Historia Wiktorii i Miłosza z 4. edycji "Hotelu Paradise" brzmi niczym scenariusz komedii romantycznej, podszyty tragedią. Choć los płatał im różne figle i wielokrotnie rzucał kłody pod nogi, para po raz kolejny wróciła do rajskiego hotelu, by zawalczyć o swoje uczucia. Nie trzeba było długo czekać, by w sieci zawrzało. Internauci są oburzeni taką decyzją produkcji i nie zostawiają na niej suchej nitki.

Reklama

Widzowie "Hotelu Paradise" oburzeni powrotem Wiktorii i Miłosza

Finał 4. edycji "Hotelu Paradise" zbliża się wielkimi krokami, a atmosfera na rajskim Zanzibarze coraz bardziej się zagęszcza. Po najnowszym "Rajskim Rozdaniu" z programem po raz drugi pożegnała się Wiktoria. Dziewczyna od samego początku nie miała w rajskim hotelu łatwego życia. Najpierw weszła na wojenną ścieżkę z pozostałymi uczestnikami, a po pamiętnej Pandorze, została wyrzucona z programu przez telewizyjnego partnera - Miłosza, który szybko pożałował swojej decyzji. Wiki zaledwie po kilku dniach została przywrócona do show, jednak i tym razem nie mogła zbyt długo cieszyć się swoim związkiem. Niestety efektem bezlitosnych zasad Miłosz po przegranej konkurencji musiał spakować się i zrobić miejsce nowemu Łukaszowi, który automatycznie stał się partnerem Wiki.

Choć nowy uczestnik niemal do samego końca zapewniał Wiktorię o swoje lojalności, to podczas najnowszego "Rajskiego Rozdania" postawił na Ingę, odsyłając Wiktorię do domu po raz drugi. Wiktoria nie kryła wciekłości, a swoje zdanie na temat nieczystej gry Łukasza wyraziła na forum, co wywołało konsternację wśród mieszkańców "Hotelu". I gdy wydałoby się, że już nic nie może nas zaskoczyć, stało się coś, co Łukasz przewidział tuż przed "Rajskim Rozdaniem". Miłosz wrócił do "Hotelu Paradise" w towarzystwie Wiktorii, w odwecie eliminując Łukasza z dalszej gry.

Mat. prasowe screen Hotel Paradise

Zarówno uczestnicy rajskiego hotelu, jak i widzowie programu nie kryli zaskoczenia takim obrotem spraw. Co więcej, w sieci zawrzało, a w mediach społecznościowych powiło się wiele niepochlebnych komentarzy skierowanych w stronę produkcji "Hotelu Paradise".

- Powroty Wiktorii już męczą.

- Ileż można przywracać jedne i te same osoby ? Czy Wiktoria ma teraz jakies lepsze przywileje za to, ze tak się jej obrywało ? ????

- Mam pytanie do TVN? Czy Wiktorię da się w jakikolwiek sposób wyeliminować z gry? Bo widzę, że co by się nie działo, to ona i tak zawsze wróci, tak jakby jej udział w finale był po prostu ustalony z góry. Bardzo to niesmaczne, żeby nie napisać żenujące. Zwłaszcza że była eliminowana za każdym razem w sposób sprawiedliwy, poprzez wybór innej kobiety przez partnera (pozdro Miłoszek hehe)

Wychodzi na to że jej nie da się stamtąd usunąć. Powraca jak koszmary - burzą się internauci.

Inni widzowie "Hotelu Paradise" zaś nie kryją radości z powrotu swoich ulubieńców.

Zobacz także

- No i super, że wrócili ❤️

- CUDOWNIE????Oby wygrali cały sezon????

- I bardzo dobrze ❤️ - czytamy na oficjalnym instagramowym profilu "Hotelu Paradise".

Reklama

A co wy sądzicie o przywróceniu Wiktorii i Miłosza do "Hotelu Paradise". Dobra decyzja?

screen/Player.pl
Reklama
Reklama
Reklama