradise 5": Oliwia świętuje 23. urodziny! Kogo zabrakło na hucznej imprezie?

Reklama
Reklama
Reklama