Hotel Paradise: Dominika i Karolina w ogniu krytyki fanów
Screen/Player.pl
TV-Show

"Hotel Paradise 5": Dominika i Karolina w ogniu krytyki fanów! "Dwie desperatki do domu"!

W programie "Hotel Paradise" zmiany następują z odcinka na odcinek, a fani nie przestają ich komentować. Tym razem oberwało się Domi i Karolinie! Za co?

"Hotel Paradise" nabrał tempa. Do programu wracają dobrze znane twarze. Podczas, gdy niektóre z nich są przyjęte ciepło, inne wręcz przeciwnie. W ostatnich odcinkach zachowanie Dominiki i Karoliny uznawane jest przez fanów za niedopuszczalne - z ich ust padają mocne słowa! Co się dokładnie wydarzyło? Sprawdźcie szczegóły!

Zobacz także: "Hotel Paradise 5": Klaudia El Dursi pokazała, jak będzie wyglądać finał!

"Hotel Paradise": Ślub Marietty Witkowskiej! Tak wyglądał jej pierwszy taniec [WIDEO]

"Hotel Paradise 5": Fani nie chcą w programie Dominiki i Karoliny! 

Losy bohaterów randkowego show "Hotel Paradise" są naprawdę przewrotne. Odejście z programu nie zawsze oznacza koniec udziału w show. Producenci programu zadbali bowiem o barwne i niespodziewane powroty. W ostatnim czasie przekonały się o tym trzy uczestniczki show - Dominika, Karolina oraz Wiki. 

Kiedy Karolina pierwszy raz pojawiła się w progach hotelu, zachwyciła absolutnie wszystkich. Ta jednak nieustannie wzdychała do Kaspra - podobnie zresztą jak pozostałe dziewczyny. Tę dwójkę, jak zaznaczył sam Kasper, połączyła emocjonalna więź. Karolina jednak po powrocie nie mogła liczyć na taką samą relacje, jak przed swoim odejściem. To ewidentnie wyprowadziło ją z równowagi i uczestniczka zaczęła się zachowywać zupełnie inaczej, niż wcześniej. Zauważyli to także fani, którzy nie zostawiają na niej suchej nitki:

- Nie czaje sensu powrotu Karoliny... uwiesiła się na Kenie jak na wieszaku i ma pretensje do niego, że nie chce jej wybrać... Żebrze o atencje... Mega żałosne

- Na początku myślałam, że Kasper wróci do Karoliny, ale po tym co ona odwala to na miejscu Kaspra brałabym każdego

Karolina szczerze o Kasprze zawiodłam się
Hotel Paradise/Player.pl

Podobnie było w przypadku Dominiki! Ta po powrocie liczyła na powrót do relacji z Kubą. Jednak już na Pandorze stało się jasne, że wiele się zmieniło. Zbliżenie Kuby i Oliwki w "Hotelu Paradise" nieco zbiło z tropu Dominikę - szczególnie kiedy naczelny "bad boy" ostatecznie postawił na relacje z tą drugą. Wówczas zdesperowana dziewczyna zaczęła szukać pomocy w rękach Kaspra. Ostatecznie jednak jej zachowanie nie spodobało się widzom:

- Domi to już dziękujemy

- Katastrofa ta Karolina i Dominika, oby obie wyleciały za to szponcenie. Jedna nachalna i druga zero klasy - komentują fani "Hotelu Paradise".

Jak w przeszłości wyglądała Dominika z Hotelu Paradise?
mat. prasowe
Zobacz także: "Hotel Paradise 5": Karolina i Wiktoria walczą o względy Kaspra, który ma dość: "To tak odpycha"

Tymczasem okazuje się, że w drodze po serce Kaspra ewidentną faworytką widzów jest Wiktoria - pomimo faktu, że początkowo fani byli rozgoryczeni powrotem Wiktorii, do "Hotelu Paradise". Tymczasem czytamy:

- Tylko Wiki, a dwie desperatki do domu 

- Wika najlepsza, a te dwie do wyrzucenia

- Najlepsze wejście ma Wiktoria. Pozostałe to rozczarowanie

A Wy? Komu kibicujecie? 

Wiktoria otrzymała list od Konrada po opuszczeniu
Hotel Paradise/Player.pl

 

Wiktoria wybiera Miłosza na rajskim rozdaniu
screen/Player.pl
TV-Show
"Hotel Paradise": Wiktoria i Miłosz są razem po programie? Zobaczcie, jak skomentował jej ostatnie zdjęcie
Wiktorię i Miłosza połączyło prawdziwe uczucie w "Hotelu Paradise", ale czy ich relacja przetrwała? Ten komentarz może na to wskazywać!

Wiktoria i Miłosz z "Hotelu Paradise" wciąż są parą? To pytanie z pewnością zadają sobie wszyscy fani programu Telewizyjnej Siódemki. Ostateczną odpowiedź poznamy dopiero za kilka tygodni, kiedy zakończy się uwielbane przez widzów randkowe show, ale my już teraz patrzymy jak wyglądają relacje Wiki i Miłosza. Co ciekawe, ostatnio Miłosz bardzo wymownie skomentował zdjęcie Wiktorii... Miłosz z "Hotelu Paradise" komentuje zdjęcie Wiktorii Relacja Wiktorii i Miłosza z "Hotelu Paradise" od samego początku wzbudzała ogromne emocje nie tylko wśród widzów, ale przede wszystkim wśród pozostałych uczestników programu. Grupa nie akceptowała Wiktorii i robiła wszystko, żeby się jej pozbyć z "Hotelu Paradise". Koledzy namawiali Miłosza, żeby związał się z inną uczestniczką. I chociaż Miłosz przyznał, że poczuł coś do Wiki, w pewnym momencie wyrzucił ją z programu. Miłosz szybko tego pożałował i miał nadzieję, że jego partnerka jeszcze wróci do programu. Tak się stało, a Wiktoria dała mu kolejną szansę.  Niestety, szczęście Wiktorii i Miłosza nie trwało zbyt długo i po jakimś czasie Miłosz odpadł z programu. Zobacz także:  "Hotel Paradise 4": Miłosz musiał opuścić program! Wiktoria udawała smutek? Po tym, jak Miłosz odpadł z programu Wiktoria została połączona  w parę z nowym uczestnikiem, Łukaszem.  Ale czy jej relacja z Miłoszem przetrwała próbę czasu i po powrocie do Polski są razem? Para wciąż nie zdradziła, jak potoczyły się ich losy, ale patrząc na ostatni komentarz Miłosza i reakcję Wiktorii, możey domyślać się, że wciąż mają bardzo dobre relacje. Wiktoria opublikowała ostatnio zdjęcie z koleżanką, a w komentarzach pojawiły się wymowne emotki od Miłosza. Jak zareagowała Wiki? ...

Uczestniczki 4. edycji Hotelu Paradise
mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Widzowie ostro o dziewczynach z programu! Mocne komentarze
"Edycja najbardziej fałszywych dziewczyn" komentują internauci. Po ostatnim odcinku randkowego show internauci nie zostawili na uczestniczkach suchej nitki.

Fani "Hotelu Paradise" powiedzieli dość! Po emisji ostatniego odcinka, w którym Wiktoria zalała się łzami, w sieci pojawiło się mnóstwo ostrych komentarzy. Widzowie nie ukrywali oburzenia zachowaniem uczestniczek randkowego show, które wbijały szpile i spiskowały przeciwko Wiki.  Internauci bardzo dosadnie ocenili dziewczyny z czwartej edycji "Hotelu Paradise". Fani zszokowani zachowaniem dziewczyn z "Hotelu Paradise" Wiktoria dołączyła do "Hotelu Paradise" zaledwie kilka dni temu i od samego początku była krytycznie oceniana przez pozoztałe uczestniczki, które wyczuły w niej poważną rywalkę. Wiki robiła wszystko, żeby zaprzyjaźnić się z koleżankami, jednak dziewczyny nie ukrywają, że zamierzają walczyć tylko o te osoby, które są w programie od początku. W ostatnim odcinku Wiki przekonała się na własnej skórze, jak bezwględne potrafią być uczestniczki "Hotelu Paradise".  Podczas Pandory ktoś zapytał Wiki, dlaczego wszystkim się podlizuje. Piękna blondynka zalała się łzami, a w jej obronie w sieci stanęli m.in. Luiza i Kuba z trzeciej edycji "Hotelu Paradise". Zobacz także:  "Hotel Paradise 4": Luiza przerażona zachowaniem uczestników! "Ciężko się ogląda" Wiki nie potrafiła powstrzymać płaczu, kiedy zrozumiała, że nie została zaakceptowana przez grupę. Widzowie mogli zobaczyć, jak pozostałe uczestniczki spiskują przeciwko Wiktorii i nie ukrywają, że woleliby, żeby odpadła z programu.  Fani "Hotelu Paradise" są w szoku i mocno komentują zachowanie uczestniczek programu.  Zobacz także:   "Hotel Paradise 4": Giovanni totalnie zmienił swój wizerunek! Bez brody jest nie do poznania! Internauci ostro krytykują dziewczyny z "Hotelu Paradise 4"...

"Hotel Paradise 4": widzowie wściekli na zachowanie Przemka względem Wiktorii: "zero klasy"
Screen programu "Hotel Paradise"
TV-Show
"Hotel Paradise 4": widzowie wściekli na zachowanie Przemka względem Wiktorii: "zero klasy"
Wielki powrót Wiktorii do "Hotelu Paradise" zaskoczył nie tylko widzów, ale też graczy. Jednak reakcja Przemka na jej widok sprawiła, że w sieci zawrzało. Internauci wróżą mu opuszczenie show.

Wiktoria od pierwszych chwil swojego pobytu w "Hotelu Paradise" wzbudzała ogromne emocje. Najpierw pozostałe uczestniczki okrzyknęły ją najbrzydszą mieszkanką rajskiego hotelu, jednak to był dopiero początek jej problemów. Izolowana od reszty grupy dziewczyna, czuła się nękana przez współzawodników, jednak to cios zadany przez jej telewizyjnego partnera, Miłosza, najbardziej ją zabolał. Chłopak wraz pozostałymi uczestnikami uknuł zmyślny plan pozbycie się Wiki z programu, który bez z mrużenia oka zrealizował. Nic więc dziwnego, że gdy po kilku dniach od wyrzucenia z programu, Wiktoria powróciła do "Hotelu Paradise", zarówno widzowie, jak i pozostali gracze nie kryli swojego zaskoczenia. Wróciłam do Miłosza, aby zemścić się za wyrzucenie mnie z Hotelu? 👊🏼 Czy może jest między nami prawdziwe uczucie i wybaczyłam mu to co było?🙈🥰 - zapytała na swoim Instagramie I choć Miłosz nie krył swojego zadowolenia z widoku pięknej blondynki, to pozostali uczestnicy show wyraźnie nie byli zadowoleni z takiego obrotu spraw. Jej powrót nie zachwycił szczególnie Przemka, który nie zdobył się nawet na to, aby ją powitać. W sieci natychmiast zawrzało, a sympatycy miłosnego show TVN 7 nie pozostawili na chłopaku suchej nitki. Zobacz także:  Hotel Paradise 4: Widzowie o powrocie Wiktorii: "Nie zasługujesz na nią Miłosz" "Hotel Paradise 4": wielki powrót Wiktorii wzburzył uczestników W 4. w 4. edycji   "Hotelu Paradise" akcja ani na chwilę nie zwalnia, a skomplikowane relacje uczestników są coraz bardziej zawiłe. Jak dotąd jedyną parą, która gwarantowała, że jest ze sobą z powodu prawdziwych uczuć byli Miłosz i Wiktoria, jednak presja grupy, by wyrzucić dziewczynę z programu, okazała się być silniejsza...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner