"Hotel Paradise 3" Basia i Krzysztof zamieszkają razem?
krzysztof_hotelparadise3/Instagram/basia.pedlowska_hotelparadise3
TV-Show

"Hotel Paradise" Krzysztof i Basia w końcu zdradzili gdzie zamieszkali. Wygrał Rzeszów czy Trójmiasto?

Basia i Krzysztof zamieszkali razem. Problem tkwił w wyborze miasta, bo dotąd oboje mieszkali na dwóch krańcach Polski. Na co się zdecydowali?

Basia i Krzysztof z "Hotelu Paradise" oficjalnie ogłosili, że zrobili ten ważny krok dla swojego związku i zamieszkali razem. Krzysztof chwalił się nawet cudownymi gestami swojej ukochanej, która przygotowuje dla nich wspólne posiłki. Jak dotąd jednak para trzymała w tajemnicy miasto, które wybrała do rozpoczęcia wspólnej przygody z mieszkaniem. Fani nie spodziewali się, że wybór padnie na inne miejsce niż Trójmiasto Basi albo Rzeszów Krzysztofa. Tymczasem okazało się, że Basia i Krzysztof poszli na kompromis. W końcu ujawnili, gdzie mieszkają!

"Hotel Paradise": Marietta i Patryk na pierwszy taniec wybrali utwór z "Rolnik szuka żony"! Wiemy, dlaczego

Basia i Krzysztof z "Hotelu Paradise" zamieszkali razem w...

Basia i Krzysztof doskonale wiedzieli, że wybór miasta na wspólne mieszkanie bardzo ciekawi fanów. Właśnie dlatego para przez dłuższy czas trzymała wszystkich w niepewności. Uczestnicy stworzyli nawet ankietę, w której pytali fanów, jakie miasto na wspólny dom obstawiają, Trójmiasto czy Rzeszów? Tymczasem wybór okazał się być znacznie prostszy niż wszyscy by przypuszczali!

Wielu z was jest ciekawych, gdzie w końcu zamieszkaliśmy. I możemy wam to w końcu zdradzić i jest to… - trzymała w napięciu fanów, Basia

...niestety Warszawa! - dodał zrezygnowanym głosem Krzysztof. 

Choć oboje wyglądali na szczęśliwych, widać wyraźnie, że Krzysztof nie jest zadowolony z wyboru stolicy na wspólne mieszkanie. Para jednak musiała mieć powody, że właśnie to miasto postanowili wybrać. Czy dlatego, że jest w połowie drogi między Rzeszowem a Trójmiastem? A może chodzi o zobowiązania zawodowe? Tego Basia z Krzysztofem nie wyjawili. Para jakiś czas temu obiecała opowiedzieć więcej zarówno o wyborze mieszkania, jak i jego lokalizacji. Czekamy więc z niecierpliwością na więcej szczegółów!

Zobacz także: "Hotel Paradise 3": Kara i Marcin pochwalili się swoim szczęściem. Wspaniała wiadomość!

Basia i Krzysztof w końcu przyznali, że wybrali Warszawę! Z wypowiedzi Krzysztofa było widać, że nie jest do końca zadowolony z wyboru tego miasta, w końcu stolica jest dużą zmianą!

Basia i Krzysztof z
krzychu.asher/Instagram

Basia i Krzysztof już dawno zdradzili, że mają wobec siebie bardzo poważne plany. Oboje powtarzają na swoim Instagramie, że są w sobie bardzo zakochani. Wspólne mieszkanie to przypieczętowanie ich związku, ale też ogromna próba, dzięki której ocenią, czy potrafią żyć razem na co dzień. 

Basia i Krzysztof z
basia.pedlowska_hotelparadise3/Instagram

Widzowie z wielką przykrością przyjęli informację, że zwycięska para "Hotelu Paradise" Krystian i Basia się rozstali. Wielu fanów, miało nawet im to za złe! Tymczasem sami zainteresowani mówili, że ze względu na różne charaktery nie mogli się dogadać i stworzyć czegoś trwałego. Dopiero z Krzysztofem Basia poczuła się naprawdę szczęśliwa. O swojej relacji z ukochanym pisała na Instagramie:

Cieszę się, że mam u swego boku Kogoś, kto wie, jaka jestem i to akceptuje, Kto dba, wspiera bez względu na wszystko i kiedy trzeba, potrafi postawić do pionu 🤣🥰 w tym wszystkim jednak pozwala na to, abym zawsze pozostawała sobą. Kogoś, Kto nie tylko wymaga, ale i daje od siebie... - pisała Basia na swoim Instagramie.

 

Krzysztof i Basia
krzysztof_swist_official/Instagram
TV-Show
"Hotel Paradise": Basia i Krzysztof spędzają święta oddzielnie? Jest odpowiedź uczestnika
Basia i Krzysztof z "Hotelu Paradise 3" mieli nie lada kłopot w te święta. Basia jest z północy, zaś Krzysztof z południa Polski. Czy będą świętować razem?

Basia i Krzysztof z "Hotelu Paradise 3" są niewątpliwie jedną z najbardziej uroczych par programu. Oboje uwielbiają się chwalić swoją miłością i chętnie wpuszczają fanów do swojej prywatności. Ponieważ Krzysztof zdążył się już oświadczyć Basi, a Basia na stałe przeprowadziła się do rodzinnego miasta Krzysztofa, jest oczywiste, że będą chcieli rodzinne święta Bożego Narodzenia spędzić razem. Kłopot w tym, że Basia pochodzi z Trójmiasta zaś Krzysztof z Rzeszowa. Czy to oznacza, że nie spędzają świąt razem? Uczestnik udzielił jednoznacznej odpowiedzi! "Hotel Paradise 3" Krzysztof odpowiada na pytania fanów o święta: "Postanowiliśmy..." Krzysztof i Basia ogłosili swój związek niedługo po zakończeniu emisji 3. edycji programu. Fani żyli jeszcze wówczas niezwykłą miłością Basi i Krystiana i nie ukrywali swojego żalu, że związek ten nie przetrwał. Tymczasem od faktycznego zakończenia programu minęły już miesiące i każde z nich zdążyło sobie ułożyć życie na nowo. Basia i Krzysztof dali się ponieść uczuciu dość szybko i wspólnie przyznali, że fantastycznie się dogadują. Kolejnym etapem ich relacji było wspólne mieszkanie. By zawrzeć kompromis pomiędzy ich rodzinnymi miastami Basia i Krzysztof zdecydowali się na lokum w Warszawie , jednak to nie spełniło ich oczekiwań. Ostatecznie więc przeprowadzili się do Rzeszowa, miasta, w którym Krzysztof mieszka od lat.  Zobacz także:  "Hotel Paradise": Wiktoria w emocjonalnym wpisie: "Miałam dość. Przerosło mnie to" Czy byłoby więc możliwe, że skoro Basia mieszka w Rzeszowie na co dzień, dałaby się także przekonać do świąt spędzonych właśnie w domu rodzinnym Krzysztofa? Okazuje się, że tak! Uczestnik, odpowiadając, na pytania wyjawił, jakie para ma plany na Boże Narodzenie:...

"Hotel Paradise 3" Basia i Krzysztof zamieszkają razem?
krzysztof_hotelparadise3/Instagram/basia.pedlowska_hotelparadise3
TV-Show
"Hotel Paradise 3": Basia i Krzysztof zamieszkają razem?! "Czas na zmiany"
Związek Basi i Krzysztofa z "Hotelu Paradise 3" dla wielu okazał się sporym zaskoczeniem. Jak się okazuje, para ma już pierwsze poważne plany. Na ich profilach na Instagramie pojawiły się zaskakujące wpisy.

Choć w " Hotelu Paradise 3 " łączyła ich tylko przyjaźń, już na Zanzibarze Basia i Krzysiek zaliczyli swój pierwszy, romantyczny pocałunek . Czyżby to od tego momentu pomiędzy tą dwójką coś się zmieniło? To wiedzą tylko oni, jednak dziś już nie kryją się ze swoim uczuciem. Uczestniczka, która wraz z Krystianem dotarła do finału trzeciej edycji programu, po powrocie do Polski rozstała się z chłopakiem, a jej serce skradł inny uczestnik show. Choć Basia i Krzysztof o swoim związku poinformowali fanów zaledwie tydzień temu, wygląda na to, że już snują wspólne plany na przyszłość. I to bardzo poważne. Na Instagramowym profilu blond piękności pojawił się wpis, który zdradza wszystko, a i jej partner dorzucił swoje trzy grosze!  "Hotel Paradise 3": Basia przeprowadza się do Krzysztofa?  W ubiegły wtorek internet dosłownie zapłonął! Niecały tydzień po tym, jak fani "Hotelu Paradise 3" dowiedzieli się, że Basia i Krystian postanowili się rozstać , ta ponownie zaskoczyła fanów i razem z Krzysztofem opublikowała na Instagramie czułe zdjęcia , oznajmiając, że internauci i tym razem się nie mylili. Uczestnicy ujawnili się ze swoim związkiem, a widzowie kontrowersyjnego show nie kryli swojej radości. Każde kolejne, wspólne zdjęcie pary zachwycało internautów coraz bardziej i wszystko wskazuje na to, że niebawem będziemy mogli oglądać ich we wspólnych objęciach jeszcze częściej! Czas na zmiany 🔥 Mogę Wam zdradzić, że jak jestem raczej osobą, która dobrze się czuje w miejscu i wśród ludzi, których zna to tym razem nie mogę się doczekać tego co nastąpi ☺️Czuję w końcu spokój i radość a to dla mnie bardzo ważne 😇  - czytamy w najnowszym poście Basi.   Choć Basia nie napisała niczego wprost, z jej...

"Hotel Paradise": Basia i Krzysztof nie są razem? Niepokojący wpis uczestniczki!
@basia.pedlowska, Instagram/@krzysztof_swist_official, Instagram
TV-Show
"Hotel Paradise": Krzysztof ma dość pytań o Basię! "Męczycie mnie"
Fani martwią się, że Krzysztof i Basia z "Hotelu Paradise" się rozstali. Uczestnik postanowił zabrać głos. Po jego wypowiedzi nie ma już złudzeń.

Krzysztof i Basia z "Hotelu Paradise" się rozstali? Fani ciągle zastanawiają się czy ich ulubiona para z 3. edycji przechodzi kryzys, a to wszystko przez to, że nie spędzają ze sobą już tak dużo czasu jak na początku. Krzysztof postanowił wprost odnieść się do swoich relacji z Basią. Czy potwierdził domysły fanów? Nagrał relację, w której przyznał:  Cały tydzień męczycie mnie pytaniami Przyszedł czas przedstawić fanom prawdę! Zobaczcie, co pokazał.  Zobacz także:  "Hotel Paradise": Krzysztof wygadał się o związku! Nikt nie wiedział, że już wtedy był z Basią Krzysztof i Basia z "Hotelu Paradise" rozstali się? Uczestnik zabrał głos Seria wpisów na profilu Basi Pędlowskiej zasugerowała fanom, że pomiędzy nią a Krzysztofem Świstem nie dzieje się najlepiej. Chociaż sami zainteresowani nie mówią nic o pogorszeniu relacji, fakt, że coraz mniej się razem pokazują, a Basia zostaje we wspólnym mieszkaniu sama, dał widzom do myślenia. Basia i Krzysztof podkreślają, że łączy ich wielka miłość, ale jednocześnie nie chcą ukrywać, że miewają kryzysowe momenty, a ich " życie nie jest usłane różami ". Na temat rozstania już raz wypowiedziała się Basia kwitując, że takie doniesienia są kłamstwem.  My się nie rozstaliśmy. Nie każdy spędza 24/7 ze swoją drugą połówką a już zwłaszcza, gdy są obowiązki.  Teraz na ten sam temat postanowił wypowiedzieć się Krzysztof. Uczestnik " Hotelu Paradise " przyznał, że zaczyna mieć już dość ciągłych pytań o to, gdzie jest Basia:  Cały tydzień męczycie mnie pytaniami: Gdzie Basia? Co z Basią? Dlaczego się nie przyznacie, że nie jesteście już razem. Podkreślił, że oprócz miłości do Basi i spędzania z nią czasu, ma jeszcze...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik