"Hotel Paradise 4": do gry dołącza Michał. Uczestniczki zachwycone "sto procent mój typ"
KADR Z PROGRAMU "HOTEL PARADISE 4"
TV-Show

"Hotel Paradise 4": do gry dołącza Michał. Uczestniczki zachwycone "sto procent mój typ"

W "Hotelu Paradise 4" już nikt nie może czuć się bezpiecznie. Do uczestników dołączył kolejny przystojniak, który sporo namiesza. Z kim stworzy nową parę?

Po Rajskim Rozdaniu przyszedł czas na chwilę oddechu. I podczas, gdy jedni uczestnicy opłakiwali odejście Darka z "Hotelu Paradise", inni już rozmyślali kto zajmie jego miejsce. Zgodnie z założeniami atrakcyjnych singli walczących o sławę, uczucia i wielkie pieniądze, tym razem w rajskim hotelu powinna pojawić się kolejna kobieta. Nic bardziej mylnego! "Hotel Paradise" po raz kolejny okazał się nieprzewidywalny, a do walki o miłość i 100 tys. złotych dołączył przystojniak, który zawrócił wszystkim paniom w głowach!

- Bardzo przystojny, fajny facet - ekscytowała się Natalia.

- To jest sto procent mój typ - wtóruje Launo.

Czy po eliminacji z gry Darka i związaniu się z Mateuszem ciemnowłosa piękność porzuci nowego partnera na rzecz tajemniczego Michała? Sprawdźcie!

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Darek i Launo spotykają się po programie? 

"Hotel Paradise": Dlaczego Pan Lektor nie pokazuje twarzy? "Nie płacę tej ceny, którą płacą..."

"Hotel Paradise 4": Michał Janicki nowym uczestnikiem miłosnego show

4. edycja "Hotelu Paradise" zdecydowanie nie zwalnia tempa, a z programem pożegnali się już Giovanni, Karolina, Kuba, Kasia, Maria, a także nazywany Jokerem Darek, który poczuł się dotkliwie zdradzony przez Natalię. Ciemnowłosa piękność jednak wielokrotnie podkreślała, że nie może dogadać się z chłopakiem i gdy tylko do gry dołączył Mateusz, postanowiła wymienić Darka na charyzmatycznego modela. Czy tym razem jej relacja przetrwa próbę czasu? Trudno to ocenić, bo do programu dołączył właśnie nowy, wysoki, opalony brunet z jasnymi oczami, idealnie wpisujący się w kanony piękna wszystkich pań z rajskiego hotelu.

Michał Janicki ma 28 lat i pochodzi z Kalisza. Przez lata trenował wioślarstwo oraz kickboxing i osiągał w tej dyscyplinie sukcesy. Stoczył około 60 walk, w tym na  Mistrzostwach Świata i Europy. Co więcej, był aż 5-krotnym Mistrzem Polski w kickboxingu, w różnych formułach. Jak sam przyznaje, choć obecnie pracuje jako zawodowy kierowca, to właśnie sport jest całym jego życiem.

- Moją pasją jest sport, trenuję od dwunastego roku życia - wyznaje Michał. Zawsze lubiłem wygrywać i tak zostało do dziś - dodaje.

Mat. prasowe

Jak sam przyznaje, do "Hotelu Paradise" zgłosił się nie dla sławy, lecz w poszukiwaniu prawdziwego uczucia. 

- Nie jestem typem podrywacza, jestem raczej powściągliwy w okazywaniu uczuć. Szukam stabilności, nie interesują mnie przelotne związki - zaznacza Michał. Jestem gotowy na miłość i mam otwarte serce - dodaje.

Twierdzi, że ma talent do uwodzenia i w kilka sekund jest w stanie oczarować każdą kobietę. Jego ideałem jest filigranowa, zgrabna, zadbana dziewczyna. 

KADR Z PROGRAMU "HOTEL PARADISE 4"

Gdy tylko Michał pojawił się w luksusowej willi, serca pań zdecydowanie mocniej zabiły.

- Bardzo przystojny, fajny facet, uśmiechnięty - wyznała Natalia.

- Najbardziej podoba mi się w nim, że jest wysoki, jest ciemny - zdradza Oha. - Ma te tatuaże, które jednak dużo przełamują - dodaje.

- Brunet, niebieskie oczy, tatuaże, wysoki, to jest chyba każdej dziewczyny stąd typ - podkreśla Nana.

Również Launo nie kryła zainteresowania nowym uczestnikiem. 

- To jest sto procent mój typ. Wysoki, ma jasne oczy, chciałabym być z nim w parze. Ja naprawdę chciałabym być z nim w parze - zachwyca się Launo. - Ja mam wodę z mózgu. Ciężko mi powiedzieć, czy ja zgłupiałam, czy ja się zauroczyłam - dodaje.

A co Na to Wiktoria?

- Laski po prosu jak zobaczyły Michała, to zmieniło się ich zachowanie - ocenia ostro Wiktoria. Każda z nich leci na Michała z wywalonym jęzorem, bo inaczej nie powiem - dodaje.

KADR Z PROGRAMU "HOTEL PARADISE 4"

Którą z pań wybierze Michał? Związaną z Łukaszem od pierwszego odcinka Nanę, pozostającą w układzie z Jankiem Ohę, wpatrzoną z Miłosza Wiktorię, próbującą stworzyć z Mateuszem więź Natalię, czy Launo, która od kilku dni pozostaje w konflikcie z Przemkiem. Jedno jest pewne, ta decyzja nie należy do chłopaka, lecz Miłosza i Wiktorii, która wygrała niedawną sportową konkurencję "Hotelu Paradise".

Zobacz także: "Hotel Paradise" Artur z 2. edycji nazywa Marię "patologią". Ostro odpowiedziała

"Hotel Paradise 4": poważna kłótnia Launo i Przemka

Nad relację Launo i Przemka nadciągają ciemne chmury. Jakiś czas temu temu para pokłóciła się o szklankę wody, którą chłopak chciał podarować obolałej partnerce. Później gracze przeżywali ciche dni, a w najnowszym odcinku byliśmy świadkami eskalacji ich kolejnego konfliktu, a wszystko przez... paczkę ciastek!

Złakniony słodyczy Przemek razem z Mateuszem zamierzali uraczyć się kilkoma ciastkami.

- Idę po ciastka - zaczął Przemek. 

- Co tam zajadasz? Właśnie usłyszałem, że idziesz po jakieś ciacho, to pomyślałem, że też wbiję - wtórował Mateusz.

Niestety, ich plan skutecznie przerwała rozwścieczona Launo.

- Halo, halo, ciasteczka są moje na mój okres - wykrzykiwała Launo. 

- Ja pier***e, ku**a - zasyczał Przemek rzucając ciastkami. - No to jest totalne chamstwo moim zdaniem z jej strony. Biorę sobie ciastko, a ona "hola, hola, to są moje ciastka, bo specjalnie o nie prosiłam", to je**ąłem za przeproszeniem gdzieś w pi**ziec, no to se masz i weź je po prostu - dodał wściekły.

KADR Z PROGRAMU "HOTEL PARADISE 4"

- Przemek zachowuje się jak księżniczka - mówi niewzruszona Launo. - On obraża się za takie rzeczy, że już umywam ręce i czekam jak mu przejdzie, bo ja biegać za czymś takim nie będę - dodaje. 

- Launo zaczęła mnie wk*rwiać takimi małymi mankamentami, których nie lubię. Nie lubię być traktowany jak wypierdek, bo coraz częściej ma takie odzywki w moją stronę, które mi się nie podobają. Cokolwiek ja nie zrobię, to się dzielę -  mówi Przemek w rozmowie z Ohą. - Ja o Launo dbam przed okresem, w trakcie, po, ale ona zawsze ma wytłumaczenie. Ona ma okres, ona jest panią, ona jest księżniczką, ja mam przy niej tupać? No nie, tak nie ma w codziennym życiu - dodaje.

Czy ta kłótnia przesądzi dalsze losy związku Launo i Przemka? Czy teraz miłośniczka tatuaży skłoni się w stronę nowego uczestnika - Michała? Cóż, pozostaje nam czekać na dalszy rozwój sytuacji i kolejne odcinki "Hotelu Paradise".

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Launo dostaje pogróżki od internautów. Widzowie przekroczyli granice?! 

KADR Z PROGRAMU "HOTEL PARADISE 4"

Karolina Mrozicka w "Hotelu Paradise 2"
Mat. promocyjne
Newsy
"Hotel Paradise 2": Nowa uczestniczka zadecyduje o powrocie Roberta lub Krystiana do programu. Karolina Mrozicka to popularna instagramerka
"Hotel Paradise 2": Nowa uczestniczka zadecyduje o powrocie Roberta lub Krystiana do programu. Karolina Mrozicka to popularna instagramerka

Krystian i Robert otrzymali szansę powrotu do " Hotelu Paradise "! Ich być albo nie być w programie zależy od pięknej długowłosej brunetki. Karolina Mrozicka dołączyła właśnie do ekipy, jednocześnie ma szansę przywrócenia do programu jednego z uczestników, którzy odpadli podczas ostatniego "rajskiego rozdania". Kogo wybierze?  Zobacz także:  "Hotel Paradise": Marietta zoperowała sobie nos! Pokazała pierwsze zdjęcie, fani jej nie poznają! "Hotel Paradise 2": Robert i Krystian mają szansę wrócić do programu! Po ostatnim "rajskim rozdaniu" program musiało opuścić aż dwóch uczestników. Krystian, który postanowił już przestać walczyć o Sonię, stanął za Anią, która bez wahania wybrała Ivana. Z kolei Robert po odejściu Magdy stwierdził, że nie chce dalej brać udziału w show i stanął za Julią. Stając za partnerką Kamila był świadomy, że opuści program, jednak nie wiedział, że uczestniczka nie do końca wie, czy chce pozostać w relacji z Kamilem. Ostatecznie postanowiła dać mu ostatnią szasnę. Tym samym Robert i Krystian musieli upuścić hotel, jednak jak się okazało... nie na długo. Przy bramie czekała na nich koperta. Z informacji zamieszczonej w środku dowiedzieli się, że to jeszcze nie koniec ich przygody w programie TVN7.  Na terenie "Hotelu Paradise" czekała na uczestników nowa dziewczyna. Karolina Mrozicka dołączy do programu od razu w duecie. Robert i Krystian musieli wykonać kilka zadań, aby przypodobać się uczestniczce, która będzie miała możliwość przywrócenia jednego z nich do gry. Pierwszym zadaniem było narysowanie jej własnej karykatury, drugim natomiast kupno sukienki i zmieszczenie się w określonej kwocie, która na balijskim targowisku okazała się niemałym wyzwaniem. Kogo wybierze Karolina?...

Ania i Ivan - Hotel Paradise 2
Mat. promocyjne
Newsy
"Hotel Paradise 2": Nowy uczestnik rozbił związek Ani i Ivana! Czy to koniec najmocniejszej relacji w programie?!
"Hotel Paradise 2": Nowy uczestnik rozbił związek Ani i Ivana! Czy to koniec najmocniejszej relacji w programie?!

Do " Hotelu Paradise 2 " dołączył właśnie nowy uczestnik. Jest nim 23-latek z Warszawy. Czy Krystian Mikołajczyk namiesza w dotychczasowych parach? Już na wstępie opisał się słowami:  Jestem hipokrytą, egoistą i jestem atencyjny ale są to wady, które wytyka mi społeczeństwo.  Zapowiada się ciekawie, tym bardziej, że przez niego Ivan wylądował w singlówce! Co na to Ania?  Zobacz także:  Jak bez kolczyków wygląda Dominika z "Hotel Paradise 2"? Zobaczcie sami! Nowy uczestnik w "Hotelu Paradise 2": Kim jest Krystian Mikołajczyk? Czy nowy uczestnik namiesza w dotychczasowych parach? Trzeba przyznać, że Krystian Mikołajczyk wejście miał naprawdę mocne. Na pytanie Dominiki, jakie dziewczyny są w jego typie odpowiedział nie owijając w bawełnę:  Szczere, chociaż w dzisiejszych czasach większość dziewczyn to zakłamane su*i To chyba pierwszy aż tak bezpośredni gracz w programie! Krystian Mikołajczyk pochodzi z Warszawy. Pracuje jako barman i kelner ale niezawodowo pisze teksty oraz rapuje. Już na wstępie przyznał, że nie szuka miłości, chociaż wierzy w miłość od pierwszego wejrzenia. Czy jego bezpośredniość zbliży go do uczestniczek czy wręcz przeciwnie? Miał okazje zaprosić wszystkie uczestniczki na randkę ostatecznie na tę właściwą wybrał się z Anią. Chociaż ona zapewniała nowego, że nie ma mocniejszej relacji w programie niż jej i Ivana, jej dotychczasowy partner musiał wyprowadzić się do singlówki. Jednak Ivan czuje się bardzo bezpieczne w związku ze swoją partnerką i aktualne bycie singlem traktuje jako asa w rękawie odnośnie być albo nie być Krystiana. Czy faktycznie nie ma się czego obawiać?  Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": Kamil za bardzo wtrąca się w relacje innych uczestników? Madzia nie...

"Hotel Paradise 2": Kto odpadnie podczas "rajskiego rozdania"?
Instagram
Newsy
Eliminacje w "Hotelu Paradise 2": Sonia odstąpi Dominice Adama? Julia porzuci Kamila na "rajskim rozdaniu"? 
Eliminacje w "Hotelu Paradise 2": Sonia odstąpi Dominice Adama? Julia porzuci Kamila na "rajskim rozdaniu"? 

Finał " Hotelu Paradise 2 " zbliża się wielkimi krokami. Jednak na razie przed uczestnikami kilka trudnych "rajskich rozdań", podczas których muszą się wzajemnie eliminować. Na ten moment już nie wiadomo, kto jest szczery, a kto tylko udaje. W obecnej sytuacji osobą, która nie ma pary jest Dominika, jednak to wcale nie oznacza, że jest najbardziej zagrożoną uczestniczką. Podczas tego "rajskiego rozdania" powinna odpaść jedna z pań. Zobaczcie, jak prezentuje się sytuacja w programie tuż przed eliminacyjnym wieczorem.  Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": Internauci zachwyceni Atą Postek! "Wchodzi nowa i robi, co chce!" "Hotel Paradise 2": Kto opuści program po "rajskim rozdaniu"? Dominika została singielką na kilka dni przed "rajskim rozdaniem". Artur zdecydował definitywnie zakończyć swój związek z nią. Uczestniczka zrozumiała, jak bardzo dała się zmanipulować gdy przystała na decyzję wyeliminowania z show Bartka. Teraz musi zastanowić się, co zrobić podczas "rajskiego rozdania". Do programu wrócił także Robert. Czy to właśnie on będzie alternatywą Dominiki do tego, by utrzymać się w programie? Robert powrócił do "Hotelu Paradise" w parze z nową uczestniczką. Karoliną. Więzi pomiędzy nimi jeszcze nie są tak silne jak pomiędzy pozostałymi duetami w programie. Ale może to szansa na zbudowanie czegoś mocnego od zera?  Ata jako nowa uczestniczka dostała możliwość rozbicia jednej z par. Ostatecznie zdecydowała się na sparowanie z Arturem. Uczestnik skomentował to słowami:  Jesteśmy teraz najmocniejszą parą, będą się nas bać i będą chcieli nas wyeliminować - czy faktycznie będą aż tak silni?  Najbezpieczniej czuje się Ivan w związku z Anią oraz Kamil w związku z Julią, chociaż...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner