Basia i Krzysztof z "Hotelu Paradise" oficjalnie ogłosili, że zrobili ten ważny krok dla swojego związku i zamieszkali razem. Krzysztof chwalił się nawet cudownymi gestami swojej ukochanej, która przygotowuje dla nich wspólne posiłki. Jak dotąd jednak para trzymała w tajemnicy miasto, które wybrała do rozpoczęcia wspólnej przygody z mieszkaniem. Fani nie spodziewali się, że wybór padnie na inne miejsce niż Trójmiasto Basi albo Rzeszów Krzysztofa. Tymczasem okazało się, że Basia i Krzysztof poszli na kompromis. W końcu ujawnili, gdzie mieszkają!

Reklama

Basia i Krzysztof z "Hotelu Paradise" zamieszkali razem w...

Basia i Krzysztof doskonale wiedzieli, że wybór miasta na wspólne mieszkanie bardzo ciekawi fanów. Właśnie dlatego para przez dłuższy czas trzymała wszystkich w niepewności. Uczestnicy stworzyli nawet ankietę, w której pytali fanów, jakie miasto na wspólny dom obstawiają, Trójmiasto czy Rzeszów? Tymczasem wybór okazał się być znacznie prostszy niż wszyscy by przypuszczali!

Wielu z was jest ciekawych, gdzie w końcu zamieszkaliśmy. I możemy wam to w końcu zdradzić i jest to… - trzymała w napięciu fanów, Basia

...niestety Warszawa! - dodał zrezygnowanym głosem Krzysztof.

Choć oboje wyglądali na szczęśliwych, widać wyraźnie, że Krzysztof nie jest zadowolony z wyboru stolicy na wspólne mieszkanie. Para jednak musiała mieć powody, że właśnie to miasto postanowili wybrać. Czy dlatego, że jest w połowie drogi między Rzeszowem a Trójmiastem? A może chodzi o zobowiązania zawodowe? Tego Basia z Krzysztofem nie wyjawili. Para jakiś czas temu obiecała opowiedzieć więcej zarówno o wyborze mieszkania, jak i jego lokalizacji. Czekamy więc z niecierpliwością na więcej szczegółów!

Zobacz także: "Hotel Paradise 3": Kara i Marcin pochwalili się swoim szczęściem. Wspaniała wiadomość!

Basia i Krzysztof w końcu przyznali, że wybrali Warszawę! Z wypowiedzi Krzysztofa było widać, że nie jest do końca zadowolony z wyboru tego miasta, w końcu stolica jest dużą zmianą!

Zobacz także
krzychu.asher/Instagram

Basia i Krzysztof już dawno zdradzili, że mają wobec siebie bardzo poważne plany. Oboje powtarzają na swoim Instagramie, że są w sobie bardzo zakochani. Wspólne mieszkanie to przypieczętowanie ich związku, ale też ogromna próba, dzięki której ocenią, czy potrafią żyć razem na co dzień.

basia.pedlowska_hotelparadise3/Instagram

Widzowie z wielką przykrością przyjęli informację, że zwycięska para "Hotelu Paradise" Krystian i Basia się rozstali. Wielu fanów, miało nawet im to za złe! Tymczasem sami zainteresowani mówili, że ze względu na różne charaktery nie mogli się dogadać i stworzyć czegoś trwałego. Dopiero z Krzysztofem Basia poczuła się naprawdę szczęśliwa. O swojej relacji z ukochanym pisała na Instagramie:

Cieszę się, że mam u swego boku Kogoś, kto wie, jaka jestem i to akceptuje, Kto dba, wspiera bez względu na wszystko i kiedy trzeba, potrafi postawić do pionu ???????? w tym wszystkim jednak pozwala na to, abym zawsze pozostawała sobą. Kogoś, Kto nie tylko wymaga, ale i daje od siebie... - pisała Basia na swoim Instagramie.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama