Grzegorz Hotel Paradise2
Mat. promocyjne
TV-Show

"Hotel Paradise 6": Grzegorz w ogniu krytyki. "Totalny gracz, manipulant" - grzmią widzowie

Początkowa fascynacja nowym uczestnikiem "Hotelu Paradise", Grzegorzem, zamieniła się w fal krytyki. Fani są zgodni - to właśnie on nakręca wszelkie "dramy".

Wielki finał "Hotelu Paradise" zbliża się równie wielkimi krokami. Uczestnicy coraz bardziej kombinują, aby przetrwać w rajskim hotelu do samego końca, a czujni widzowie nie przeoczą żadnego szczegółu. Po ostatnich odcinkach obrywa się nie tylko Davidowi czy Monice, teraz na językach telewidzów znalazł się Grzegorz, który doskonale wie, jak namieszać! 

"Hotel Paradise": Bibi schudła prawie 20 kilogramów. Pokazała, jak teraz wygląda

"Hotel Paradise 6": Grzegorz uznany za manipulanta

Im bliżej finału, tym coraz więcej konfliktów i niedopowiedzeń pomiędzy mieszkańcami rajskiego hotelu. Telewidzowie także są coraz mniej tolerancyjni dla pewnych zachowań, oceniając kolejno wszystkich uczestników. Ostatnio widzowie nie mogli przejść obojętnie obok zachowania Davida względem Angeliki z "Hotelu Paradise", nie pozostawiając na uczestniku suchej nitki. Internautom nie spodobała się także nowa uczestniczka - 25-letnia Gabriela, którą ocenili na 40 lat. Ostatnio z kolei Monika została skrytykowana przez widzów "Hotelu Paradise" za swoje nachalne zachowanie względem Mikołaja. Tym razem natomiast internauci ocenili zachowanie Grzegorza, który tuż po swoim wejściu do willi zaczął inteligentną grę, dzięki której chce namieszać w hotelu.

Nowy uczestnik zasiał ziarno niepewności niemalże w każdej uczestniczce show. Ostatnio próbował dać do zrozumienia Monice, że jej programowy partner, Mikołaj do którego ta nieustannie wzdycha, na najbliższym Rajskim Rozdaniu stanie za nową uczestniczką, Gabrielą. 

Zobacz także: "Hotel Paradise 6": Kim jest Gabriela Serwatko, nowa uczestniczka? Namiesza w programie?

Początkowo Grzegorz Kasprzyk zachwycił fanów "Hotelu Paradise". Ci jednak z każdym kolejnym odcinkiem mają coraz więcej wątpliwości, co jego manipulacji: 

- Figo fago taki pozer

- Totalny gracz, manipulant.

- Grzechu lubi pomieszać nie w swoim kotle

- To jest research na potrzeby przyszłej kampanii prezydenckiej - testowanie reakcji elektoratu 😉 sprytny jest 😅👏

- Gracz paskudny

- Oj tak, niezły cwaniak - komentują internauci.

1.Hotel Paradise 6 nowy uczestnik Grzegorz
Screenshot Player/ Hotel Paradise

Zobacz także: "Hotel Paradise 6": Hania zaliczyła wpadkę przed finałem?! Pokazała namiętne zdjęcie z chłopakiem?!

W opozycji do negatywnych komentarzy stoją opinie, mówiące o tym, że taki ktoś był potrzebny w "Hotelu Paradise". Internauci twierdzą, że "przyszły prezydent", jak o sobie lubi mówić Grzegorz, jest w stanie przyczynić się do niespodziewanych roszad w Panamie:

- Robi się gorąco- podpuszczanie.... to element gry, a to jest gra. Oby więcej :)

- 🔥 Grześ daje radę 😂

- Trzeba znać się na żartach i mieć dystans do siebie żeby zrozumieć Grzegorza żarty

- Lubi subtelnie prowokować ale o to chodzi (w realu też), aby nie było nudno, na razie 👍😎

- Właśnie- prowokator podoba mi się ten koleś:)

- Niech miesza 👏

- Zdecydowanie za późno Grzegorz wszedł do programu…

Wy też sądzicie, że Grzegorz jeszcze nie raz zaskoczy? 

2.Hotel Paradise 6 nowy uczestnik Grzegorz
Screenshot Player/ Hotel Paradise

4.Hotel Paradise 6: Gabriela
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise 6": Kim jest Gabriela Serwatko, nowa uczestniczka? Namiesza w programie?
Gabriela dołączyła do "Hotelu Paradise 6" i wygląda na to, że będzie sporą konkurencją dla pozostałych uczestniczek. Jak oceniają ją fani programu?

Wielkie emocje tuz przed finałem "Hotelu Paradise". Uczestnicy randkowego show nie tylko muszą się mierzyć z coraz trudniejszymi konkurencjami, ale także z... nowymi uczestnikami. Tym razem w Panamie pojawiła się Gabriela, która ma duże szanse, aby namieszać. Kim jest nowa uczestniczka i kogo poszukuje w rajskim hotelu?  "Hotel Paradise 6": nowa uczestniczka, Gabriela Serwatko Szósta edycja "Hotelu Paradise" nie zawodzi, a każdy odcinek przynosi widzom sporą dawkę emocji. Ostatnio z "Hotelem Paradise 6" pożegnał się Dawid , który był ulubieńcem telewidzów, a do pozostałych uczestników dołączył Grzegorz. W ostatnim odcinku "Hotelu Paradise" poznaliśmy również nową uczestniczkę, Gabrielę Serwatko. Kim jest nowa piękność, która zamieszkała w rajskiej willi? 25-letnia brunetka pochodzi z Warszawy. Na co dzień pracuje w firmie, która sprzedaje luksusowe samochody. Gabriela studiowała prawo, a w przeszłości pracowała również w windykacji, kancelarii oraz jako menadżerka restauracji.  Zobacz także:   "Hotel Paradise 6": Hania zaliczyła wpadkę przed finałem?! Pokazała namiętne zdjęcie z chłopakiem?!  Wejście nowej uczestniczki do  "Hotelu Paradise"  wywołało sporo emocji wśród fanów programu. Jak zareagowali na Gabrielę? Zdania są podzielone.  - Fajnie ze brunetka bo już mam dość blondynek 🤦‍♀️ ale wyglada duuuuzo poważniej niż na 25 lat 😬 - Fajna dziewczyna. Ładna, fajnie się wypowiada.🔥 - Bardzo interesująca dziewczyna.🔥 - Wygląda na panią przed 40 😮 - Kurcze przegięła z medycyną estetyczną. Wygląda na 40 lat a nie 25 - komentują fani "Hotelu Paradise". Zobacz także:   "Hotel Paradise": Klaudia El Dursi pokazała zdjęcie z ciążowym...

Wściekła Monika z Hotelu Paradise i zdziwiona Magda2
Mat. prasoweMat. prasowe Hotel Paradise 6
TV-Show
"Hotel Paradise 6": Monika bezlitosna dla Magdy. "Jesteś słaba". Padły mocne słowa!
Monika z "Hotelu Paradise" pierwszy raz pokazała pazurki. Okazuje się, że ma za złe swojej hotelowej koleżance "odbicie" partnera.

Do tej pory Monika z 6. edycji "Hotelu Paradise" pozostawała bierna wobec wszystkich afer, jakie miały miejsce w rajskim hotelu. Okazuje się jednak, że jej cierpliwość właśnie dobiegła końca. Z równowagi wyprowadziło ją postępowanie Magdy. Czy to początek wojny pomiędzy Moniką a Magdą? "Hotel Paradise 6": Monice puściły nerwy Obecna, 6. edycja randkowego show rozkręciła się na dobre. Do tej pory prym w hotelowych aferach wiodła para z najdłuższym stażem. Ostatnio jednak miarka się przebrała, a widzowie "Hotelu Paradise" nie kryli swojego oburzenia zachowaniem Hani względem Mikołaja . Tym razem natomiast na językach fanów jest zachowanie Magdy, która początkowo związała się z Adamem, potajemnie wzdychała do Dawida, a ostatecznie postanowiła związać się z Grzegorzem. Swoim postępowaniem naraziła się wielu mieszkańcom rajskiego hotelu. Jej dotychczasowy partner nie przebierał w słowach - Marek z "Hotelu Paradise" stwierdził, że Magda "jest jak towar z półki sklepowej" . Na tym się nie skończyło - decyzja Magdy o związaniu się z Grzegorzem nie spodobała się także dotychczasowej, hotelowej partnerce trenera personalnego - Monice. Eteryczna blondynka do tej pory była oazą spokoju, tym razem jednak nie wytrzymała, zarzucając swojej koleżance nielojalne i niepoważne zachowanie: - Twoje zachowanie jest słabe - skomentowała wymownie nową relacje Magdy. Zobacz także:   "Hotel Paradise 6": Marek rozwścieczony zbliżeniem Magdy i Grzegorza.  "Ona nie ma granic" Za sprawą Magdy, ulubienica widzów została pozbawiona bezpiecznej pary, jaką tworzyła w towarzystwie Grzegorza z  "Hotelu Paradise" . Nie ukrywała także swojego rozczarowania: - Wychodzi na to, że ja jestem taką chwilówką dla wszystkich - skwitowała. Fani jednak mają...

Hotel Paradise 6 - Monika wściekła na Mikołaja
Screen programu Hotel Paradise/Player.pl
TV-Show
"Hotel Paradise 6": Monika oburzona zachowaniem Mikołaja. "No i jest kanał" mówi rozgoryczona
Najnowsze wydarzenia w "Hotelu Paradise" sprawiły, że Monika nie wytrzymała, a wszystko przez zachowanie Mikołaja. Przesadził? Grzesiek i Grzegorz też nie kryli oburzenia.

Im bliżej wielkiego finału "Hotelu Paradise", tym atmosfera w luksusowej willi w Panamie jest coraz bardziej napięta. Oliwy do ognia dolewają także nowi gracze - mający określoną strategię Grzegorz i pewna siebie Gabriela, która doskonale wie, co zrobić, by zawrócić w głowie panom. By tego było mało, najnowsza "zabawa" sprawiła, że Monika poważnie zaczęła rozważać zmianę partnera. Czym aż tak zdenerwował ją Mikołaj? Rzeczywiście przesadził? "Hotel Paradise 6": Monika rozwścieczona zachowaniem Mikołaja Po tym, jak do "Hotelu Paradise" dołączyła Gabriela , hotelowe piękności poczuły na plecach oddech konkurencji. Nowa uczestniczka najpierw namiętnie pocałowała Mikołaja, by później stworzyć parę z Markiem, tym samym wysyłając Natalię do singlówki. I gdy wydawać by się mogło, że zazdrość Moniki z "Hotelu Paradise" została już stłumiona, stało się coś, czego nikt się nie spodziewał. Po z pozoru niewinnej rozgrywce, podczas której uczestniczki "Hotelu Paradise" miały wskazać najbardziej atrakcyjnego mieszkańca rajskiego hotelu, na romantyczne chwile we dwoje wybrali się Marek i Gabriela oraz David i Angelika. Wielkim zaskoczeniem dla wszystkich była jednak randka Moniki i Mikołaja. - W zasadzie nie byłem pewny, czy przyjdziesz tutaj, czy może ktoś inny - zaczął Mikołaj. - Więc się cieszę, że to jednak ty - dodał. - Spodziewałeś się kogoś innego? - dopytywała Moniła. - Tak - krótko potwierdził. Zobacz także:  "Hotel Paradise 4": Nana ze smutkiem wspomina finał i odnosi się do związku z Łukaszem I gdy rozmowa zaczęła się rozkręcać, do sypialni Moniki i Mikołaja pewnie wkroczyły Klaudia, Natalia i Ola, zamieniając romantyczny wieczór pary w pełne napięć spotkanie. Okazało się bowiem, że również dla nich...

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik