Marika odpowiada fanom czy ma kryzys w Hotelu Paradise
Hotel Paradise/player.pl
TV-Show

"Hotel Paradise 5": Marika przeszła kryzys w programie. "Nie chcę już być w hotelu". Co się stało?

Fani zaniepokoili się widząc zachowanie Mariki w "Hotelu Paradise" i zapytali wprost o jej uczucia w programie. Uczestniczka zdobyła się na szczere wyznanie.

Widzowie zauważyli, że zawsze radosna i pełna energii Marika ostatnio zgasła. Okazało się, że uczestniczka w trakcie nagrywania aktualnie emitowanych odcinków przechodziła kryzys. Co się stało? Gwiazda 5. edycji "Hotelu Paradise" zdradziła prawdę.

"Hotel Paradise 5": Wiktoria ma żal do Kuby? Ta jedna rzecz mocno ją zasmuciła: "Czułam smutek"

"Hotel Paradise 5": Marika w szczerym wyznaniu o kryzysie w programie

W "Hotelu Paradise" czuć atmosferę nadciągającego finału. Wszelkie intrygi wychodzą na jaw, a między uczestnikami dochodzi do spięć. Szczególnie nerwowo zrobiło się po powrocie Dominiki i Karoliny, które postanowiły za wszelką cenę odzyskać swoich partnerów. Do programu wróciła także Wiktoria, która szybko zrezygnowała z rywalizacji o Kaspra z waleczną jak nigdy dotąd Karoliną. Jak to w "Hotelu Paradise" bywa, każda decyzja ciągnie za sobą konsekwencje. Tym samym stworzenie nowej pary przez Wiktorię i Grześka pozbawiło Marikę partnera. Zawsze uśmiechnięta jak dotąd Marika zaczęła mieć wątpliwości, czy zostać w programie. Jedynie z Grześkiem mogła stworzyć parę a jej przyjacielska lojalność nie pozwala jej na wybór innego mieszkańca hotelu. Zapytana o to, czy podczas kręcenia ostatnich odcinków przeszła kryzys odpowiedziała:

- Tak i to mało powiedziane. Moje emocje miały ostry wylew. Jednak to był czas, w którym obchodziłabym pewną rocznicę (nie nie rocznicę związku) - zaczęła.

Marika odpowiada fanom czy ma kryzys w Hotelu Paradise
Hotel Paradise/player.pl

Zobacz także: "Hotel Paradise 5": Laura jest w związku po programie? Odpowiedziała

Marika wytłumaczyła fanom w jakiej dokładnie znajdowała się sytuacji w "Hotelu Paradise". Przyznała nawet, że nie chciała już dłużej być w programie.

Jako ogromna empatka też wiedziałam co się dzieje, że Grzesiu jest rzekomo szczęśliwy, że tu się układa, że tu się dzieje i wiedziałam, że jestem na etapie, w którym nie chcę już bardzo być w hotelu a nie potrafię grać i iść za wszelką cenę - wyznała.

Przygoda w "Hotelu Paradise" pomogła Marice poukładać sobie sprawy sercowe. Wyznała, że tęskni za kimś, kogo niedoceniła wcześniej. 

- Miałam też rozmowy z dziewczynami o tym, że strasznie tęsknie za ludźmi w Polsce i że za tym, że zostawiłam tutaj kogoś kogo może pokochałam ale za późno doceniłam - napisała. 

Marika odpowiada fanom czy ma kryzys w Hotelu Paradise
Instagram/mery_hotelparadise5_official

"Hotel Paradise 5": Marika otwiera się na fanów

To nie pierwszy raz, kiedy Marika otwiera się na osobiste przeżycia na Instagramie. Niedawno wyznała fanom, że była kiedyś zaręczona lecz do ślubu nigdy nie doszło. Podzieliła się także z fanami bardzo smutną historią - Marika z "Hotelu Paradise" straciła ciąże. 

Marika wróci do Hotel Paradise?
Screen Programu "Hotel Paradise"/Player.pl

Zobacz także: "Hotel Paradise 5": Kamil w zaskakującym wyznaniu: "Dziecko już go nie poznaje"

Marika pomimo osobistych problemów i trudnych przeżyć wniosła do programu wiele niesamowitej energii i uśmiechu. Jak do tej pory nie udało jej się znaleźć miłości w "Hotelu Paradise", ale zyskała wielu przyjaciół i udowodniła swoją lojalność.

Mamy nadzieje, że kryzys Mariki w programie jest tylko chwilowy i szybko wróci jej wola walki o wygraną w finale. 

Zobacz także: "Hotel Paradise 5": Kasper zalał się łzami podczas rozmowy z Karoliną! Co się stało?

Marika odpowiada fanom czy ma kryzys w Hotelu Paradise
Instagram/mery_hotelparadise5_official

"Hotel Paradise 2": Kto odpadnie podczas "rajskiego rozdania"?
Instagram
Newsy
Eliminacje w "Hotelu Paradise 2": Sonia odstąpi Dominice Adama? Julia porzuci Kamila na "rajskim rozdaniu"? 
Eliminacje w "Hotelu Paradise 2": Sonia odstąpi Dominice Adama? Julia porzuci Kamila na "rajskim rozdaniu"? 

Finał " Hotelu Paradise 2 " zbliża się wielkimi krokami. Jednak na razie przed uczestnikami kilka trudnych "rajskich rozdań", podczas których muszą się wzajemnie eliminować. Na ten moment już nie wiadomo, kto jest szczery, a kto tylko udaje. W obecnej sytuacji osobą, która nie ma pary jest Dominika, jednak to wcale nie oznacza, że jest najbardziej zagrożoną uczestniczką. Podczas tego "rajskiego rozdania" powinna odpaść jedna z pań. Zobaczcie, jak prezentuje się sytuacja w programie tuż przed eliminacyjnym wieczorem.  Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": Internauci zachwyceni Atą Postek! "Wchodzi nowa i robi, co chce!" "Hotel Paradise 2": Kto opuści program po "rajskim rozdaniu"? Dominika została singielką na kilka dni przed "rajskim rozdaniem". Artur zdecydował definitywnie zakończyć swój związek z nią. Uczestniczka zrozumiała, jak bardzo dała się zmanipulować gdy przystała na decyzję wyeliminowania z show Bartka. Teraz musi zastanowić się, co zrobić podczas "rajskiego rozdania". Do programu wrócił także Robert. Czy to właśnie on będzie alternatywą Dominiki do tego, by utrzymać się w programie? Robert powrócił do "Hotelu Paradise" w parze z nową uczestniczką. Karoliną. Więzi pomiędzy nimi jeszcze nie są tak silne jak pomiędzy pozostałymi duetami w programie. Ale może to szansa na zbudowanie czegoś mocnego od zera?  Ata jako nowa uczestniczka dostała możliwość rozbicia jednej z par. Ostatecznie zdecydowała się na sparowanie z Arturem. Uczestnik skomentował to słowami:  Jesteśmy teraz najmocniejszą parą, będą się nas bać i będą chcieli nas wyeliminować - czy faktycznie będą aż tak silni?  Najbezpieczniej czuje się Ivan w związku z Anią oraz Kamil w związku z Julią, chociaż...

"Hotel Paradise 4": nowi uczestnicy w raju. Poznajcie Karolinę i Giovanniego
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise": Spięcie nowych uczestników! Giovanni wbija szpilę Karolinie
Podczas Pandory zrobiło się gorąco! Giovanni zakpił ze swojej partnerki na oczach wszystkich. Karolina ma już dość!

W "Hotelu Paradise" zrobiło się naprawdę gorąco! W najnowszym odcinku programu doszło do nieprzyjemnej wymiany zdań między Karoliną a Giovannim. Niestety, wszystko wskazuje na to, że nowi uczestnicy, którzy stworzyli parę, nie mogą się porozumieć. Giovanni i Karolina mają za sobą pierwsze spięcie w "Hotelu Paradise". Sprawdźcie, co się wydarzyło podczas Pandory! Giovanni z "Hotelu Paradise" wbija szpilę Karolinie Czwarta edycja "Hotelu Paradise" zaczyna się rozkręcać! Dziś wieczorem w programie zobaczyliśmy pierwszą Pandorę z uczestnikami najnowszej odsłony show. Padło sporo trudnych pytań, ale tego, co wydarzy się między Karoliną a Giovannim nie spodziewał się chyba nikt.  Karolina i Giovanni dopiero co dołączyli do programu, a już między doszło pomiędzy nimi do spięcia. Giovanni przy wszystkich zwrócił uwagę swojej partnerce!  Zobacz także:   "Hotel Paradise 4": w raju zawiązał się już pierwszy sojusz! Przystojniak będzie tego żałował? Podczas pierwszej Pandory w "Hotelu Paradise 4" Karolina usłyszała pytanie, czy myśli, że może z Giovannim stworzyć prawdziwą parę, zanim jednak uczestniczka zaczęła odpowiadać głos zabrał sam Giovanni! Bądź sobą - powiedział patrząc na Karolinę. Ja jestem cały czas sobą, ja w ogóle w żadnym momencie nie udawałam nikogo - zaczęła bronić się Karolina. Ja powiedziałem tylko bądź sobą - odpowiedział Giovanni.  Karolina przyznała, że jej zdaniem nie nadają z Giovannim na tych samych falach. Ja jestem bardzo energiczną osobą, Giovanni wydaje się bardzo spokojny - mówiła Karolina, ale Giovanni cały czas przerywał jej wypowiedź. (...) ja mówię, jakie jest moje pierwsze wrażenie. - Tak, tak pozwalam ci tak mówić - skomentowal...

Internauci komentują przywrócenie Marty do "Hotel Paradise" przez Łukasza
Mat. promocyjne/ Facebook
Newsy
"Hotel Paradise": komentarze internautów po przywróceniu Marty. Czy Łukasz dobrze zrobił?
Internauci komentują powrót Marty i decyzję Łukasza. Czy uczestnikom uda się wejść do finałowego tygodnia w "Hotelu Paradise"?

Internauci komentują decyzję Łukasza o przywróceniu Marty do " Hotelu Paradise ". Uczestnik nie ma łatwego życia na "rajskiej wyspie". Po swoim powrocie do programu próbował zrobić wszystko, żeby lepiej poznać Martynę, jednak ona nie jest zainteresowana znajomością z nim o czym stara się dać jasno do zrozumienia. Łukasz po wygranym zadaniu otrzymał władzę, która zburzyła spokój pozostałych. Mógł wybrać immunitet i pozostać po piątkowym "rajskim rozdaniu" w programie lub przywrócić do programu Martę.  Napięta sytuacja i świadomość, że partnerki, którymi bym zainteresowany, nie podzielają jego wyboru sprawiły, że postanowił przywrócić do programu Martę. Ta decyzja z kolei skomplikowała sytuację Maćka, który chwile wcześniej wypowiedział się o Marcie słowami:  Z całym szacunkiem do Marty, ale to już minęło... Jeszcze wtedy nie wiedział, że uczestniczka powróci do rozgrywki. A może właśnie ona zapewni mu bezpieczeństwo? Zobacz także:  "Hotel Paradise": Powrót Marty do programu! Czy Maciek zostawi dla niej Olę? "Hotel Paradise": internauci komentują powrót Marty  Powrót Oli do "Hotelu Paradise" spowodował, że uczestnicy chwilowo odetchnęli z ulgą. W końcu taki mieli plan, aby za wszelką cenę przekonać Łukasza do tego, aby nie brał immunitetu. Ale czy powrót uczestniczki nie namiesza w programie równie bardzo, jak gwarancja przejścia Łukasza do finałowego tygodnia? Jesteście zaskoczeni wyborem Łukasza? Ja bardzo! - napisała Marta na swoim Instagramie. Internauci przyznali, że obserwując atmosferę panującą na rajskiej wyspie, nie zdziwili się wyborem Łukasza. Mają nadzieję, jednak, że Marta w zamian za gest Łukasza nie pozwoli mu odpaść w...

Nasze akcje
Dua Lipa, Rihanna, Alessandra Ambrosio
Newsy
Te gwiazdy wiedzą jak stworzyć niezapomniane stylizacje!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik