Łukasz i Nana są singlami
screen/Player.pl
TV-Show

"Hotel Paradise 4" Łukasz zdradził, że nie jest z Naną? Nie chce "toksycznych związków"

Łukasz zaliczył wpadkę i wyjawił, że jest sam? Czyżby uczestnik powiedział kilka słów za dużo, z których wynika, że z Naną nie udało mu się niczego zbudować?

Łukasz i Nana to zdecydowanie jedna z najbardziej kontrowersyjnych par programu. Mimo że kolejne rajskie rozdania i dołączanie do programu nowych uczestników często ich rozdziela, parę ciągle ku sobie ciągnie. Skradzione pocałunki, zaskakująca bliskość w tej relacji przeplata się z pretensjami, a nawet obietnicami, że nigdy więcej nie będą już w parze. Fani są więc bardzo ciekawi czy między tym duetem dojdzie do czegoś więcej, a może nawet narodzi się między nimi miłość? Jeśli mieli na to nadzieję, to Łukasz chyba właśnie rozwiał ich przypuszczenia. Wygląda na to, że uczestnik jest wciąż singlem...

"Hotel Paradise": Nowa dziewczyna Krystiana nie oglądała programu z jego udziałem! Zdradziła, dlaczego!

"Hotel Paradise 4" Łukasz wyznał zaskakującą prawdę? Miesiąc przed finałem zdradził, że jest sam?

Łukasz od początku niepoważnie podchodził do swoich relacji w "Hotelu Paradise". Uczestnik już w pierwszym odcinku zaznaczył, że nie do końca wierzy w miłość, choć nie wyklucza, że kiedyś jakaś kobieta skutecznie zmieni jego zdanie w tym temacie. Nana, z którą uczestnik znalazł w "Hotelu Paradise" najwięcej zrozumienia, była jego pewną partnerką. Oboje obiecali sobie, że na każdym rajskim rozdaniu będą stali za sobą murem. Nana jako pierwsza złamała tę zasadę, zaś Łukasz niedługo później odpłacił się jej pięknym za nadobne i sparował się z Vanessą. Wtedy właśnie Nana przyznała, że jej relacja z Łukaszem jest przegrana, a do uczestnika straciła ostatecznie wszelkie zaufanie. 

Nana w ogniu krytyki po
Mat. prasowe

Niedługo po tym wyznaniu, na rajskim rozdaniu Łukasz zaryzykował i... podszedł do Nany. Za plecami uczestniczki stanął także Michał, który z Naną nawiązał wcześniej umowę. Po tych wszystkich perturbacjach i wzajemnej niechęci Nana, ku zaskoczeniu absolutnie wszystkich, wybrała Łukasza, tym sposobem posyłając Michała do domu. Jak to możliwe, że dopiero co nie mówiła o nim pochlebnie, a chwilę później znów byli parą?

Tego samego wieczoru Nana i Łukasz skradali sobie namiętne pocałunki, a kolejnego pozwolili sobie nawet na namiętne igraszki. Kiedy na Nanę spadła ogromna fala krytyki za to, że dokonała takiego wyboru, Łukasz bardzo jej bronił, a jako głównego argumentu użył faktu, że Nana pokierowała się sercem, a nie "układem", bo - jak zaznaczył - układy w "Hotelu Paradise" się nie udają. 

Skoro więc układy w grze nie mają racji bytu, czy między Naną a Łukaszem narodziło się uczucie? Cóż, w tym show wszystko jest możliwe! Jedna Łukasz, odpowiadając na pytanie fanów na Instagramie: "miłość czy pieniądze? chyba mógł się wygadać...

Jak widziałaś może na początku sezonu, w miłość zbytnio nie wierzę i mam do tego dystans. Więc jak już wybrać to wybiorę pieniądze. Czy znajdzie się osoba, która zmieni moje podejście do tego kiedyś? Nie wiem. Na razie wolę chillować z bliskimi, być sam i nie być w toksycznym związku (bo takie miałem, dlatego takie podejście) - przyznaje otwarcie uczestnik. 

Łukasz i Nana z Hotelu Paradise nie są razem
lukaszhr_/Instagram

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Nana cierpi na nieuleczalną chorobę: "czuję się, jakbym weszła w inne ciało"

Czy to oznacza, że Nana i Łukasz byli w związku, który okazał się toksyczny i teraz są singlami? A może tych dwoje ostatecznie przestało mieć się ku sobie i z programu wcale nie wyszli jako para? Choć pytań bez odpowiedzi jest wciąż wiele, to trudno nie ukryć zaskoczenia z powodu tak zaskakującego wyznania Łukasza. 

Nana i Łukasz nie są razem po programie
lukaszhr_/Instagram

Nana i Łukasz w Hotelu Paradise
screen/Player.pl
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Łukasz tłumaczy wybór Nany! "Ważniejszy układ czy serce?"
Nana z "Hotelu Paradise" boryka się z niemałym hejtem wynikającym z tego, że wyrzuciła z programu Michała. Łukasz broni uczestniczki i wściekły pyta fanów: "A Wy kogo byście wybrali?"

Ostatnie rajskie rozdanie było jak zwykle pełne emocji. Widzowie 4. edycji są już przyzwyczajeni, że uczestnicy kontrowersyjnego show to naprawdę ostrzy gracze, a ich wybory nigdy nie są do końca oczywiste. Dlaczego jednak decyzja Nany o wyrzuceniu Michała, aż tak rozwścieczyła fanów programu? Widzowie wyrzucają uczestniczce, że nie postąpiła zgodnie z umową, jaką zawarła z Mikiem, ale czy naprawdę Nana zachowała się aż tak nie w porządku? Łukasz broni swojej partnerki z programu i tłumaczy, że każdy na miejscu Nany postąpiłby tak jak ona. Łukasz z "Hotel Paradise" broni Nany: "Układy w hotelu nie mogą przetrwać" Ostatnie rajskie rozdanie po raz kolejny zmieniło całkowicie porządek w "Hotelu Paradise". Oprócz zakochanej pary Wiktorii i Miłosza reszta uczestników dokonała poważnych modyfikacji w swoich relacjach. Okazało się nawet, że zmian jest tyle, że  Klaudia El Dursi pomyliła ze sobą uczestniczki podczas rajskiego rozdania! Najwięcej emocji nie wzbudził jednak układ par, a to, kto opuścił program. Tym razem decyzja należała do Nany, za której plecami stanęło aż dwóch uczestników, Michał, który wierzył, że może liczyć na Nanę, a także Łukasz, były partner uczestniczki, który teoretycznie był przekreślony w jej oczach... Natalia stanęła przed niełatwym wyborem, bo z obojgiem uczestników łączyły ją układy. Michał, po odejściu Launo , liczył, że wejście z Naną w układ uratuje go i będzie mógł zostać w hotelu. Łukasz, z którym niby Nanę łączyło prawdziwe uczucie, podczas ostatniego rajskiego rozdania zaryzykował i rozbił swoją własną parę. Nana była bardzo zawiedziona zachowaniem Łukasza i zapewniała, że nie wyobraża sobie powrotu do byłego partnera. Po czym na rajskim rozdaniu ot tak postanowiła wybrać...

Czy Nana i Łukasz są razem po Hotelu Paradise
Mat. prasowe, Instagram @nanamajos
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Czy Łukasz i Nana są razem po programie? Te zdjęcia mówią wszystko! 
Czy Łukasz i Nana zdecydowali się kontynuować związek po "Hotelu Paradise"? Początkowo Łukasz deklarował, że nie szuka miłości. Zmienił zdanie?

Trzeba przyznać jedno - bez względu na sympatię czy jej brak - Łukasz i Nana zrobili coś, co nie udało się innym uczestnikom tej edycji "Hotelu Paradise". Oboje stworzyli parę już w pierwszym odcinku programu TVN7 i razem weszli do wielkiego finału. O główną wygraną rywalizowali z Sarą i Michałem. Fani "Hotelu Paradise" śledzą losy swoich ulubieńców nie tylko w telewizji. Oczywiście wielu widzów nie może się doczekać tego, by poznać zwycięzców. Jednak oprócz tego pozostaje jeszcze bardzo ważne pytanie: czy Łukasz i Nana pozostali parą po programie? Internauci co jakiś czas otrzymywali niejasne wypowiedzi uczestników. "Hotel Paradise 4": Historia związku Łukasza i Nany w programie  Oglądając czwartą edycję "Hotelu Paradise", widzowie od samego początku mogli mieć wątpliwości co do tego, czy Nana i Łukasz przetrwają razem. Oboje raczej niezbyt poważnie podchodzili do kwestii miłości. Jednak z czasem wydawało się, że coraz bardziej się przyciągają. Nie zmieniły tego ciche dni, kłótnie, a nawet obietnice, że już nigdy się nie zejdą. Szczególnie silne emocje pojawiły się po tym, jak Łukasz sparował się z Vanessą. Fani byli zszokowani zachowaniem uczestnika i stwierdzili, że jest kobieciarzem, który relację z Naną traktował z przymrużeniem oka. Zapowiadało się na ostateczne rozstanie. Nana przyznała, że straciła resztę zaufania do byłego partnera i już nigdy nie zostaną parą. Zobacz także:   "Hotel Paradise 4": Widzowie wściekli na Nanę po wyborze Łukasza! "Dała sobie w twarz" Widzowie nie musieli czekać zbyt długo na kolejny wstrząs. Gdy wydawało się, że Nana i Łukasz nie mają już nic wspólnego, para nagle znów się zeszła. Wcześniejsze deklaracje odeszły w zapomnienie, a Nana odrzuciła Michała i...

Hotel Paradise 4. Nana ma żal do Łukasza? Skomentowała jego zachowanie: Postąpił bardzo źle
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Nana ma żal do Łukasza? Skomentowała jego zachowanie: "Postąpił bardzo źle"
Widzowie byli wściekli na Łukasza, a co o jego "zdradzie" sądzi Nana? Uczestniczka "Hotelu Paradise 4" nie szczędziła mocnych słów. Nie mają już kontaktu?

Dla niektórych uczestników sytuacja w "Hotelu Paradise 4" robi się coraz mniej kolorowa. Nana i Łukasz, którzy tworzyli jedną z najpewniejszych par na rajskim Zanzibarze już nie śpią w jednej sypialni - a wszystko przez decyzję Łukasza! Niespodziewanie, podczas randki z piękną Vanessą, uczestnik stwierdził, że chce zmian i dał dziewczynie zielone światło. Koniec końców podczas Rajskiego Rozdania Vanessa stanęła za jego plecami i uczestnicy stworzyli nową parę! Co więcej, tuż przed tymi wydarzeniami, widzieliśmy jak pomiędzy - zostawioną na lodzie - Naną,  a Łukaszem robi się naprawdę gorąco! Czułe objęcia i miłe gesty, sprawiły, że nawet sama Nana przed kamerą przyznała, że pomiędzy nimi coś się zaczęło dziać! Co dziś, po powrocie z Zanzibaru myśli o zachowaniu uczestnika? Dziewczyna zdobyła się na naprawdę mocne słowa. Zobacz także:  "Hotel Paradise 4": Nana przerwała studia ze względu na udział w show? "Były inne zasady" Nana z "Hotelu Paradise 4" komentuje zdradę Łukasza Kiedy Vanessa stanęła za Łukaszem, Nana nie kryła rozczarowania i postanowiła nawet nie walczyć o swoją parę. Dziewczyna wybrała Przemka, a swoją decyzję podsumowała w ostrych słowach. Wszystkie słowa, które uzyskałam od Łukasza, wszystkie czyny były moim zdaniem nieszczere. przed rajskim rozdaniem zostałam potraktowana jak śmieć, tak się poczułam, Łukaszowi nie ufam już w ogóle, chcę odpaść z ręki kogoś, komu ufam od początku - stwierdziła Nana. Zobacz także:   "Hotel Paradise": Wiktoria chce wygryźć Klaudię El Dursi z programu. Zabrała głos Na chłopaku suchej nitki nie zostawili również widzowie. Fani byli wściekli na Łukasza , a czy dziewczyna, która obecnie jest w parze z Mateuszem, nadal ma żal do byłego partnera?...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner