Krzysztof i Basia z Hotelu Paradise rozstali się?!
Instagram/Krzysztof Świst
TV-Show

"Hotel Paradise": Krzysztof i Basia rozstali się?! Jest komentarz uczestnika!

Krzysztof i Basia z "Hotelu Paradise" coraz rzadziej pokazują się razem, a fani zaczęli się niepokoić sytuacją pary. "Potrzebuję teraz spokoju", zapewnia uczestnik. To koniec?

Krzysztof i Basia jak dotąd byli najbardziej zgraną parą trzeciej edycji "Hotelu Paradise". Odkąd tylko ogłosili, że są razem, na Instagramie wciąż pojawiały się ich romantyczne zdjęcia i nagrania pełne czułości. Uczestnicy przyzwyczaili fanów do takiej narracji, więc gdy nagle para przestała się pokazywać razem, a nawet mówić o sobie nawzajem, internauci nabrali pewnych obaw. Krzysztof zdecydował się skomentować liczne pytania o rozstanie i szczerze przyznał: "Wszystko co dobre, szybko się kończy".

"Hotel Paradise 5": Wiktoria ma żal do Kuby? Ta jedna rzecz mocno ją zasmuciła: "Czułam smutek"

"Hotel Paradise" Krzysztof i Basia nie są już razem? 

Krzysztof podobno był zakochany w Basi, odkąd tylko pojawił się w "Hotelu Paradise". Nawet Klaudia El Dursi potwierdziła, że od samego początku wszyscy wiedzieli, że uczestnik jest wpatrzony w piękną blondynkę. Na drodze do Basi stał jednak Krystian, z którym wówczas uczestniczka tworzyła jedną z najbardziej emocjonalnych, ale też mocnych par i z którym dotarła do samego finału! Szybko jednak życie zweryfikowało to uczucie i zaledwie dwa tygodnie po powrocie do Polski, Basia i Krystian rozstali się. Tę okazję wykorzystał Krzysztof, który w końcu mógł zabiegać o uczucia uczestniczki. 

Fani początkowo byli zaskoczeni tym, że Krzysztof i Basia są razem. Para jednak szybko zyskała ich sympatię i mogła liczyć na wsparcie nie tylko widzów, ale także kolegów i koleżanek z programu. Basia i Krzysztof bardzo szybko rozwijali swoją relację, zamieszkali razem i zaczęli nawet planować wspólną przyszłość!

Jednak ostatnio Basia i Krzysztof nie relacjonują już wspólnie spędzonego czasu i nie mówią o sobie, dlatego wszystko wskazywało na to, że para się rozstała. Do przypuszczeń fanów w końcu odniósł się Krzysztof, który nieco drażniąc się z obserwatorami, swój najnowszy wpis na ten temat zaczyna od słów:

Nie jesteśmy już razem ? 😬🤭
Wszystko, co dobre szybko się kończy.
Wulkan eksplodował i nie ma czego zbierać 🌋 żarcik 
Codziennie dostaje kilkanaście zapytań tej treści: „Gdzie Basia?”, „Nie jesteście już razem?” - tłumaczy uczestnik, budując niemałe napięcie!

Basia i Krzysztof z Hotelu Paradise na weselu
krzysztof_swist_official/Instagram

Krzysztof wyjaśnia jednak, że jego związek wcale się nie rozpadł, jednak jest na zupełnie nowym etapie... Przerwy? Dystansu?

Otóż kto śledzi mnie na bieżąco, wie, dlaczego jest tak nie inaczej. Potrzebuje teraz spokoju, przestrzeni, skupieniu się na sobie w 100%. I wiele osób doskonale mnie rozumie, oczywiście są też przeciwnicy mojej decyzji. Każdy jest inny i czegoś innego oczekuje.
Nowe nadchodzi małymi krokami 🐣👣
Mam ogromne wsparcie od @basia.pedlowska i na dzień dzisiejszy mi to naprawdę wystarcza. Chcę, aby w tym czasie skupiła się na sobie i zadbała najlepiej jak potrafi 👸🏼 Myślę, że nie jedna z Was chciałaby mieć faceta z takim podejściem - dodaje nieskromnie Krzysztof. 

Krzysztof faktycznie ostatnio był dość zajęty swoją karierą sportową. W wyniku kontuzji musiał poddać się operacji, która go unieruchomiła i uniemożliwiła normalne funkcjonowanie. Fani wciąż więc nie rozumieją, czemu przy Krzysztofie nie ma zawsze tak opiekuńczej Basi i czemu uczestnik właśnie teraz potrzebuje dystansu i rozdziela przestrzeń swoją i partnerki?

- Nie chciałabym mieć takiego faceta, który odsuwa mnie od siebie, bo miał operację/ zabieg / czy cokolwiek i jeszcze twierdzi, że musi mieć spokój i przestrzeń. Ale jak napisałeś, każdy jest inny, szanuje 😊

- Jakoś Basia nie wyglądała na zachwyconą Twoją decyzją, a nawet wrzuca dość wymowne story...  Coś w stylu Instagram nie zastąpi Ci bliskiej osoby u boku. Widać, że to Ty wyznaczasz zasady w tym związku, a ona musi się dostosować.

- Nie rozumiem podejścia, z reguły w takim momencie to jest właśnie potrzebna ta druga połówka. Ale to już wasza decyzja

- Może to nie być łatwe dla Basi aż tak, bo pewnie chciała by przytulić, ugotować itd. Ale co sobie wypracujecie to wasze - snują przypuszczenia fani. 

Krzysztof z Hotelu Paradise jest po operacji nogi pokazał zdjęcie zabandażowanej nogi
krzysztof_swist_official/Instagram

Zobacz także: Hotel Paradise 3: Basia ostro odpowiada fanom. "Pokazujecie dno". Wbiła też szpilę Krystianowi?

Z kolei dla innych fanów decyzja Krzysztofa i Basi jest zupełnie zrozumiała, a dystans czy przerwa w związku to rzecz, która ich zdaniem jest w każdej relacji zupełnie normalna.

- Czy ktoś pomyślał, że może Basia też tego potrzebuje? Każda zdrowa kobieta też potrzebuje czasu tylko dla siebie. Czasem trzeba rozłąki, żeby zdać sobie sprawę, co trzymać obok siebie a co oddalić. Ludzie DYSTANS. Krzysiu - powodzenia

- Ja jestem tego samego zdania.... przestrzeń zaufanie to taki złoty środek do idealnego związku. 
- Cudownie, że nie widzisz w tym momencie tylko siebie. Oczywiście operacja to ważna sprawa, ale życie nie może się zatrzymać - dodają kolejni fani. 

Dystans, przestrzeń w momencie, gdy Krzysztof przeżywa rekonwalescencję po operacji, wciąż budzi dużo wątpliwości wśród fanów. Z drugiej jednak strony Krzysztof właśnie zapewnił ich, że jego związek jest szczęśliwy...

Co o tym myślicie? Czy para przetrwa tę przerwę?

Basia i Krzysiek z
Instagram @basia.pedlowska

"Hotel Paradise 3": Krystian wyznał Basi miłość
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise": Krystian i Basia rozstali się! Sugerowali to jeszcze przed finałem?! Oto dowody
Fani już dawno podejrzewali rozstanie Krystiana i Basi z "Hotelu Paradise". Zobaczcie, co na to wskazywało! Basia jest z innym uczestnikiem?!

Za nami finał " Hotelu Paradise ", podczas którego triumfowali Krystian i Basia. Wówczas wygrali nie tylko miłość ale również wykazali się lojalnością wobec pozostałych finalistów (Bibi i Simona), dzieląc się nagrodą pieniężną . Radość fanów programu nie trwała jednak zbyt długo, ponieważ tuż po emisji finału okazało się, że Basia i Krystian nie są już parą, o czym uczestnik poinformował w wywiadzie z Party.pl . Czy Krystian i Basia już wcześniej dawali znaki. że nie są parą? Zobaczcie, co mogło dostrzec czujne oko fanów programu jeszcze przed finałem!  Zobacz także:  "Hotel Paradise 3": Dlaczego Krystian rzucił złotą kulą w finale show?! Wiemy, co zrobi z wygraną "Hotel Paradise": Krystian i Basia nie są już razem. Fani wiedzieli wcześniej?  Historia Krystiana i Basi w "Hotelu Paradise" była niezwykła. Ona zauroczyła się w nim niemalże od samego początku. Każda kolejna napotkana przeszkoda w budowaniu relacji bardzo stresowała uczestniczkę. Do pierwszego płaczu doszło już niemalże na samym początku przygody, kiedy na drodze Basi i Krystianowi stanęła Patrycja. W wyniku kolejnych zawirowań w "Hotelu Paradise" z programem musiała pożegnać się Basia, a jej odejście było jednym z najbardziej emocjonalnych. Płakali nie tylko uczestnicy, Krystian ale również pracownicy hotelu! Krystian jednak nie stracił wiary w to, że Basia jeszcze dostanie kolejną szansę i wróci do programu. Jego wierność i lojalność wobec partnerki była zauważana przez wszystkich uczestników. Nawet Ewa, która przez pewien czas była sparowana z Krystianem przyznała, że "trzyma bezpieczne miejsce dla Basi". No i stało się! Gdy wróciła Basia ani widzowie, ani uczestnicy nie mieli większych wątpliwości, kto powinien stanąć na ścieżce...

"Hotel Paradise": Basia i Krzysztof nie są razem? Niepokojący wpis uczestniczki!
@basia.pedlowska, Instagram/@krzysztof_swist_official, Instagram
TV-Show
"Hotel Paradise": Krzysztof ma dość pytań o Basię! "Męczycie mnie"
Fani martwią się, że Krzysztof i Basia z "Hotelu Paradise" się rozstali. Uczestnik postanowił zabrać głos. Po jego wypowiedzi nie ma już złudzeń.

Krzysztof i Basia z "Hotelu Paradise" się rozstali? Fani ciągle zastanawiają się czy ich ulubiona para z 3. edycji przechodzi kryzys, a to wszystko przez to, że nie spędzają ze sobą już tak dużo czasu jak na początku. Krzysztof postanowił wprost odnieść się do swoich relacji z Basią. Czy potwierdził domysły fanów? Nagrał relację, w której przyznał:  Cały tydzień męczycie mnie pytaniami Przyszedł czas przedstawić fanom prawdę! Zobaczcie, co pokazał.  Zobacz także:  "Hotel Paradise": Krzysztof wygadał się o związku! Nikt nie wiedział, że już wtedy był z Basią Krzysztof i Basia z "Hotelu Paradise" rozstali się? Uczestnik zabrał głos Seria wpisów na profilu Basi Pędlowskiej zasugerowała fanom, że pomiędzy nią a Krzysztofem Świstem nie dzieje się najlepiej. Chociaż sami zainteresowani nie mówią nic o pogorszeniu relacji, fakt, że coraz mniej się razem pokazują, a Basia zostaje we wspólnym mieszkaniu sama, dał widzom do myślenia. Basia i Krzysztof podkreślają, że łączy ich wielka miłość, ale jednocześnie nie chcą ukrywać, że miewają kryzysowe momenty, a ich " życie nie jest usłane różami ". Na temat rozstania już raz wypowiedziała się Basia kwitując, że takie doniesienia są kłamstwem.  My się nie rozstaliśmy. Nie każdy spędza 24/7 ze swoją drugą połówką a już zwłaszcza, gdy są obowiązki.  Teraz na ten sam temat postanowił wypowiedzieć się Krzysztof. Uczestnik " Hotelu Paradise " przyznał, że zaczyna mieć już dość ciągłych pytań o to, gdzie jest Basia:  Cały tydzień męczycie mnie pytaniami: Gdzie Basia? Co z Basią? Dlaczego się nie przyznacie, że nie jesteście już razem. Podkreślił, że oprócz miłości do Basi i spędzania z nią czasu, ma jeszcze...

Basia o Krystianie z Hotelu Paradise
TV-Show
"Hotel Paradise 3": Basia i Krystian nie mają ze sobą kontaktu? Ma do niego żal o zachowanie w programie?
Basia i Krystian z "Hotelu Paradise 3" byli faworytami widzów nie tylko w kwestii wygranej, ale i prawdziwej miłości. Po programie para się rozstała, a dziś Basia jest z Krzyśkiem. Ma żal do Krystiana?

"Hotel Paradise 3" przyniósł jego widzom ogromne zaskoczenie, a to, co wydarzyło się po tym jak uczestnicy wrócili już do Polski, przerosło najśmielsze oczekiwania fanów. Krystian i Basia, którzy wygrali trzecią edycję programu, potwierdzili swoje rozstanie, a kilka dni później okazało się, że dziewczyna związała się z innym uczestnikiem - Krzysztofem. Czy mimo to wciąż ma kontakt ze swoim byłym partnerem? Kiedy podczas finału " Hotelu Paradise 3 " uczestnik rzucił kulą, mina Basi mówiła sama za siebie. Teraz szczerze wyznała, co sądzi o zachowaniu Krystiana pod koniec programu.  "Hotel Paradise 3": Basia o zachowaniu Krystiana w programie. Nie utrzymują już kontaktu? Miłosne perypetie w Basi i Krystiana "Hotelu Paradise 3" przyprawiły widzów o prawdziwy zawrót głowy. Ta para budziła ogromne emocje, a moment, w którym dziewczyna wróciła do programu i wpadła w ramiona Krystiana wielu uważa za ten najbardziej wzruszający w historii całej edycji. Choć na antenie TVN 7 fani programu obserwowali wzloty i upadki Basi i Krystiana, oraz  ich liczne kłótnie , tych dwoje dotarło do samego finału "Hotelu Paradise 3" ! Co więcej, decyzją pozostałych uczestników, to właśnie oni dostali szansę na rozbicie Złotej Kuli, z czego - ku zaskoczeniu widzów - postanowił skorzystać Krystian i to stając na polu 100 tysięcy złotych. Kiedy Złota Kula rozbijała się o podłogę, mina Basi mówiła sama za siebie, tymczasem okazało się, że uczestnik wcale nie ma zamiaru zgarnąć dla siebie całej wygranej, a wręcz przeciwnie - podzielić się z nią Bibi i Simonem oraz swoją partnerką. Czy Basia ma o to do niego żal? Podczas ostatniego "Q&A", które uczestniczka urządziła na swoim profilu na Instagramie, jeden z...

Nasze akcje
Dua Lipa, Rihanna, Alessandra Ambrosio
Newsy
Te gwiazdy wiedzą jak stworzyć niezapomniane stylizacje!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik