W walce o zwycięstwo w "Hotel Paradise" stanęły dziś trzy pary - Bibi i Simon, Marcin i Kara oraz Krystian i Basia. Tylko dwie jednak rywalizowały o możliwość stanięcia na tzw. "ścieżce lojalności", a o tym zadecydowali pozostali uczestnicy. Która z par miała szansę wygrać 100 tysięcy złotych? Czy zwycięska para doniosła Złote Kule do końca, a może jedno z nich się wyłamało i rzuciło kulą wcześniej? Wyniki finału znajdziecie w naszym newsie!

Reklama

Kto wygrał "Hotel Paradise 3"? Basia i Krystian zwycięzcami!

Na ten dzień czekali wszyscy fani programu "Hotel Paradise"! Dziś dowiedzieliśmy się, która z par wygrała cały program oraz kto zgarnął główną wygraną. Fani show prześcigali się w typowaniach - równe szanse dawali Krystianowi i Basi oraz Bibi i Simonowi, najmniejsze (głównie po ostatniej "Puszce Pandory") - Marcinowi i Karze. I tak się stało. Decyzją uczestników do wielkiego finału przeszli Bibi i Simon oraz Krystian i Basia. Potem to również oni zadecydowali, kto mógł stanąć na ścieżce lojalności.

screeny/TVN 7/ Instagram

Za Basią i Krystianem opowiedzieli się: Justyna, Maurycy, Sara, Nathalia, Ola, Michał, Kamil, Kornelia, Krzysztof, Luiza, Sebastian

Za Bibi i Simonem stanęli: Marcin, Kara.

To był prawdziwy nokaut! Jak powiedział Michał:

Zobacz także

Simon i Bibi nie przekonują mnie swoją relacją. Nie podoba mi się, że tak długo rozdawali karty.

Czy to dlatego tak zagłosowała reszta uczestników?

screeny/TVN 7/ Instagram

Potem przyszedł czas na "ścieżkę lojalności". Każdy z finalistów mógł rzucić kulą na kwotach od 50 tys. wzwyż, do 100 tysięcy złotych, i zgarnąć całą wygraną dla siebie. Na polu z kwotą 100 tysięcy złotych w ostatniej sekundzie kulę rozbił Krystian, czego nie spodziewał się zupełnie nikt!

screeny/TVN 7/ Instagram

A na pewno nie Basia! Dziewczyna była wyraźnie zmieszana decyzją swojego partnera. Jednak po chwili Krystian wyjaśnił swoje motywacje. Dlaczego rzucił kulą? Czy to oznaczało, że cały czas udawał uczucie do niej? Na szczęście prawda okazała się zupełnie inna!

screeny/TVN 7/ Instagram

Krystian wyjaśnił, że wygraną, czyli 100 tysięcy złotych, chciał podzielić na wszystkich finalistów show! To oznacza, że każdy z nich otrzymał po 25 tysięcy. Co na to Basia?

Jestem z niego dumna. Wygraną dzielimy się na czwórkę. Bez Simona i Bibi nie wytrwalibyśmy do finału, nie byłoby nas - powiedziała Basia.

Spodziewaliście się takiego wyniku?

screeny/TVN 7/ Instagram

Na koniec Krystian i Basia namiętnie się pocałowali! Emocje były ogromne, to pierwszy raz w historii, kiedy ktoś rzucił kulą! Czy takie emocje będą również w czwartej edycji? Stacja zapowiedziała emisję jesienią tego roku! Czekacie? My tak!

screeny/TVN 7/ Instagram

Zobacz także: QUIZ przed wielkim finałem "Hotel Paradise 3"! Jak uważnie oglądałaś ten program? Sprawdź się!

Reklama

Wielkimi zwycięzcami "Hotelu Paradise" zostali Basia i Krystian, którzy w finale, decyzją pozostałych uczestników, pokonali Bibi i Simona, a wcześniej Karę i Marcina. W finale Krystian rzucił złotą kulą, ale jak wyjaśnił, chodziło mu o podział głównej wygranej między wszystkimi finalistami.

Instagram
Reklama
Reklama
Reklama