"Hotel Paradise 4": Michał szczerze o Launo. Żałuje, że zabrał ją na randkę?
Mat. prasowe
TV-Show

"Hotel Paradise 4": Michał szczerze o Launo. Żałuje, że zabrał ją na randkę?

Choć w 4. edycji "Hotelu Paradise" to Przemek i Launo uchodzili na najsilniejszą parę, w chwili wejścia do gry Michała, ich sojusz się zachwiał. Przystojniak żałuje, że dopasował się z Launo?

Widzowie "Hotelu Paradise" nie mogą narzekać na brak wrażeń. Za nami tajne spiski, pakty, ostre spięcia, poważne kłótnie, a także wielki powrót Wiktorii, która po wcześniejszym linczu ze strony grupy została wyrzucona z programu przez swojego telewizyjnego partnera, Miłosza. To jeszcze nie wszystko! W momencie, gdy w rajskim hotelu pojawił się przebojowy Michał, jedna z najsilniejszych par "Hotelu Paradise" rozpadła się. Przemek został singlem, a Launo stworzyła parę z nowym hotelowym przystojniakiem. Czy po obejrzeniu odcinków poprzedzające swoje wejście do rajskiego hotelu Michał żałuje swojej decyzji? Zdradził prawdę!

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": widzowie wściekli na zachowanie Przemka względem Wiktorii: "zero klasy"

"Hotel Paradise": Rewolucja w życiu Klaudii El Dursi! "Widzę światełko w tunelu"

"Hotel Paradise 4": Michał żałuje, że stworzył parę z Launo?

Lano to niezaprzeczalnie jedna z najbarwniejszych i najbardziej kontrowersyjnych bohaterek 4. edycji "Hotelu Paradise". Ogromne emocje budzi nie tylko wygląd dziewczyny, w tym jej alabastrowa skóra, niewiarygodnie jasne oczy, ekstrawaganckie stylizacje, czy  liczne kolczyki oraz tatuaże, ale przede wszystkim jej charakter. Charyzmatyczna brunetka bowiem prosto z mostu mówi to, co myśli, przez co często jest hejtowana przez widzów miłosnego show TVN 7.

Screen programu "Hotel Paradise"

Największa krytyka spłynęła jednak na dziewczynę za sprawą jej niesnasek z Wiktorią, kłótni z telewizyjnym partnerem - Przemkiem, a także pamiętnej "Puszki Pandory" podczas której uczestnicy, jak jeden mąż, zlinczowali Wiktorię doprowadzając ją do łez. Doszło nawet do tego, że pomimo iż dziewczyna przeprosiła Wiki i się z nią pogodziła, Launo dostawała od internautów liczne groźby. Co więcej, jeden z sympatyków "Hotelu Paradise" pokusił się o jeszcze bardziej niebezpieczny czyn. Samochód Launo został zdewastowany, a dziewczyna przestała czuć się bezpiecznie we własnym domu.

Czy po obejrzeniu tych wszystkich zaskakujących zwrotów akcji z Launo w roli głównej, nowy mieszkaniec "Hotelu Paradise", Michał, żałuje, że zaprosił ją na randkę?

"Hotel Paradise 4": Michał żałuje, że wybrał Launo?

Po emocjonującym "Rajskim Rozdaniu", eliminacji z show Wiktorii oraz Natki, a także pojawieniu się  w programie zjawiskowej Vanessy, w "Hotelu Paradise" pojawił się kolejny Michał. I choć na początku chłopak nie przypadł uczestniczkom miłosnego show do gustu, to z czasem Launo coraz śmielej okazywała mu swoje zainteresowanie.

- Dla mnie dużym plusem było to, że Michał, czyli nowy uczestnik, bardzo dużo się uśmiecha i ma ładne oczy - mówiła Launo. - Bardziej mnie Przemek aktualnie odpycha, niż przyciąga. Więc trzeba korzystać z tego, że wszedł nowy chłopak i mu się podobam - dodała.

Ośmielony jej zachowaniem przystojniak udał się wraz z Launo i Naną na romantyczną randkę łodzią, po której postanowił sparować się z kochającą tatuaże atrakcyjną brunetką. 

Screen programu "Hotel Paradise"

Czy teraz, gdy Michał ma za sobą obejrzenie odcinków poprzedzające swoje wejście do rajskiego hotelu żałuje swojego wyboru? Takie pytanie zadał chłopakowi jeden z jego fanów podczas instagramowego "Q&A". Reakcja Michała była natychmiastowa:

- Nie, nie wybrałbym innej dziewczyny - wyznał Michał. - Chociaż gdybym wiedział, że randka będzie na łódce, to wtedy tak, wybrałbym inną dziewczynę, dlatego, że chciałem tam popływać, ponurkować, a Launo bała się wody - dodał.

Instagram @michal.adamczak

Trzeba przyznać, że w "Hotelu Paradise" Michał i Launo naprawdę świetnie się dogadują. Czy z tej relacji będzie coś więcej? Cóż, pozostaje nam śledzić najnowsze odcinki "Hotelu Paradise".

Zobacz także: "Hotel Paradise": Launo i Michał są parą?! W sieci pojawiły się ich romantyczne zdjęcia! 

Instagram @michal.adamczak

Marta i Maciek z "Hotelu Paradise"
Instagram
Newsy
"Hotel Paradise": Maciek żałuje, że wybrał Martę? Nie spodziewał się takiego ciosu!
Marta i Maciek z "Hotelu Paradise" rozstaną się? Co działo się w odcinku?

Ten odcinek "Hotelu Paradise" nie był łatwy szczególnie dla Maćka. Chłopak od samego rana zastanawiał się, dlaczego jego partnerka poprzedniej nocy rozpłakała się podczas rozmowy z Adamem. Sytuacji nie ułatwiał przyjaciel Maćka, który nie chciał zdradzić, co się wydarzyło między nimi.  Zobacz także:  "Hotel Paradise": Marta wykorzystała Maćka?! Chciałaby się związać z kimś innym... Jest też nowy uczestnik!  Później przyszła pora na randki. Nowy uczestnik, Łukasz, najpierw spotkał się z Anią, a później z Martą, która od początku wpadła mu w oko. Dla Maćka ten wieczór miał bardzo smutny finał... "Hotel Paradise": Marta i Łukasz są parą Maciek od początku stracił głowę dla Marty. Dla niej wyeliminował z programu Sandrę, z którą był w parze od samego początku. Jednak gdy w "Hotelu Paradise" pojawił się Łukasz, sytuacja się skomplikowała. Nowy przystojniak nie ukrywał bowiem, że to Marta wpadła mu w oko. On również nie był jej obojętny. Zauważył to Adam, który zapowiedział Marcie, że jeśli zostawi Maćka, pożałuje tego... We wtorkowym odcinku dziewczyna mimo wszystko poszła na randkę z nowym uczestnikiem, podczas której oboje świetnie się bawili. W hotelu na swoją partnerkę czekał pełen obaw Maciek. Chłopak dobrze wiedział, że jego pozycja jest zagrożona. Jednak spytany przez Adama o to, czy żałuje, że dla Marty pozbył się z programu Sandry, stanowczo zaprzeczył.  Pod koniec dnia w hotelu zjawiła się Klaudia El Dursi . Prowadząca poprosiła Łukasza, aby wybrał dziewczynę, z którą lepiej bawił się na randce. Choć spotkanie z Anią upłynęło mu w równie przyjemnej atmosferze, chłopak ostatecznie postawił na Martę. Tym samym rozbił jej związek z Maćkiem, który musiał...

Artur Hotel Paradise 2
Mat. prasowe
Newsy
Nowy uczestnik w "Hotel Paradise"! Tajemniczy Artur wywoła spore zamieszanie w rajskim hotelu
Kim jest nowy uczestnik "Hotel Paradise"? Czym zajmuje się prywatnie?

Druga edycja " Hotel Paradise " dopiero się rozpoczęła i już od pierwszego odcinka wzbudza skrajne emocje. Łukasz Karpiński został singlem i teraz musi walczyć o pozostanie w programie . Pewny siebie i śmiały 24-latek swoim zachowaniem zraził do siebie niektóre uczestniczki rajskiej wyspy i już niebawem dowiemy się, czy uda mu się pozostać w reality show. Tymczasem w "Hotel Paradise" pojawi się nowa postać, która wprowadzi niemałe zamieszanie. Tajemniczy uczestnik to 22-letni Artur Sargsyan z Poznania . Czym prywatnie zajmuje się nowy uczestnik "Hotel Paradise"? Tajemniczy Artur wywoła spore zamieszanie w rajskim hotelu Nowy uczestnik w "Hotel Paradise" wyjdzie zza baru. Pozostali mieszkańcy rajskiego hotelu będą bardzo zaskoczeni takim obrotem spraw. Niektórym ta sytuacja bardzo się spodoba, a niektórzy poczują się zagrożeni. Nowy uczestnik to brunet z zawadiackim uśmiechem o ormiańskich korzeniach. Do niedawna mieszkał w USA, gdzie opiekował się dziećmi. Teraz wrócił do Polski i pracuje w firmie budowlanej. W życiu 22-letniego Artura ważne miejsce zajmuje sport, trenuje boks, pływa i biega. A jaki jest prywatnie Artur Sargsyan z Poznania? To szczery i konkretny mężczyzna, który lubi stawiać na swoim, ale nie zapomina o pokorze. Jest bardzo otwarty, tolerancyjny, nie lubi monotonii i nudy. Nowy uczestnik uwielbia też podróże i poznawanie odmiennych kultur i smaków świata. Lubi gotować i oczywiście... imprezować. Artur Sargsyan ma już na koncie dwa poważne związki i kilka romansów. W przyszłości chce mieć dużą rodzinę, a jego ideał kobiety to długonoga blondynka z niebieskimi oczami.  Znajdzie ją w "Hotelu Paradise"? Zobacz także:   Ostra krytyka Łukasza po pierwszym odcinku "Hotelu Paradise"! Czym...

Sonia z "Hotel Paradise 2"
Instagram
Newsy
W "Hotel Paradise 2" to Magda odbije Soni Roberta?! "Czuję się oszukana, tak po chamsku!"
W "Hotel Paradise 2" to Magda odbije Soni Roberta?! "Czuję się oszukana, tak po chamsku!"

Pobyt w " Hotelu Paradise " kosztuje Sonię wiele emocji. Kiedy już zaczynała czuć coś do Roberta, Monika dostała możliwość przemieszania duetów. Pomimo tego, że zmiany dotknęły wszystkich uczestników, najbardziej ucierpiała na tym Sonia, która jest przerażona wizją, że Monika zmanipuluje Roberta, w wyniku czego to właśnie ją wybierze na "rajskim rozdaniu". Do tej pory obawiała się tylko jej, jednak okazuje się, że jeszcze większym zagrożeniem może okazać się... Magda! Dziewczyny wraz z Robertem wzięły udział we wspólnej randce, która doprowadziła najmłodszą uczestniczkę do płaczu! Co się wydarzyło?  Zobacz także:  "Hotel Paradise": Marietta o nowym związku Chrisa! Co sądzi o jego dziewczynie? "Hotel Paradise 2": Co dalej z relacją Soni z Robertem? Czy Magda stanie im na przeszkodzie? Losy uczestników zmieniają się z dnia na dzień. W "Hotelu Paradise" wszystkie chwyty są dozwolone. Tutaj nie chodzi tylko o miłość ale także o pieniądze! Sonia obawia się najbliższego "rajskiego rozdania". Czy Monika na dobre odbierze jej Roberta? Wczorajsza "puszka pandory" nie była najszczęśliwsza dla zauroczonej w Robercie uczestniczki. Wypowiadając się na temat Moniki i Soni pomylił imię tej drugiej! Z Moniką mam dobry kontakt, zobaczyłem u niej coś więcej - zaczął niefortunnie mając na myśli Sonię, a nie jej rywalkę - Muzycznie, artystycznie jest do mnie podobna, więcej nas łączy - dodał. Czy to spowodowało, że Sonia poczuła się jeszcze bardziej niepewnie? Niefortunna pomyłka Roberta to nie była jedyna przykra niespodzianka, która ją spotkała z jego strony. Uczestnicy mieli możliwość wskazania dwóch uczestniczek, z którymi chętnie wybraliby się na randkę. Robert jako pierwszą wskazał Sonię, a...

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner