Hotel Paradise 4: Nowi uczestnicy rozbiją najmocniejsze pary?! Jeden z nich to kolega Darka!
Fragment "Hotel Paradise 4", Player.pl
TV-Show

"Hotel Paradise 4": Nowi uczestnicy rozbiją najmocniejsze pary? Jeden z nich zna Darka!

W "Hotelu Paradise 4" już nikt nie może czuć się bezpiecznie. Do uczestników dołączyła dwójka przystojniaków, którzy sporo namieszają. Panowie mieli wielkie wejście. Kim są Mateusz i Jan?

Po Rajskim Rozdaniu przyszedł czas na odrobinę rozrywki. Jednak kiedy Klaudia El Dursi pojawiła się na plaży, panowie jeszcze nie podejrzewali, że swoimi decyzjami mogą sami sobie zaszkodzić - każdy z nich musiał wybrać dla swojej partnerki kosz z owocami, a dwie z dziewczyn, które najdłużej utrzymają ciężar na głowie wygrają randkę, jednak wcale nie ze swoją obecną parą a... dwoma nowymi przystojniakami, którzy właśnie weszli do 4. edycji "Hotelu Paradise". Mateusz i Jan zrobili na tyle duże wrażenie, że niektórzy powinni zacząć rozmyślać nad swoją przyszłością na rajskim Zanzibarze. Czy obawy Miłosza wobec Wiktorii okażą się słuszne?

Jeśli wejdzie ktoś, kto skradnie moje serce, będę w stanie zmienić parę - stwierdziła.

I tak się składa, że to ona i Nana wygrały zadanie. Wiadomo, kto na pewno zaśnie w singlówce. Co więcej, jeden z nowych to kolega... Darka!

„Hotel Paradise: Co Klaudia El Dursi myśli o związku Basi z Krzysztofem? Zdradziła pewną tajemnicę

Nowi uczestnicy w "Hotelu Paradise 4"

4. edycja "Hotelu Paradise" zdecydowanie nie zwalnia tempa, a z programem pożegnali się już Kuba i Kasia, a z rąk Miłosza odpadła kolejna uczestniczka - Maria. Wygląda jednak na to, że bohaterowie randkowego show nie mają ani chwili na odpoczynek, bo kiedy tylko emocje po Rajskim Rozdaniu zdążyły nieco opaść ich spokój ponownie został zakłócony, kiedy w raju pojawiła się dwójka nowych przystojniaków. Kogo odbiją?

Mateusz ma 25 lat, pochodzi z Jarosławia, a patrząc na jego wygląd, od razu można się domyślić, że na co dzień zajmuje się modelingiem. Do tego wszystkiego prowadzi własną stronę z dietami i planami treningowymi, a jeżeli chodzi o dziewczyny, te podrywają go nawet przez internet! Co więcej, dla Mateusza najważniejsza jest rodzina i jego wielka pasja - sport!

Myślę, że podobam się dziewczynom. Na co dzień jestem w stanie zauważyć, jak gdzieś tam dziewczyny na mnie zerkają, coś zagadują. Nie byłem nigdy w żadnym związku, bo po prostu zanim doszło do jakiejkolwiek relacji dalej, to po prostu przerywaliśmy to, przez to, że ja wierze w miłość i jeżeli to nie jest to, to po prostu nie ma sensu tego kontynuować przyznał nowy uczestnik.

Hotel Paradise 4: Mateusz
Fragment "Hotel Paradise 4", Player.pl

Zobacz także: "Hotel Paradise": Kuba wróci i... wygra program?! Zaskakująca odpowiedź uczestnika!

Jak się okazuje, na reszcie uczestników - a przynajmniej ich męskiej części - o wiele lepsze wrażenie zrobił Janek. 29-latek z Warszawy również zajmuje się modelingiem. Poza tym na co dzień trenuje boks i marzy o zostaniu profesjonalnym aktorem, czy to oznacza, że w "Hotelu Paradise" będzie grał? 

Do "Hotelu Paradise" przyjechałem niekoniecznie, żeby się zakochać, ale jeżeli tak się zdarzy, to jak najbardziej to zaakceptuje. Na co dzień jestem zawzięty, jeżeli chodzi o związki - przyznał Jan. - Jestem dobrym taktykiem, playerem, mam nadzieję, że będę mógł pokazać i udowodnić to i trochę namieszać - dodał.

Zawzięty Jak od roku jest singlem i ma na swoim koncie 5 relacji. Dlaczego? Jak sam stwierdził, zaczynało mu się nudzić i odchodził. Wygląda na to, że dziewczyny z "Hotelu Paradise" powinny mieć się na baczności bo Jan może okazać się prawdziwym czarnym koniem tej gry! A jakby tego było mało, chłopak zna się z Darkiem!

Hotel Paradise 4: Jan
Fragment "Hotel Paradise 4", Player.pl

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Klaudia "Launo" pokazała zaskakujące zdjęcie! Fani: "Ciąża?"

To właśnie dójka nowych uczestników i randka z przystojniakami miała być nagrodą dla zwyciężczyń siłowego zadania - Wiktorii i Nany, a Darek postanowił wykorzystać swoje znajomości jeszcze przed randką i stwierdził, że wdroży w życie diabelski plan, o którym rozmawiał z Natalią - nakierowanie jednego z nowych do Wiktorii tak, by wyrzucić ją przy najbliższym Rajskim Rozdaniu. Nie przewidział jednak, że Wiktoria może nie być nowymi zupełnie zainteresowana. 

To jest jedyna para, którą masz szansę tam rozbić. Taka rada dobra. - powiedział
"w sekrecie" Darek Jankowi. 

Kiedy cała czwórka wylądowała w gorącym jacuzzi, dziewczyny już nie były tak ostrożne wobec nowych chłopaków. Uczestnicy zrobili na nich naprawdę spore wrażenie i niewykluczone, że jedna z nich postanowi zmienić parę, bo jak przyznała Nana, Mateusz ma w sobie coś, co zwraca jest uwagę! Dodatkowo Mateusz przyznał, że spodobała mu się Nana, za to Janek wyznał, że w oko wpadły mu Wiktoria, Nana i Natalia. Po powrocie tej czwórki z randki żaden z panów nie był już niczego pewien. Czy Miłosz słusznie nie ufał swojej partnerce, podejrzewając, że zmieni obiekt swoich zainteresowań przy najbliższej okazji, a pozostali uczestniczy faktycznie szybciej poznali się na Wiktorii niż on sam?! 

Typ modela, to nie jest mój typ i nigdy w życiu nie będzie - oceniła Wiki. 

Co więcej, kiedy Klaudia El Dursi dała jej szansę zmiany pary, Wiktoria postanowiła, że zostanie przy Miłoszu. A co z Naną? Uwaga, ta uczestniczka wciąż się wacha i niewykluczone, że to Łukasz będzie musiał walczyć o przetrwanie na rajskim Zanzibarze. Myślicie, że Nana zmieni swoją parę?

Oszczędzaj, przygotowując swoją szafę na nadchodzącą zimę! Wykorzystaj do Monnari kod rabatowy i za najmodniejsze ubrania zapłać mniej!

Natalia Nana Majos Hotel Paradise 4
Mat. prasowe

Klaudia El Dursi podczas rajskiego rozdania
screen/Player.pl
TV-Show
"Hotel Paradise" Klaudia El Dursi zaliczyła wpadkę! Pan Lektor jej tego nie darował 
Klaudia El Dursi popełniła błąd podczas najbardziej emocjonującego momentu odcinka. Prowadząca "Hotel Paradise" musiała przeprosić uczestników.

Za nami kolejne bardzo emocjonujące "rajskie rozdanie" w "Hotelu Paradise". Uczestnicy nie zmieniają swoich nawyków i jak zwykle zapewniają widzom mnóstwo emocji. Tym razem wieczór eliminacji, po zaskakującym wyborze Nany, zbił z tropu samą Klaudię El Dursi, która zaliczyła niemałą wpadkę. Uczestnicy nie mogli powstrzymać śmiechu, a prowadząca... Musicie to zobaczyć!  "Hotel Paradise" wpadka Klaudii El Dursi Ostatnie rajskie rozdanie w "Hotelu Paradise" było jak zwykle pełne emocji. Uczestnicy nauczyli już widzów jednego: niczego i nikogo w tej grze nie możemy być pewni. Podczas "rajskiego rozdania"  układ par zmienił się diametralnie, więc nic dziwnego, że Klaudia El Dursi nie nadążyła za zmianami. W tym odcinku to panie decydowały, kto opuści program. Układ par wyglądał następująco: Miłosz podszedł oczywiście do Wiktorii, Przemek do Ingi, zaś Janek zdecydował się wybrać Sarę. Mateusz postanowił odbudować swoją wcześniejszą relację i wybrał Vanessę. Klaudia El Dursi poprosiła więc uczestnika, by powiedział, dlaczego zdecydował się wybrać swoją byłą partnerkę:  - Mateuszu, dlaczego Wiktoria? - zapytała pewnym głosem prowadząca. - Dobre pytanie Kryśka - skontrował Pan Lektor -Vanessa... - poprawił ją Mateusz. -Przepraszam! - mówiła nie kryjąc zawstydzenia Klaudia El Dursi.  Mateusz jednak nie skomentował pomyłki prowadzącej i przeszedł do wyjaśnień: -Tak naprawdę z Vanessą powinniśmy się sparować na ostatnim rajskim rozdaniu. Tylko spieprzyłem sytuację i nie utwierdziłem Vanessy w tym, że powinna podejść do mnie - przyznał uczestnik.          Wyświetl ten post na Instagramie  ...

Kto odpadł z Hotelu Paradise 4? Miłosz podjął decyzję
Screenshot Player.pl
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Kogo Miłosz wybrał podczas Rajskiego Rozdania? Padły bardzo mocne słowa
Płacz i krzyk. Ostatnie Rajskie Rozdanie w "Hotelu Paradise 4" przyniosło wiele emocji. Decyzja Miłosza mocno zdziwiła niektórych uczestników.

Atmosfera w "Hotelu Paradise 4" robi się zdecydowanie coraz bardziej gęsta i wygląda na to, że niektórzy z uczestników tego wieczoru będą mieli prawdziwy orzech do zgryzienia. Tym razem, o tym kto pozostanie na rajskim Zanzibarze zadecydują panowie i nikt nie ma wątpliwości, że najwięcej do powiedzenia będzie miał Miłosz. Przystojny blondyn znalazł się pomiędzy młotem a kowadłem - z jednej strony nie ukrywa swojego zainteresowania nową uczestniczką Wiktorią, a z drugiej czuje dług wobec Karoliny, która nieoczekiwanie została singielką. Miłosz postanowi kierować się głosem serca, czy rozumu?  Dzika Karta w "Hotelu Paradise 4" W czwartej edycji "Hotelu Paradise" nagle doszło do zaskakujących przeparowań. Choć nowa uczestniczka Wiktoria, która nie wzbudziła sympatii pozostałych dziewczyn , postanowiła stworzyć parę z Kubą, decyzją Marii skończyła z Miłoszem, a tym samym Karolina została singielką. Choć podczas ostatniego Rajskiego Rozdania to Karolina ocaliła Miłosza, wyrzucając z programu Giovanniego , dziewczyna ewidentnie nie mogła czuć się bezpieczna. Wszystko jednak mogło ulec zmianie, bo produkcja "Hotelu Paradise 4" zadbała o to, by nie brakowało emocji. Karolina otrzymała list i jako singielka udała się z uczestnikami na plażę, gdzie panowie rozgrywali mecz w siatkówkę. Nikt nie miał wątpliwości, że na rajskim Zanzibarze nawet niewinna gra może mieć poważne konsekwencje.  Kiedy mecz dobiegł końca okazało się, że singielka Karolina może wręczyć jednemu z uczestników Dziką Kartę i nikogo nie zdziwił fakt, że postanowiła obdarować nią Miłosza, z którym wcześniej była w parze. Cały sęk tkwił jednak w tym, że o przywileju, jaki kryje się za tajemniczą karą, uczestnicy mieli dowiedzieć się dopiero podczas Rajskiego Rozdania, w którym -...

Hotel Paradise 4: Wiktoria skomentowała swój powrót do hotelu! Chce się zemścić?!
@wiktoria_gasior, Instagram/@hotelparadise.tvn7, Instagram
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Wiktoria skomentowała swój powrót do hotelu! Chce się zemścić na Miłoszu?
Fani "Hotelu Paradise 4" nie kryją wzruszenia, jednak nie wszyscy cieszą się z powrotu Wiktorii do programu. Kto powinien się najbardziej bać? Uczestniczka opublikowała zaskakujący wpis!

Na ten moment widzowie czwartej edycji "Hotelu Paradise" długo czekali! Wiktoria, która odpadła z programu z rąk swojego partnera, właśnie ponownie wkroczyła do raju i choć Miłosz nie krył swojego szczęścia, o niektórych z uczestników nie można powiedzieć tego samego. Czy dziewczyna, która była obgadywana za plecami, będzie miała zamiar się zemścić?! Wiktoria właśnie dodała zaskakujący post, w którym skomentowała swój powrót do "Hotelu Paradise"! Namiesza na rajskim Zanzibarze? Wiktoria wróciła do "Hotelu Paradise 4". Fani wzruszeni! Wiktoria to zdecydowanie ta z uczestniczek, która w czwartej edycji  "Hotelu Paradise" wzbudziła największe emocje. Ostatnio głośnym echem odbiło się zachowanie pozostałych uczestników wobec dziewczyny, a po linczu na Wiktorię , który miał miejsce podczas Puszki Pandory, widzowie zarzucili im znęcanie się nad koleżanką z programu. Niedługo później partnerka Miłosza pożegnała się z rajskim Zanzibarem, kiedy chłopak zamiast niej postanowił wybrać Ohę, czego szybko pożałował.  Po tych wydarzeniach fani nie zostawili na Miłoszu suchej nitki , a każdego dnia na wyspie uczestnik wręcz modlił się o powrót Wiktorii. Cóż, jego życzenia właśnie się spełniły, a Wiktoria wróciła do "Hotelu Paradise 4"!         Wyświetl ten post na Instagramie                       Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7) Zobacz także:   "Hotel Paradise 4": Widzowie w szoku. Tuż przed "rajskim" uczestnicy wyrzucili...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik