Krzysztof i Basia jak dotąd byli najbardziej zgraną parą trzeciej edycji "Hotelu Paradise". Odkąd tylko ogłosili, że są razem, na Instagramie wciąż pojawiały się ich romantyczne zdjęcia i nagrania pełne czułości. Uczestnicy przyzwyczaili fanów do takiej narracji, więc gdy nagle para przestała się pokazywać razem, a nawet mówić o sobie nawzajem, internauci nabrali pewnych obaw. Krzysztof zdecydował się skomentować liczne pytania o rozstanie i szczerze przyznał: "Wszystko co dobre, szybko się kończy".

Reklama

"Hotel Paradise" Krzysztof i Basia nie są już razem?

Krzysztof podobno był zakochany w Basi, odkąd tylko pojawił się w "Hotelu Paradise". Nawet Klaudia El Dursi potwierdziła, że od samego początku wszyscy wiedzieli, że uczestnik jest wpatrzony w piękną blondynkę. Na drodze do Basi stał jednak Krystian, z którym wówczas uczestniczka tworzyła jedną z najbardziej emocjonalnych, ale też mocnych par i z którym dotarła do samego finału! Szybko jednak życie zweryfikowało to uczucie i zaledwie dwa tygodnie po powrocie do Polski, Basia i Krystian rozstali się. Tę okazję wykorzystał Krzysztof, który w końcu mógł zabiegać o uczucia uczestniczki.

Fani początkowo byli zaskoczeni tym, że Krzysztof i Basia są razem. Para jednak szybko zyskała ich sympatię i mogła liczyć na wsparcie nie tylko widzów, ale także kolegów i koleżanek z programu. Basia i Krzysztof bardzo szybko rozwijali swoją relację, zamieszkali razem i zaczęli nawet planować wspólną przyszłość!

Jednak ostatnio Basia i Krzysztof nie relacjonują już wspólnie spędzonego czasu i nie mówią o sobie, dlatego wszystko wskazywało na to, że para się rozstała. Do przypuszczeń fanów w końcu odniósł się Krzysztof, który nieco drażniąc się z obserwatorami, swój najnowszy wpis na ten temat zaczyna od słów:

Nie jesteśmy już razem ? ????????
Wszystko, co dobre szybko się kończy.
Wulkan eksplodował i nie ma czego zbierać ???? żarcik
Codziennie dostaje kilkanaście zapytań tej treści: „Gdzie Basia?”, „Nie jesteście już razem?” - tłumaczy uczestnik, budując niemałe napięcie!

krzysztof_swist_official/Instagram

Krzysztof wyjaśnia jednak, że jego związek wcale się nie rozpadł, jednak jest na zupełnie nowym etapie... Przerwy? Dystansu?

Zobacz także

Otóż kto śledzi mnie na bieżąco, wie, dlaczego jest tak nie inaczej. Potrzebuje teraz spokoju, przestrzeni, skupieniu się na sobie w 100%. I wiele osób doskonale mnie rozumie, oczywiście są też przeciwnicy mojej decyzji. Każdy jest inny i czegoś innego oczekuje.
Nowe nadchodzi małymi krokami ????????
Mam ogromne wsparcie od @basia.pedlowska i na dzień dzisiejszy mi to naprawdę wystarcza. Chcę, aby w tym czasie skupiła się na sobie i zadbała najlepiej jak potrafi ???????? Myślę, że nie jedna z Was chciałaby mieć faceta z takim podejściem - dodaje nieskromnie Krzysztof.

Krzysztof faktycznie ostatnio był dość zajęty swoją karierą sportową. W wyniku kontuzji musiał poddać się operacji, która go unieruchomiła i uniemożliwiła normalne funkcjonowanie. Fani wciąż więc nie rozumieją, czemu przy Krzysztofie nie ma zawsze tak opiekuńczej Basi i czemu uczestnik właśnie teraz potrzebuje dystansu i rozdziela przestrzeń swoją i partnerki?

- Nie chciałabym mieć takiego faceta, który odsuwa mnie od siebie, bo miał operację/ zabieg / czy cokolwiek i jeszcze twierdzi, że musi mieć spokój i przestrzeń. Ale jak napisałeś, każdy jest inny, szanuje ????

- Jakoś Basia nie wyglądała na zachwyconą Twoją decyzją, a nawet wrzuca dość wymowne story... Coś w stylu Instagram nie zastąpi Ci bliskiej osoby u boku. Widać, że to Ty wyznaczasz zasady w tym związku, a ona musi się dostosować.

- Nie rozumiem podejścia, z reguły w takim momencie to jest właśnie potrzebna ta druga połówka. Ale to już wasza decyzja

- Może to nie być łatwe dla Basi aż tak, bo pewnie chciała by przytulić, ugotować itd. Ale co sobie wypracujecie to wasze - snują przypuszczenia fani.

krzysztof_swist_official/Instagram

Zobacz także: Hotel Paradise 3: Basia ostro odpowiada fanom. "Pokazujecie dno". Wbiła też szpilę Krystianowi?

Z kolei dla innych fanów decyzja Krzysztofa i Basi jest zupełnie zrozumiała, a dystans czy przerwa w związku to rzecz, która ich zdaniem jest w każdej relacji zupełnie normalna.

- Czy ktoś pomyślał, że może Basia też tego potrzebuje? Każda zdrowa kobieta też potrzebuje czasu tylko dla siebie. Czasem trzeba rozłąki, żeby zdać sobie sprawę, co trzymać obok siebie a co oddalić. Ludzie DYSTANS. Krzysiu - powodzenia

- Ja jestem tego samego zdania.... przestrzeń zaufanie to taki złoty środek do idealnego związku.
- Cudownie, że nie widzisz w tym momencie tylko siebie. Oczywiście operacja to ważna sprawa, ale życie nie może się zatrzymać - dodają kolejni fani.

Dystans, przestrzeń w momencie, gdy Krzysztof przeżywa rekonwalescencję po operacji, wciąż budzi dużo wątpliwości wśród fanów. Z drugiej jednak strony Krzysztof właśnie zapewnił ich, że jego związek jest szczęśliwy...

Reklama

Co o tym myślicie? Czy para przetrwa tę przerwę?

Instagram @basia.pedlowska
Reklama
Reklama
Reklama