"Hotel Paradise": Basia i Krzysztof nie są razem? Niepokojący wpis uczestniczki!
@basia.pedlowska, Instagram/@krzysztof_swist_official, Instagram
TV-Show

"Hotel Paradise": Krzysztof ma dość pytań o Basię! "Męczycie mnie"

Fani martwią się, że Krzysztof i Basia z "Hotelu Paradise" się rozstali. Uczestnik postanowił zabrać głos. Po jego wypowiedzi nie ma już złudzeń.

Krzysztof i Basia z "Hotelu Paradise" się rozstali? Fani ciągle zastanawiają się czy ich ulubiona para z 3. edycji przechodzi kryzys, a to wszystko przez to, że nie spędzają ze sobą już tak dużo czasu jak na początku. Krzysztof postanowił wprost odnieść się do swoich relacji z Basią. Czy potwierdził domysły fanów? Nagrał relację, w której przyznał: 

Cały tydzień męczycie mnie pytaniami

Przyszedł czas przedstawić fanom prawdę! Zobaczcie, co pokazał. 

Zobacz także: "Hotel Paradise": Krzysztof wygadał się o związku! Nikt nie wiedział, że już wtedy był z Basią

"Hotel Paradise": Krzysztof i Basia wrócą do siebie? El Dursi: "Zdradzę trochę prywaty"

Krzysztof i Basia z "Hotelu Paradise" rozstali się? Uczestnik zabrał głos

Seria wpisów na profilu Basi Pędlowskiej zasugerowała fanom, że pomiędzy nią a Krzysztofem Świstem nie dzieje się najlepiej. Chociaż sami zainteresowani nie mówią nic o pogorszeniu relacji, fakt, że coraz mniej się razem pokazują, a Basia zostaje we wspólnym mieszkaniu sama, dał widzom do myślenia. Basia i Krzysztof podkreślają, że łączy ich wielka miłość, ale jednocześnie nie chcą ukrywać, że miewają kryzysowe momenty, a ich "życie nie jest usłane różami". Na temat rozstania już raz wypowiedziała się Basia kwitując, że takie doniesienia są kłamstwem. 

My się nie rozstaliśmy. Nie każdy spędza 24/7 ze swoją drugą połówką a już zwłaszcza, gdy są obowiązki. 

Teraz na ten sam temat postanowił wypowiedzieć się Krzysztof. Uczestnik "Hotelu Paradise" przyznał, że zaczyna mieć już dość ciągłych pytań o to, gdzie jest Basia: 

Cały tydzień męczycie mnie pytaniami: Gdzie Basia? Co z Basią? Dlaczego się nie przyznacie, że nie jesteście już razem.

Podkreślił, że oprócz miłości do Basi i spędzania z nią czasu, ma jeszcze sporo innych obowiązków, które załatwia poza Warszawą. Ukochana nie zawsze musi mu towarzyszyć, co dla nich obojga jest zrozumiałe. Zarówno Basię jak i Krzysztofa dziwi zachowanie fanów: 

A ja was zapytam czy wy spędzacie cały czas razem ze swoimi partnerami? Tak czy nie? Macie jakieś swoje obowiązki i wyjazdy? Tak czy nie? Bo u mnie nigdy to tak nie wyglądało. 

Krzysiek z Hotelu Paradise w czarnej koszulce
Instagram @krzysztof_swist_official

Zobacz także: "Hotel Paradise" Basia zirytowała fanów romantycznym wyznaniem? "Mam wrażenie, że przekonujesz sama siebie"

Dla uspokojenia ich ciekawości pokazał, jak odbiera właśnie Basię z dworca. Czy to nagranie raz na zawsze uciszy niepokój fanów o ich rozstanie? 

Wiecie co, właśnie w tym momencie jestem na dworcu i czekam na tą moją gwiazdę. 

Krzysiek z Hotelu Paradise odbiera Basię z dworca
Instagram @krzysztof_swist_official

Basia i Krzysiek poznali się w "Hotelu Paradise", chociaż w momencie kręcenia programu nawet nie myśleli o tym, że mogliby stworzyć związek. Basia nie widziała nikogo poza Krystianem, z którym ostatecznie udało jej się wygrać program. Chwilę po emisji finału przyznali jednak, że ich miłość to już przeszłość, a wspólne dwa tygodnie na kwarantannie po powrocie z Zanzibaru zweryfikowało, że oboje oczekują od związku czegoś innego. Krystian aktualnie również znalazł nową miłość. 

Zobacz także: „Hotel Paradise”: Krystian pokazuje nowe zdjęcia z Oliwią. Miłość kwitnie!

Krystian z
Instagram @krystianferretti

Z kolei Basia po rozstaniu z Krystianem długo nie pozostała singielką. Ku zaskoczeniu fanów "Hotelu Paradise" okazało się, że związała się z Krzysztofem. Niektórzy domyślali się, że tych dwoje może coś łączyć po fragmentach Instastories publikowanych przez innych uczestników w trakcie trwania programu. Jako pierwsza oficjalnie ich związek potwierdziła Bibi. Niedługo później Basia i Krzysztof wydali oficjalne oświadczenia na swoich profilach na Instagramie. Początkowo tworzyli związek na odległość, ponieważ ona mieszkała w Gdańsku a on w Rzeszowie. Teraz wynajęli wspólne mieszkanie w Warszawie, chociaż Krzysztof czasami wraca do swojego miasta, gdzie załatwia sprawy zawodowe. 

Chcesz na co dzień prezentować się jak gwiazdy Twoich ulubionych programów? Znajdź kod rabatowy About You i stwórz codzienne, modne stylizacje.

Basia i Krzysztof z Hotelu Paradise uśmiechają się
Instagram @krzysztof_swist_official @basia.pedlowska

Krzysztof oświadczył się Basi z Hotelu Paradise
Instagram @krzysztof_swist_official
TV-Show
"Hotel Paradise": Krzysztof opowiedział o początkach związku z Basią
Uczestnik "Hotelu Paradise" zdradził, kiedy między nimi zaiskrzyło! "Powiem wam coś, o czym jeszcze nigdy nie mówiłem" wyznał Krzysztof!

Krzysztof z "Hotelu Paradise" podczas relacji na InstaStories odpowiedział na pytania fanów, którzy chcieli dowiedzieć się, jak wyglądały początki jego relacji z Basią. Byli uczestnicy wielkiego hitu TVN7 zaledwie kilka dni temu pochwalili się swoim szczęściem i zdradzili, że są już po zaręczynach, a teraz Krzysztof po raz pierwszy opowiedział historię, która wydarzyła się tuż po powrocie z planu "Hotelu Paradise" do Polski! Krzysztof z "Hotelu Paradise" o związku z Basią Krzysztof i Basia wzięli udział w trzeciej edycji "Hotelu Paradise". Basia od samego początku związała się z Krystianem i razem dotarli aż do finału. Krzysztof był w parze z Kornelią, jednak nie połączyło ich uczucie. Wydawało się, że związek Basi i Krystiana przetrwa po programie, jednak tuż po ostatnim odcinku zwycięzca show zdradził nam, że rozstał się ze swoją partnerką.  Po rozstaniu w sieci pojawiły się plotki, że Basia związała się z innym uczestnikiem "Hotelu Paradise". Dopiero po jakimś czasie okazało się, że piękna blondynka spotyka się z Krzysztofem.  Zobacz także:   "Hotel Paradise": Krystian skomentował zaręczyny Basi i Krzysia! Jego reakcja mówi sama za siebie Dziś zakochani już nie ukrywają swojego szczęścia. Basia i Krzysztof zamieszkali razem i zaręczyli się. A jak rozpoczęło się ich uczucie? Były uczestnik "Hotelu Paradise" opowiedział o początkach związku z Basią. Już od pierwszego dnia zwróciłem uwagę na Basię, natomiast kiedy wszedłem do hotelu wieczorem razem z Krystianem robili pizzę w kuchni, widziałem, że tam między nimi jest fajna relacja, a ja jestem takim człowiekiem, że nie wchodzę z butami. Widziałem, że to się rozwija, idzie w dobrym kierunku. Na setkach bardzo często też rozmawialiśmy o Basi,...

Basia i Krzysztof z Hotelu Paradise uśmiechają się
Instagram @krzysztof_swist_official @basia.pedlowska
TV-Show
"Hotel Paradise": Basia i Krzysztof rozstali się? Fani się niepokoją. Basia zabrała głos 
Czy Basia i Krzysztof z "Hotelu Paradise" wciąż się kochają? Niepokojące wpisy, mniej wspólnych relacji... Basia odpowiedziała na pytania zmartwionych fanów. Co powiedziała?

Basia i Krzysiek z "Hotelu Paradise" mają pierwszy kryzys? Fani pary martwią się, że zakochani spędzają coraz mniej czasu ze sobą, a ich relacje w sieci nie są już tak intensywne jak na początku. Gdy Basia zdecydowała się urządzić popularne "Q&A", widzowie postanowili zapytać wprost:  Czy jesteś nadal z Krzysztofem?  Padły również pytania, czy Basia i Krzysztof jeszcze razem mieszkają. Uczestniczka postanowiła odnieść się do spekulacji i raz na zawsze rozwiała wątpliwości zainteresowanych. Czy jej uczucie do Krzysztofa wciąż trwa? Zobacz także:  "Hotel Paradise" Basia zirytowała fanów romantycznym wyznaniem? "Mam wrażenie, że przekonujesz sama siebie" "Hotel Paradise": Basia komentuje plotki o rozstaniu z Krzyśkiem Basia i Krzysztof poznali się na planie " Hotelu Paradise ", chociaż wówczas jeszcze nie myśleli o sobie w kategoriach związku. Basia nie widziała wówczas świata poza Krystianem, a Krzysztof mimo wielkich chęci nie znalazł w programie tej jedynej. Basia i Krystian wygrali całe show, jednak tuż po emisji finału okazało się, że ich związek to już przeszłość . To jednak nie był koniec zaskoczeń dla widzów. Niedługo później na jaw wyszła prawda o związku Basia i Krzysztofa . Początkowo na ich temat wygadała się Bibi, ale chwilę później sami zainteresowani oficjalnie potwierdzili, że są w związku. Początkowo żyli w związku na odległość, ponieważ Basia mieszkała w Gdańsku a Krzysztof z Rzeszowie. Zakochani zdecydowali się na wspólne zamieszkanie w Warszawie , aby móc spędzać ze sobą więcej czasu.  Pomimo tego, że Basię i Krzysztofa łączy cukierkowa miłość, nie ukrywają, że mają również kryzysowe momenty, a ich " życie nie jest usłane różami ". Przez to co...

Basia i Krzysiek z "Hotelu Paradise" potwierdzili związek
Instagram @krzysztof_hotelparadise3 @basia.pedlowska_hotelparadise3
TV-Show
"Hotel Paradise": Związek Basi i Krzyśka zachwycił fanów! "Już w hotelu patrzył na Ciebie z uczuciem"
Basia i Krzysiek z "Hotelu Paradise" oficjalnie potwierdzili, że są parą! Pod ich romantycznymi zdjęciami piętrzą się komentarze zachwyconych fanów oraz kolegów z programu!

Basia i Krzysiek z " Hotelu Paradis e" już nie mają powodu, aby dalej się ukrywać swój związek. Właśnie oficjalnie potwierdzili, że są w sobie zakochani. Podkreślili, że ich związek rozpoczął się od przyjaźni i to sprawiło, że ta relacja jest niezwykła. Jak na informację o uczuciu Basi do Krzysztofa zareagowali inni uczestnicy? Zobaczcie, co napisali w sieci! Pod postem pojawiło się również mnóstwo gratulacji od fanów!  Zobacz także:  "Hotel Paradise": Krzysztof i Basia potwierdzają związek! "Chcemy iść razem do przodu" "Hotel Paradise": Internauci reagują na związek Basi i Krzysztofa  Basia i Krzysztof z "Hotelu Paradise" są w sobie zakochani. Ich miłość rozpoczęła się w Polsce, niedługo po rozstaniu uczestniczki z Krystianem. Zwycięzcy "Hotelu Paradise" wrócili z Zanzibaru z nadzieją, że ich związek będzie rosnąć w siłę, okazało się jednak, że ich oczekiwania bardzo się różnią. Basia nie była jednak singielką zbyt długo. Swoje uczucia ulokowała w innym uczestniku "Hotelu Paradise". Krzysztof zgłaszając się do programu marzył o znalezieniu miłości. Jednak w programie nie dane było mu jej znaleźć. A przynajmniej tak mu się wydawało jeszcze do niedawna.  Kto by pomyślał, że pomiędzy Basią a Krzysztofem narodzi się coś więcej! Fani już dawno to podejrzewali, a jako pierwsza wieść potwierdziła Bibi . Basia i Krzysztof dopiero dzisiaj oficjalnie ogłosili, że są parą, pokazując przepiękne romantyczne zdjęcia oraz nagrania . Umieścili również wzruszające posty, w których nieśmiało wyznali sobie miłość.  Zobacz także:  "Hotel Paradise": Marcin tłumaczy się ze związku z Karą! Reakcja fanów bezcenna Fani "Hotelu Paradise" nie kryją zachwytu....

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik