Inga Bartnikowska to nowa uczestniczka "Hotelu Paradise". Piękna blondynka miała mocne wejście do programu i już na starcie namieszała w kilku parach. Nana nie będzie mogła sparować się z Przemkiem podczas najbliższego "rajskiego" ale to nie jest jej największy problem. Piękna blondynka jest totalnie w typie uczestnika, który nawet nie ukrywa, że będzie próbował poznać nową bliżej. My również postanowiliśmy się jej przyjrzeć i dotarliśmy do jej archiwalnych zdjęć. Jak wyglądała Inga z "Hotelu Paradise" w przeszłości? Zobaczcie jej stare fotki.

Reklama

Zobacz także: "Hotel Paradise": Wiktoria pokazała się w zupełnie nowej odsłonie! Fani: "Wyglądasz obłędnie"

"Hotel Paradise 4": Stare zdjęcia Ingi Bartnikowskiej

Inga Bartnikowska jeszcze przed udziałem w "Hotelu Paradise" była popularna na Instagramie. Jej profil śledzi ponad 27 tysięcy osób. Piękna blondynka publikuje nie tylko seksowne zdjęcia z sesji zdjęciowych ale również pokazuje jak spędza wolny czas.

Inga Bartnikowska z "Hotelu Paradise" ma 27 lat i pochodzi z Gdańska. Na co dzień pracuje w laboratorium. Jej pasją jest taniec, występuje także jako cheearleaderka podczas meczów koszykówki i siatkówki. Tańczy również na festiwalach muzycznych.

Będąc w "Hotelu Paradise" nastawiam się na znalezienie miłości. Jestem otwarta i moje serce jest do wzięcia - mówi wprost

Mat. prasowe

Zobacz także: "Hotel Paradise 3": Kornelia na nagraniu sprzed 2 lat: "Ważyłam jakieś 13 kg więcej"

Zobacz także

Przemek od razu zauroczył się piękną Ingą i nie ukrywa, że będzie chciał poznać ją bliżej i być może stworzyć z nią trwałą relację:

To jest pierwsza dziewczyna, która mi się naprawdę podoba. Ona jest taka natural. Jeśli wykaże jakieś zaintersowanie (...) to normalnie robię podjazd

Okazuje się, że on również jest w typie Ingi, nie tylko ze względu na wygląd, ale również w kwestii charakteru.

Instagram @iniaswinia

Zobacz także: "Hotel Paradise": Jak Przemek wyglądał bez brody? Na starych zdjęciach jest nie do poznania!

Czy Inga namiesza w "Hotelu Paradise"? W rozmowie z Przemkiem przyznała, że uwielbia szaleć:

- Jak się odpalę to może być ostro
- Jesteś taka wariatka?
- Może tego nie widać, ale ogólnie tak.

Inga Bartnikowska w "Hotelu Paradise" zrobiła wrażenie nie tylko na Przemku. Postanowiliśmy sprawdzić, jaka jest na co dzień i co publikuje na Instagramie. Okazuje się, że piękna blondynka ma za sobą sporą metamorfozę. Jeszcze kilka lat temu miała ciemne włosy. Poznalibyście ją w takiej odsłonie?

Instagram @iniaswinia
Reklama

Inga z "Hotelu Paradise" jest bardzo aktywna na Instagramie i chętnie publikuje swoje zdjęcia. Tak wyglądała jeszcze w 2014 roku. Wówczas miała 20 lat i patrząc na jej stare zdjęcia widać, że zdecydowała się na delikatne powiększenie ust. Myślicie, że ma za sobą więcej zabiegów medycyny estetycznej? A może według was właśnie niewiele się zmieniła?

Instagram @iniaswinia
Reklama
Reklama
Reklama