Marika z 5. edycji programu "Hotel Paradise" dała się zapamiętać jako charakterna i szczera osoba. Właśnie dlatego do teraz cieszy się sympatią i popularnością, kontynuując swoją przygodę z show-biznesem w mediach społecznościowych. To właśnie za sprawą Instagrama szczęśliwa uczestniczka pochwaliła się nowymi członkami rodziny! Dziewczyna nie kryje swojej wielkiej radości!

Reklama

"Hotel Paradise 5": Marika dzieli się swoim szczęściem

Pomimo faktu, że przed nami wielka premiera 6. edycji "Hotelu Paradise", telewidzowie nadal pamiętają o bohaterach poprzednich odsłon rajskiego hotelu. Marika, która okazała się być jedną z bardziej charakterystycznych postaci minionej odsłony miłosnego show, z wielką chęcią dzieli się swoim życiem na łamach Instagrama. Przez fakt, że na swoich instagramowych relacjach bardzo często pojawiała się w towarzystwie jednego uczestnika fani podejrzewali, że Marika i Grzegorz z "Hotelu Paradise" są razem. Uczestnicy przez długi czas nie udzielali jednoznacznej odpowiedzi w tym temacie. Aż w końcu Marika zdradziła prawdę na temat relacji z Grzegorzem z "Hotelu Paradise". Wówczas okazało się, że uczestniczka nadal pozostaje singielką, a Grzegorz jest tylko jej dobrym przyjacielem. Wszystko jednak wskazuje na to, że tatuażystka zapragnęła w swoim życiu więcej czułości, tym samym niosąc pomoc. Właśnie zaadoptowała "maluszka" - i to nie jednego! Swoim szczęściem podzieliła się na InstaStories:

- Adopcja się udała! W końcu mam swojego maluszka, na którego mogę przelać wiele miłości! I to w liczbie mnogiej - napisała

Instagram @m.m.worach

Zobacz także: "Hotel Paradise 6": Nana nagrała piosenkę do 6. sezonu! Jest teledysk

Marika z "Hotel Paradise" nie kryła wielkich emocji, związanych z nową rolą psiej mamy. Swoich towarzyszy życiowych przedstawiła licznym fanom, przy okazji zdradzając ich imiona:

- Poznajcie. Teodor i Abigail

Nie da się ukryć, że czworonożni przyjaciele Mariki z "Hotelu Paradise" wyglądają jak pluszaki. Przed uczestniczką jednak zupełnie nowe wyzwania, związane z wychowaniem adoptowanych piesków.

Zobacz także
Instagram @m.m.worach

Zobacz także: "Hotel Paradise 2": Sonia Szklanowska o nieudanych zabiegach medycyny estetycznej. Pokazała zdjęcia: "Wyglądałam jak potwór"

Pomimo faktu, że Marika z "Hotelu Paradise" nadal pozostaje singielką, nie ukrywa, że jest naprawdę szczęśliwa. Poza odnajdywaniem się w nowej roli "psiej mamy", Marika z "Hotelu Paradise" wyznaje, że jest zakochana... w sobie:

- Podobno rozkwitam więc nawet mi kwiaty z cycków już wyrastają ????????- napisała w żartobliwy sposób na swoim Instagramie, prezentując efekty kolejnych sesji fotograficznych

Reklama

Patrząc na fotografię, ciężko się nie zgodzić.

Instagram/m.m.worach
Instagram/m.m.worach
Instagram/m.m.worach
Reklama
Reklama
Reklama