Hotel Paradise 3: Ola i Bibi na randce z nowym uczestnikiem
Instagram

"Hotel Paradise 3": Fani ostro o zachowaniu Oli i nowego uczestnika! Czego się domagają od produkcji? 

Hotel Paradise 3: Ola i Bibi na randce z nowym uczestnikiem
Instagram

W minionym odcinku "Hotelu Paradise", Ola zdecydowanie rozpromieniała! A wszystko przez to, że do programu wszedł jej kolega, o którym wcześniej już wspominała Luizie. Chłopak bardzo się jej podoba, a fani podejrzewają, że dziewczyna nie chciała z nikim wcześniej wiązać się na poważnie, bo czekała na wejście Michała! Widzowie ostro skrytykowali ich zachowanie podczas spotkania na randce. 

Zobacz także: "Hotel Paradise 3": Luiza i Ola o nowej: "W opór brzydka!". Widzowie są wściekli: "Zachowanie godne dwunastolatek"

Hotel Paradise 3: Widzowie gorzko o Oli i nowym uczestniku 

W 3. edycji "Hotelu Paradise" emocji nie brakuje, a po ostatnim odcinku show jesteśmy przekonani, że czeka nas ich jeszcze więcej! Wejście Michała, nowego uczestnika, może spowodować prawdziwe trzęsienie ziemi w programie. A wszystko przez to, że Michał okazał się być kolegą Oli! Jak zapewne pamiętają wierni widzowie show, kilka odcinków temu Ola wygadała się Luizie, że czeka na wejście swojego znajomego. Wiedziała, że chłopak otrzymał bilet do "Hotelu Paradise" i jak sama stwierdziła "bez niego nie utrzyma się w programie". 

Jaka zatem była radość Oli, gdy na randce zobaczyła właśnie swojego kolegę, o którym wspominała przyjaciółce z programu. Chociaż obydwoje twierdzili, że są zaskoczeni tą sytuacją, to jednak widzowie chyba nie do końca uwierzyli w szczególności w zaskoczenie Oli! W końcu już wcześniej przyznawała, że czeka na jego wejście.

Internauci ostro skrytykowali zachowanie tej dwójki i niektórzy nawet stwierdzili, że powinni zostać usunięci z show!

- Aktorstwo pierwsza klasa 🤣 👏👏👏

- ŻAŁOSNEEE!! Powinni zostać wywaleni za to z programu !!!!!!

- Co Ty tutaj robisz.. a wczoraj mówiła, że wejdzie jej znajomy 😂

- I te słowa, że jest w szoku, że spotkał Olę 🤣🤣🤣🤣 jaka ściema 😂

- O Ola jestem w szoku że tu jesteś nie spodziewałem się ciebie tu... powinni dostać Oskara za takie aktorstwo👏 - piszę fani show. 

A Wy, co o myślicie o całej sytuacji?

Ola nie ukrywa, że jest zachwycona nowym uczestnikiem, który okazał się być jej kolegą. Już wcześniej zdradziła Luizie, że z niecierpliwością czeka na jego wejście! Wygląda na to, że w najbliższych odcinkach "Hotelu Paradise" czekają nas wielkie emocje.

 

 

Więcej na temat Hotel Paradise
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48