"Hotel Paradise 4": do gry dołącza Michał. Uczestniczki zachwycone "sto procent mój typ"
KADR Z PROGRAMU "HOTEL PARADISE 4"
TV-Show

"Hotel Paradise 4": do gry dołącza Michał. Uczestniczki zachwycone "sto procent mój typ"

W "Hotelu Paradise 4" już nikt nie może czuć się bezpiecznie. Do uczestników dołączył kolejny przystojniak, który sporo namiesza. Z kim stworzy nową parę?

Po Rajskim Rozdaniu przyszedł czas na chwilę oddechu. I podczas, gdy jedni uczestnicy opłakiwali odejście Darka z "Hotelu Paradise", inni już rozmyślali kto zajmie jego miejsce. Zgodnie z założeniami atrakcyjnych singli walczących o sławę, uczucia i wielkie pieniądze, tym razem w rajskim hotelu powinna pojawić się kolejna kobieta. Nic bardziej mylnego! "Hotel Paradise" po raz kolejny okazał się nieprzewidywalny, a do walki o miłość i 100 tys. złotych dołączył przystojniak, który zawrócił wszystkim paniom w głowach!

- Bardzo przystojny, fajny facet - ekscytowała się Natalia.

- To jest sto procent mój typ - wtóruje Launo.

Czy po eliminacji z gry Darka i związaniu się z Mateuszem ciemnowłosa piękność porzuci nowego partnera na rzecz tajemniczego Michała? Sprawdźcie!

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Darek i Launo spotykają się po programie? 

"Hotel Paradise": Pan Lektor o swojej nowej roli w "True Love". "Czasami udaję, że się na czymś znam"

"Hotel Paradise 4": Michał Janicki nowym uczestnikiem miłosnego show

4. edycja "Hotelu Paradise" zdecydowanie nie zwalnia tempa, a z programem pożegnali się już Giovanni, Karolina, Kuba, Kasia, Maria, a także nazywany Jokerem Darek, który poczuł się dotkliwie zdradzony przez Natalię. Ciemnowłosa piękność jednak wielokrotnie podkreślała, że nie może dogadać się z chłopakiem i gdy tylko do gry dołączył Mateusz, postanowiła wymienić Darka na charyzmatycznego modela. Czy tym razem jej relacja przetrwa próbę czasu? Trudno to ocenić, bo do programu dołączył właśnie nowy, wysoki, opalony brunet z jasnymi oczami, idealnie wpisujący się w kanony piękna wszystkich pań z rajskiego hotelu.

Michał Janicki ma 28 lat i pochodzi z Kalisza. Przez lata trenował wioślarstwo oraz kickboxing i osiągał w tej dyscyplinie sukcesy. Stoczył około 60 walk, w tym na  Mistrzostwach Świata i Europy. Co więcej, był aż 5-krotnym Mistrzem Polski w kickboxingu, w różnych formułach. Jak sam przyznaje, choć obecnie pracuje jako zawodowy kierowca, to właśnie sport jest całym jego życiem.

- Moją pasją jest sport, trenuję od dwunastego roku życia - wyznaje Michał. Zawsze lubiłem wygrywać i tak zostało do dziś - dodaje.

Mat. prasowe

Jak sam przyznaje, do "Hotelu Paradise" zgłosił się nie dla sławy, lecz w poszukiwaniu prawdziwego uczucia. 

- Nie jestem typem podrywacza, jestem raczej powściągliwy w okazywaniu uczuć. Szukam stabilności, nie interesują mnie przelotne związki - zaznacza Michał. Jestem gotowy na miłość i mam otwarte serce - dodaje.

Twierdzi, że ma talent do uwodzenia i w kilka sekund jest w stanie oczarować każdą kobietę. Jego ideałem jest filigranowa, zgrabna, zadbana dziewczyna. 

KADR Z PROGRAMU "HOTEL PARADISE 4"

Gdy tylko Michał pojawił się w luksusowej willi, serca pań zdecydowanie mocniej zabiły.

- Bardzo przystojny, fajny facet, uśmiechnięty - wyznała Natalia.

- Najbardziej podoba mi się w nim, że jest wysoki, jest ciemny - zdradza Oha. - Ma te tatuaże, które jednak dużo przełamują - dodaje.

- Brunet, niebieskie oczy, tatuaże, wysoki, to jest chyba każdej dziewczyny stąd typ - podkreśla Nana.

Również Launo nie kryła zainteresowania nowym uczestnikiem. 

- To jest sto procent mój typ. Wysoki, ma jasne oczy, chciałabym być z nim w parze. Ja naprawdę chciałabym być z nim w parze - zachwyca się Launo. - Ja mam wodę z mózgu. Ciężko mi powiedzieć, czy ja zgłupiałam, czy ja się zauroczyłam - dodaje.

A co Na to Wiktoria?

- Laski po prosu jak zobaczyły Michała, to zmieniło się ich zachowanie - ocenia ostro Wiktoria. Każda z nich leci na Michała z wywalonym jęzorem, bo inaczej nie powiem - dodaje.

KADR Z PROGRAMU "HOTEL PARADISE 4"

Którą z pań wybierze Michał? Związaną z Łukaszem od pierwszego odcinka Nanę, pozostającą w układzie z Jankiem Ohę, wpatrzoną z Miłosza Wiktorię, próbującą stworzyć z Mateuszem więź Natalię, czy Launo, która od kilku dni pozostaje w konflikcie z Przemkiem. Jedno jest pewne, ta decyzja nie należy do chłopaka, lecz Miłosza i Wiktorii, która wygrała niedawną sportową konkurencję "Hotelu Paradise".

Zobacz także: "Hotel Paradise" Artur z 2. edycji nazywa Marię "patologią". Ostro odpowiedziała

"Hotel Paradise 4": poważna kłótnia Launo i Przemka

Nad relację Launo i Przemka nadciągają ciemne chmury. Jakiś czas temu temu para pokłóciła się o szklankę wody, którą chłopak chciał podarować obolałej partnerce. Później gracze przeżywali ciche dni, a w najnowszym odcinku byliśmy świadkami eskalacji ich kolejnego konfliktu, a wszystko przez... paczkę ciastek!

Złakniony słodyczy Przemek razem z Mateuszem zamierzali uraczyć się kilkoma ciastkami.

- Idę po ciastka - zaczął Przemek. 

- Co tam zajadasz? Właśnie usłyszałem, że idziesz po jakieś ciacho, to pomyślałem, że też wbiję - wtórował Mateusz.

Niestety, ich plan skutecznie przerwała rozwścieczona Launo.

- Halo, halo, ciasteczka są moje na mój okres - wykrzykiwała Launo. 

- Ja pier***e, ku**a - zasyczał Przemek rzucając ciastkami. - No to jest totalne chamstwo moim zdaniem z jej strony. Biorę sobie ciastko, a ona "hola, hola, to są moje ciastka, bo specjalnie o nie prosiłam", to je**ąłem za przeproszeniem gdzieś w pi**ziec, no to se masz i weź je po prostu - dodał wściekły.

KADR Z PROGRAMU "HOTEL PARADISE 4"

- Przemek zachowuje się jak księżniczka - mówi niewzruszona Launo. - On obraża się za takie rzeczy, że już umywam ręce i czekam jak mu przejdzie, bo ja biegać za czymś takim nie będę - dodaje. 

- Launo zaczęła mnie wk*rwiać takimi małymi mankamentami, których nie lubię. Nie lubię być traktowany jak wypierdek, bo coraz częściej ma takie odzywki w moją stronę, które mi się nie podobają. Cokolwiek ja nie zrobię, to się dzielę -  mówi Przemek w rozmowie z Ohą. - Ja o Launo dbam przed okresem, w trakcie, po, ale ona zawsze ma wytłumaczenie. Ona ma okres, ona jest panią, ona jest księżniczką, ja mam przy niej tupać? No nie, tak nie ma w codziennym życiu - dodaje.

Czy ta kłótnia przesądzi dalsze losy związku Launo i Przemka? Czy teraz miłośniczka tatuaży skłoni się w stronę nowego uczestnika - Michała? Cóż, pozostaje nam czekać na dalszy rozwój sytuacji i kolejne odcinki "Hotelu Paradise".

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Launo dostaje pogróżki od internautów. Widzowie przekroczyli granice?! 

KADR Z PROGRAMU "HOTEL PARADISE 4"

Michał Janicki z Hotelu Paradise ma nową dziewcyznę
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Michał pochwalił się nową dziewczyną. Fani: "śliczna"
Michał Janicki z "Hotelu Paradise" jest już zakochany! Fani uczestnika 4. edycji randkowego show nie szczędzą komplementów pod zdjęciem z jego partnerką. "Wyglądacie naprawdę wybornie"!

Po tym, jak Michał Janicki dołączył do ekipy "Hotelu Paradise", powstało niemałe zamieszanie. Nowy uczestnik wzbudził bardzo duże zainteresowanie wśród dziewczyn, ale ostatecznie dość szybko pożegnał się z randkowym show TVN7. Fani jednak nadal go pamiętają i uważnie śledzą jego losy po zakończeniu emisji programu. Niedawno opublikował na swoim Instagramie post, pod którym wylała się fala pozytywnych komentarzy. Wszystko wskazuje na to, że Michał Janicki po odejściu z "Hotelu Paradise" znalazł wybrankę. Postanowił pochwalić się nią publicznie. Zdecydowana większość internautów zgodziła się co do tego, że oboje wyglądają fantastycznie. Nowa dziewczyna uczestnika show otrzymała masę komplementów. Zobaczcie sami. "Hotel Paradise 4": Michał Janicki zrobił furorę wśród uczestniczek Pojawienie się Michała Janickiego w czwartej edycji "Hotelu Paradise" zapowiadało duże zmiany. Pochodzącym z Kalisza, wysportowanym przystojniakiem niemal natychmiast zainteresowały się wszystkie uczestniczki randkowego show. Nie ukrywały tego nawet dziewczyny, które były już w parze. Warto przypomnieć, że gdy Michał dołączył do ekipy w rajskim hotelu, od razu wypatrzyła go Launo , która wówczas była z Przemkiem. Zobacz także:   "Hotel Paradise": Vanessa zna się z Blanką Lipińską! "Była naszą szefową" - To jest sto procent mój typ. Wysoki, ma jasne oczy, chciałabym być z nim w parze. Ja naprawdę chciałabym być z nim w parze - zdradziła. - Ja mam wodę z mózgu. Ciężko mi powiedzieć, czy ja zgłupiałam, czy ja się zauroczyłam -dodała. Najwyraźniej uroda Michała spełniała oczekiwania większości dziewczyn na Zanzibarze. Uczestnik spodobał się także Nanie i Natalii. Pod wrażeniem była również Oha,...

Hotel Paradise. Przemek i Launo mają kryzys
Mat. prasowe, screen Hotel Paradise 4
TV-Show
"Hotel Paradise": Launo odpowiada na ostrą krytykę Przemka! "Zasady przestają mieć znaczenie"
Launo z "Hotelu Paradise" skomentowała zachowanie Przemka w ostatnim odcinku show. Zdradziła, dlaczego zdecydowała się na zmianę partnera!

Launo z "Hotelu Paradise" pokazała mocny fragment ostatniego odcinka programu, w którym Przemek ostro ją skrytykował. Jak uczestniczka randkowego hitu TVN7 zareagowała na słowa byłego partnera? Launo zdecydowała się na bardzo szczere wyznanie i zdradziła, dlaczego nie chciała być dłużej w parze z Przemkiem. Launo odniosła się również do wcześniejszych wyborów swoich koleżanek, które pomimo niezadowolenia grupy również zdecydowały się zmienić parę. Sprawdźcie, co powiedziała! Launo z "Hotelu Paradise" odpowiada Przemkowi W czwartym sezonie "Hotelu Paradise" zrobiło się naprawdę gorąco! Początkowo uczestnicy randkowego show obiecywali sobie lojalność i chcieli się wspierać w walce o finał, jednak kiedy pojawiły się uczucia, szybko zapominali o wcześniejszych deklaracjach. Tak było m.in. w przypadku Natalii i Darka, którzy byli parą od samego początku programu. Po jakimś czasie przestali się dogadywać, a Natka głośno mówiła, że chce być w parze z kimś, z kim będzie mogła stworzyć ciepłą i prawdziwą relację. Niestety, pozostali uczestnicy mocno krytykowali wówczas Natalię, że nie jest lojalna wobec Darka. Wśród osób, które nie potrafiły zrozumieć decyzji Natalii byli Launo i Przemek. Dziś wiemy jednak, że również ich relacja przechodzi ogromny kryzys, a Launo postanowiła odejść od dotychczasowego partnera i nawiązać relację z Michałem.  Launo wyraźnie zbliżyła się do Michała i nie zamierza wracać do byłego partnera. W ostatnim odcinku Przemek bardzo ostro podsumował zachowanie Launo, a ona odniosła się do jego zarzutów podczas relacji na InstaStories. Zobacz także:   "Hotel Paradise 4": Launo pokazała zdjęcia bez tatuaży. Wyglądała lepiej? Launo podczas relacji w sieci pokazała fragment...

Nowy uczestnik w "Hotelu Paradise"
Mat. prasowe/Screen Player.pl
TV-Show
"Hotel Paradise 4": W show pojawił się kolejny Michał. Dziewczyny zachwycone
W "Hotelu Paradise" emocje sięgają zenitu. Do gry dołączył kolejny przystojniak. Czy uda mu się rozbić jedną z najsilniejszych par w rajskim hotelu? Uczestniczki nie kryją zachwytu.

Po emocjonującym Rajskim Rozdaniu i pojawieniu się  w programie Vanessy, która zastąpiła Natkę w dalszej grze o sławę, uczucia i wielkie pieniądze, zgodnie z założeniami atrakcyjnych singli, w programie pojawił się kolejny mężczyzna. I choć na początku hotelowe piękności dość sceptycznie do niego podeszły, to z czasem nie kryły zachwytów nad nowym uczestnikiem. - Bardzo dużo się uśmiecha i ma ładne oczy - mówiła oczarowana Launo. Czy po licznych spięciach z Przemkiem kontrowersyjna miłośniczka tatuaży i piercingu porzuci dotychczasowego telewizyjnego partnera na rzecz tajemniczego Michała? Sprawdźcie "Hotel Paradise 4": Michał Adamczak nowym uczestnikiem miłosnego show 4. edycja  "Hotelu Paradise"  zdecydowanie nie zwalnia tempa. Z programem pożegnali się już Giovanni, Karolina, Kuba, Kasia, Maria, nazywany "Jokerem" Darek, a także zlinczowana przez uczestników Viktoria , która odeszła z programu razem z Natką, którą w show zastąpiła Vanessa . Po tym, jak nowa, ciemnowłosa piękność zawróciła w głowach panów, a przez pozostałe uczestniczki została okrzyknięta jedną z najładniejszych dziewczyn w "Hotelu Paradise", wszystko wskazuje na to, że w kolejce do jej serca może ustawić się kolejny zalotnik. W rajskim hotelu właśnie pojawił się nowy przystojniak, nastawiony na dobrą zabawę, walkę o uczucia, a także wielkie pieniądze. Michał Adamczak ma 24 lata, pochodzi z miejscowości Śrem i jest właścicielem sklepu internatowego. Jak sam przyznaje, uwielbia adrenalinę, zwierzęta, a także aktywność fizyczną. Jak informuje stacja TVN, siłownia jest dla niego niczym drugi dom.  - Na co dzień jestem osoba aktywną fizycznie. Lubię uprawiać sport, chodzić na siłownię, pływać, grać w tenisa - mówi o...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik