Klaudia El Dursi w finale Hotel Paradise 3
mat. prasowe
TV-Show

"Hotel Paradise 3": Za nami finał show! Kto wygrał? Znamy wyniki!

Zobacz, co wydarzyło się w finale "Hotelu Paradise 3"! Która z par wygrała? Krystian i Basia wielkimi zwycięzcami, ale był rzut kulą!

W walce o zwycięstwo w "Hotel Paradise" stanęły dziś trzy pary - Bibi i Simon, Marcin i Kara oraz Krystian i Basia. Tylko dwie jednak rywalizowały o możliwość stanięcia na tzw. "ścieżce lojalności", a o tym zadecydowali pozostali uczestnicy. Która z par miała szansę wygrać 100 tysięcy złotych? Czy zwycięska para doniosła Złote Kule do końca, a może jedno z nich się wyłamało i rzuciło kulą wcześniej? Wyniki finału znajdziecie w naszym newsie!

"Hotel Paradise": Krzysztof i Basia wrócą do siebie? El Dursi: "Zdradzę trochę prywaty"

Kto wygrał "Hotel Paradise 3"? Basia i Krystian zwycięzcami!

Na ten dzień czekali wszyscy fani programu "Hotel Paradise"! Dziś dowiedzieliśmy się, która z par wygrała cały program oraz kto zgarnął główną wygraną. Fani show prześcigali się w typowaniach - równe szanse dawali Krystianowi i Basi oraz Bibi i Simonowi, najmniejsze (głównie po ostatniej "Puszce Pandory") - Marcinowi i Karze. I tak się stało. Decyzją uczestników do wielkiego finału przeszli Bibi i Simon oraz Krystian i Basia. Potem to również oni zadecydowali, kto mógł stanąć na ścieżce lojalności.

Finał Hotelu Paradise 3: Krystian rzucił kulą
screeny/TVN 7/ Instagram

Za Basią i Krystianem opowiedzieli się: Justyna, Maurycy, Sara, Nathalia, Ola, Michał, Kamil, Kornelia, Krzysztof, Luiza, Sebastian

Za Bibi i Simonem stanęli: Marcin, Kara. 

To był prawdziwy nokaut! Jak powiedział Michał:

Simon i Bibi nie przekonują mnie swoją relacją. Nie podoba mi się, że tak długo rozdawali karty.

Czy to dlatego tak zagłosowała reszta uczestników?

Finał Hotelu Paradise 3: Krystian rzucił kulą
screeny/TVN 7/ Instagram

Potem przyszedł czas na "ścieżkę lojalności". Każdy z finalistów mógł rzucić kulą na kwotach od 50 tys. wzwyż, do 100 tysięcy złotych, i zgarnąć całą wygraną dla siebie. Na polu z kwotą 100 tysięcy złotych w ostatniej sekundzie kulę rozbił Krystian, czego nie spodziewał się zupełnie nikt!

Finał Hotelu Paradise 3: Krystian rzucił kulą
screeny/TVN 7/ Instagram

A na pewno nie Basia! Dziewczyna była wyraźnie zmieszana decyzją swojego partnera. Jednak po chwili Krystian wyjaśnił swoje motywacje. Dlaczego rzucił kulą? Czy to oznaczało, że cały czas udawał uczucie do niej? Na szczęście prawda okazała się zupełnie inna!

Finał Hotelu Paradise 3: Krystian rzucił kulą
screeny/TVN 7/ Instagram

Krystian wyjaśnił, że wygraną, czyli 100 tysięcy złotych, chciał podzielić na wszystkich finalistów show! To oznacza, że każdy z nich otrzymał po 25 tysięcy. Co na to Basia?

Jestem z niego dumna. Wygraną dzielimy się na czwórkę. Bez Simona i Bibi nie wytrwalibyśmy do finału, nie byłoby nas - powiedziała Basia.

Spodziewaliście się takiego wyniku?

Finał Hotelu Paradise 3: Krystian rzucił kulą
screeny/TVN 7/ Instagram

Na koniec Krystian i Basia namiętnie się pocałowali! Emocje były ogromne, to pierwszy raz w historii, kiedy ktoś rzucił kulą! Czy takie emocje będą również w czwartej edycji? Stacja zapowiedziała emisję jesienią tego roku! Czekacie? My tak! 

Finał Hotelu Paradise 3: Krystian rzucił kulą
screeny/TVN 7/ Instagram

Zobacz także: QUIZ przed wielkim finałem "Hotel Paradise 3"! Jak uważnie oglądałaś ten program? Sprawdź się!

Wielkimi zwycięzcami "Hotelu Paradise" zostali Basia i Krystian, którzy w finale, decyzją pozostałych uczestników, pokonali Bibi i Simona, a wcześniej Karę i Marcina. W finale Krystian rzucił złotą kulą, ale jak wyjaśnił, chodziło mu o podział głównej wygranej między wszystkimi finalistami. 

Które pary są razem po
Instagram

Finał Hotelu Paradise 3: Krystian rzucił kulą
screeny/TVN 7/ Instagram
TV-Show
"Hotel Paradise 3": Krystian Perretti dostał przelew z nagrodą! Ogłosił, co z nim zrobi! Podzieli się z finalistami?
Krystian Perretti, zwycięzca "Hotelu Paradise" pokazał na swoim InstaStories przelew, który dostał z TVN. Ogłosił też, co zrobi z nagrodą.

W finale  "Hotelu Paradise"  zaskoczył wszystkich. Krystian Perretti, który wygrał 3. edycję programu wraz z Basią Pędlowską,  w wielkim finale rzucił kulą , szokując nie tylko uczestników programu, ale również widzów przed telewizorami. Zdecydował się podzielić wygraną z pozostałymi finalistami show. Teraz pochwalił się przelewem. Czy zamierza dotrzymać obietnicy? Właśnie ogłosił, co zrobi z pieniędzmi, które już ma na koncie! Zobacz także:   Zobacz także: ”Hotel Paradise": Krystian potwierdził nowy związek?! "Zmieniła mnie na lepsze" Krystian Perretti z "Hotelu Paradise" dostał wygraną, podzieli się z finalistami? Gdy Krystian i Basia zwyciężyli w wielkim finale ostatniej edycji "Hotelu Paradise" mogli zatrzymać całą wygraną dla siebie. Jednak Perretti na "ścieżce lojalności"  rozbił kulę na polu 100 tysięcy złotych . Zrobił to, by podzielić się wygraną również z Bibi i Simonem, którzy też dotarli do finału. Tym samym w ręce wszystkich czterech finalistów miało trafić po 25 tysięcy złotych (minus podatek).  Oczywiście wszyscy finaliści szybko wiedzieli, na co przeznaczą pieniądze. Sam Krystian chce rozwijać swój biznes, marzy też o restauracji. Bibi i Simon, którzy po programie długo byli razem, początkowo deklarowali, że chcieliby dołożyć do wspólnego mieszkania.  Chcemy zainwestować w siebie, w naszą rodzinę, w naszą relację. Następnym takim krokiem jest to mieszkanko, żebyśmy wreszcie razem zamieszkali - mówili w Dzień Dobry TVN  Jednak w ostatnich dniach Bibi i Simon ogłosili rozstanie, a to raczej zmienia plany, co do finansów. Tak czy inaczej każde z nich zainkasuje całkiem miłą sumkę. Teraz Krystian...

Finał Hotelu Paradise 3: Krystian rzucił kulą
screeny/TVN 7/ Instagram
TV-Show
"Hotel Paradise 3": Krystian rzucił kulą w finale programu! Zobaczcie reakcje widzów! 
Krystian z "Hotelu Paradise" zaskoczył wszystkich i rzucił kulą! Po finale programu w sieci zawrzało!

Takiego zakończenia "Hotelu Paradise" nie spodziewał się chyba nikt. Krystian zaskoczył wszystkich i rzucił kulą w wielkim finale! Jego decyzja zszokowała nie tylko uczestników programu, ale również widzów. Jak komentują zachowanie Krystiana? Po emisji ostatniego odcinka "Hotelu Paradise" w sieci zawrzało! Internauci oceniają zachowanie Krystiana w finale "Hotelu Paradise" Dokładnie 22 lutego ruszyła trzecia edycja "Hotelu Paradise". Od tamtej chwili minęły już ponad trzy miesiące i właśnie dziś dowiedzieliśmy się, kto wygrał program TVN7. W wielkim finale znalazły się dwie pary: Bibi i Simon oraz Basia i Krystian. Jak już wiemy to pozostali uczestnicy "Hotelu Paradise" mieli wskazać, która para powinna wygrać program- najwięcej głosów otrzymali Basia i Krystian!  Basia i Krystian musieli przejść po "ścieżce lojalności" na której z każdym krokiem pojawiała się większa kwota pieniędzy. Kiedy Krystian i Basia byli już na końcu ścieżki z kwotą 100 tysięcy złotych finalista "Hotelu Paradise" zaskoczył wszystkich i rzucił złotą kulą! Krystian zdradził, że zrobił to, żeby podzielić się wygraną z Basią, Bibi i Simonem.  Jak na jego zachowanie zareagowali fani programu? Zdecydowana większość jest zachwycona decyzją Krystiana!  - Pięknie!! ❤️ Brawo Krystian 😍 - Krystian jak Ty mnie zaimponowałeś , szacun 😍 - Brawo 👏😍 wielki szacun👏 - Klasa Krystian! Więcej pisać nie trzeba🔥 - Wow😮- czytamy na Instagramie. Jesteście zaskoczeni zachowaniem Krystiana? Finalista trzeciej edycji "Hotelu Paradise" po tym, jak rozbił kulę powiedział, że podzieli się wygraną z Basią oraz z Bibi i Simonem. Zobacz także:  "Hotel Paradise 3" Nathalia zdradziła, jak...

"Hotel Paradise": Bibi i Krystian mają konflikt? Bibi nie podzieliłaby się nagrodą
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise": Bibi nie podzieliłaby się wygraną z Krystianem. "My nic im nie wisieliśmy" 
Gest Krystiana na finale "Hotelu Paradise" miał być gestem przyjaźni. Czyżby coś się zmieniło? Wyznanie Bibi szokuje.

Nie milkną kontrowersje po finale " Hotelu Paradise ". Kornelia zdecydowała się na wstrząsające wyznanie, że choruje na stwardnienie rozsiane , fani zastanawiają się jak skończyła się afera pomiędzy Nathalią a Karą , a Basia i Krystian bez ogródek poinformowali, że ich związek to przeszłość! Bibi wygadała się, że Basia jest teraz z Krzyśkiem , a teraz uderza w Krystiana! W jednym z ostatnich wywiadów przyznała, że na jego miejscu z pewnością nie podzieliłaby się nagrodą za wygranie programu. Poznajcie szczegóły! Zobacz także:  "Hotel Paradise": Simon nagrał piosenkę disco-polo. Bibi jest zachwycona: "Gratuluję misiu" "Hotel Paradise": Bibi nie podzieliłaby się z Krystianem i Basią nagrodą  Jak potoczyły się relacje uczestników po programie? Bibi i Simon są jedną z dwóch par, która już oficjalnie i osobiście potwierdziła swój związek. Czy utrzymują kontakty ze znajomymi z programu? Widzów mocno zastanowił fakt, dlaczego Bibi nie pozowała z pozostałymi uczestniczkami na finałowych zdjęciach. Nathalia została zasypana pytaniami o relację z Bibi, mimo że oznaczyła ją na fotce.  Oliwy do ognia z pewnością doleje fakt, że Bibi zdecydowała się na odważne wyznanie odnośnie Krystiana i Basi. Ogromnych echem w sieci poniosło się zachowanie Krystiana podczas finału, kiedy rzucił kulą na polu 100 tysięcy złotych, aby podzielić się wygraną z Bibi i Simonem. Finalistka przyznała, że gdyby ona była na jego miejscu, z pewnością nie podzieliłaby się nagrodą:  Nie byłoby tak i mówię o tym szczerze . Krystian i Basia mieli też inną sytuację, bo parę dni wcześniej, gdyby nie my, to by odpadli z programu. Krystian zachował się honorowo. Ale my nic im nie wisieliśmy . I w ogóle...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik