Inga Bartnikowska zrobiła furorę swoim wejściem do "Hotelu Paradise". Widzowie bardzo szybko okrzyknęli ją "najpiękniejszą uczestniczką wszystkich edycji". Internauci nie kryją swojej ciekawości, dlaczego atrakcyjna blondynka wybrała udział w "Hotelu Paradise" a nie chciała zgłosić się do "Love Island". Inga w mocnych słowach podsumowała miłosne show Polsatu. Jednak czy argumenty, które podała na korzyść "Hotelu Paradise" nie przysporzą jej kłopotów? Zobaczcie, co powiedziała.

Reklama

Zobacz także: "Hotel Paradise": Wiktoria chce wygryźć Klaudię El Dursi z programu. Zabrała głos

Dlaczego "Hotel Paradise" a nie "Love Island"? Inga wyjaśnia

"Hotel Paradise" i "Love Island" to obok "Rolnik szuka żony" - najpopularniejsze programy randkowe w polskiej telewizji. W obu formatach uczestnicy poszukują miłości. Jednak w "Love Island" w dużej mierze to widzowie decydują o tym, kto przejdzie do kolejnego odcinka. W programie liczy się miłość i prawdziwe mocne uczucia. Para, która ma najmniejsze szanse na to, by po programie ich związek przetrwał, wraca do domu. Z kolei w "Hotelu Paradise" wszystkie chwyty są dozwolone, a uczestnicy podczas "rajskich rozdań" sami decydują o tym, kogo posyłają do domu. Często również nieprzewidywalne zasady programu eliminują uczestników, jak np. w przypadku Natki czy Launo, która musiała pożegnać się z programem przez Michała. Tutaj oprócz uczuć liczy się również intryga i chęć zdobycia ogromnych pieniędzy.

Inga Bartnikowska bardzo szybko została okrzyknięta "najpiękniejszą dziewczyną ze wszystkich edycji". Uczestniczka zrobiła wrażenie nie tylko na kolegach z programu ale również na widzach, którzy nie do końca rozumieją, dlaczego zdecydowała się akurat na udział w "Hotelu Paradise", zamiast wybrać cukierkowe "Love Island". Inga rozwiała wątpliwości fanów, jednocześnie miażdżąc miłosne show Polsatu:

Uważam, że "Love Island" jest nudnym programem. Nic tam się nie dzieje a w "Hotelu Paradise" możesz mieć taktykę, strategię, knuć kombinować i wyrzucamy siebie samych i to jest bardzo ciekawe - wyjaśniła na Instagramie

Instagram @inga_hotelparadise

Zobacz także: "Hotel Paradise": Tak wyglądała Inga Bartnikowska 7 lat temu! Poznalibyście ją?

Zobacz także

Czyżby to była delikatna sugestia, że jej uroczy wygląd to tylko przykrywka? Inga z "Hotelu Paradise" właśnie potwierdziła, że uwielbia intrygi i adrenalinę. Czy okaże się dobrym graczem?

mat. prasowe
Reklama

Inga wchodząc do "Hotelu Paradise" sparowała się z Łukaszem. Zainteresowany uczestniczką jest również Przemek, który zamierza o nią walczyć, tym bardziej, że wie, że również jest w typie pięknej blondynki. Inga jednak nie pokazuje po sobie pewności siebie. W rozmowie z uczestnikami przyznała, że wcale nie czuje się pewnie przed "rajskim rozdaniem", ponieważ jest nowa w programie i ma mało czasu na wzajemne poznawanie się. Czy jej skromność okaże się złudna?

Instagram @iniaswinia
Reklama
Reklama
Reklama