Nana i Łukasz w Hotelu Paradise
screen/Player.pl
TV-Show

"Hotel Paradise 4": Łukasz tłumaczy wybór Nany! "Ważniejszy układ czy serce?"

Nana z "Hotelu Paradise" boryka się z niemałym hejtem wynikającym z tego, że wyrzuciła z programu Michała. Łukasz broni uczestniczki i wściekły pyta fanów: "A Wy kogo byście wybrali?"

Ostatnie rajskie rozdanie było jak zwykle pełne emocji. Widzowie 4. edycji są już przyzwyczajeni, że uczestnicy kontrowersyjnego show to naprawdę ostrzy gracze, a ich wybory nigdy nie są do końca oczywiste. Dlaczego jednak decyzja Nany o wyrzuceniu Michała, aż tak rozwścieczyła fanów programu? Widzowie wyrzucają uczestniczce, że nie postąpiła zgodnie z umową, jaką zawarła z Mikiem, ale czy naprawdę Nana zachowała się aż tak nie w porządku? Łukasz broni swojej partnerki z programu i tłumaczy, że każdy na miejscu Nany postąpiłby tak jak ona.

"Hotel Paradise 5": Wiktoria ma żal do Kuby? Ta jedna rzecz mocno ją zasmuciła: "Czułam smutek"

Łukasz z "Hotel Paradise" broni Nany: "Układy w hotelu nie mogą przetrwać"

Ostatnie rajskie rozdanie po raz kolejny zmieniło całkowicie porządek w "Hotelu Paradise". Oprócz zakochanej pary Wiktorii i Miłosza reszta uczestników dokonała poważnych modyfikacji w swoich relacjach. Okazało się nawet, że zmian jest tyle, że Klaudia El Dursi pomyliła ze sobą uczestniczki podczas rajskiego rozdania! Najwięcej emocji nie wzbudził jednak układ par, a to, kto opuścił program. Tym razem decyzja należała do Nany, za której plecami stanęło aż dwóch uczestników, Michał, który wierzył, że może liczyć na Nanę, a także Łukasz, były partner uczestniczki, który teoretycznie był przekreślony w jej oczach...

Natalia stanęła przed niełatwym wyborem, bo z obojgiem uczestników łączyły ją układy. Michał, po odejściu Launo, liczył, że wejście z Naną w układ uratuje go i będzie mógł zostać w hotelu. Łukasz, z którym niby Nanę łączyło prawdziwe uczucie, podczas ostatniego rajskiego rozdania zaryzykował i rozbił swoją własną parę. Nana była bardzo zawiedziona zachowaniem Łukasza i zapewniała, że nie wyobraża sobie powrotu do byłego partnera. Po czym na rajskim rozdaniu ot tak postanowiła wybrać właśnie Łukasza, a Michała posłać do domu:

- Jak mówił Miłosz, fajnie obudzić się obok kogoś, z kim serio chce się budować relacje. Dziś pójdę za tym, co czuję no i pijemy szampana z Łukaszem - mówiła Nana, kładąc rękę na dłoni Łukasza.

Hotel Paradise 4: Kto odpadł z programu?
Fragment programu "Hotel Paradise 4"

Widzowie nie kryli swojego oburzenia i wytknęli Natalii, że obiecała wybrać Michała i złamała słowo, a postawiła na partnera, o którym mówiła, że jest w jej oczach przekreślony. Ogromny hejt, który wylał się na Nanę sprowokował Łukasza do skomentowania tej sytuacji. Uczestnik zaczął bronić Nany mówiąc, że nie można mieć żalu, że pokierowała się sercem:

Nana i Michał pewnego wieczoru dali sobie słowo, że siebie wybierają. Wiadomo jak to po alkoholu, emocje są w górę, bo się czujesz fajnie, albo w dół, bo się czujesz źle. Tu się czuli źle, mieli problemy, więc się tak umówili. Ale oni znali się tylko dwa dni. Dwa dni! Więc dać słowo osobie, której nie znasz... - tłumaczy Łukasz. 

Łukasz zauważył więc, że Nana pokierowała się po prostu uczuciami. Uczestnik przypomina, że jeszcze przed rajskim dziewczyna nie oszukała Michała, że ich układ jest aktualny, a zapewniła, że wciąż nie wie, jakiego dokona wyboru:

Byliśmy razem, potrzebowaliśmy może zmian, może się chciało odbić piłeczkę, ale jednak coś się działo między nami. Te zbliżenia powoli przychodziły, bo jednak ja się ciężko otwieram, ona też, więc może warto było wrócić do siebie i spróbować jeszcze raz i zobaczyć, do czego to może dojść - mówi Łukasz. Podchodzę do Nany i tyle i ona wybrała sercem, bo jak widać, układy w hotelu nie trzymają się długo. Zwróćmy uwagę choćby na układ, jaki był między Ohą a Miłoszem. Miłosz tak naprawdę Ohy nie chciał, ale to był układ. Co się stało? Oha odpadła. Janek to samo. Był układ z Ohą, Janek odpadł. Układy nie mogą być. Nana przez parę godzin upewniała Mike'a, że tak, wybierze jego, ale w pewnym momencie  powiedziała, że już nie wie i Mike też już o tym wiedział, że już nie wie i sam się czuł tym faktem zagrożony - wyjaśnił Łukasz. - Nana sama powiedziała, że nie wie, kogo wybierze do samego końca  - podkreślił. 

Łukasz z Hotelu Paradise rozmawia z fanami
lukaszhr_/Instagram

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Widzowie wściekli na Nanę po wyborze Łukasza! "Dała sobie w twarz"

Łukasz jest przekonany, że fakt, iż Nana pokierowała się sercem, nie powinien zostać aż tak krytykowany. Uczestnik zapewnił, że każdy z widzów, gdyby miał do wyboru układ z człowiekiem, którego się zna kilka dni, a kimś do kogo coś się czuje, wybrałby tę drugą opcję. 

Więc nie mówcie, że Nana nikomu nie powiedziała, kogo wybierze. Wyszło, jak wyszło, wybrała mnie. Układy w hotelu nie mogą przetrwać. Nana bardzo dobrze zrobiła, cieszyło mnie to, że mnie wybrała. Rozłąki nam pomagają, i teraz będzie lepiej - zapewnił Łukasz.

Czy te argumenty Was przekonują? Widzowie nie powinni mieć żalu do Nany?

Hotel Paradise 4. Michał ostro o Nanie: Okazała się dwulicowa. Odpowiedziała!
Fragment programu "Hotel Paradise 4"

Oha odpowiada na pytania internautów
oha_hotelparadise4/Instagram
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Oha komentuje powrót Nany do Łukasza: "To bez sensu"
Zaskakujący wybór Nany w "Hotelu Paradise" rozzłościł fanów. Widzowie zastanawiają się, czy podjęła dobrą decyzję, a Oha ujawnia bezlitosną prawdę.

Ostatnie rajskie rozdanie "Hotelu Paradise" przybrało bardzo nieoczekiwany obrót. Nana ku ogromnemu zaskoczeniu widzów postanowiła uratować Łukasza, a wyrzucić z programu Michała, z którym łączyła ją pewna umowa. Ten zaskakujący obrót sytuacji poruszył nie tylko fanów, ale także innych uczestników programu. Czy Nana zrobiła dobrze, znów stawiając na Łukasza? Zdaniem Ohy inwestycja w tę relację nie jest dobrym pomysłem. "Hotel Paradise" Oha ostro o relacji Łukasza i Nany: "Ich relacja nie ma zupełnie sensu " Podczas ostatniego rajskiego rozdania w "Hotelu Paradise" wszystko się zmieniło. Pary pozamieniały się miejscami, zaś na Nanie spoczęło podjęcie najtrudniejszej decyzji dotyczącej tego, kto odpada z programu. Uczestniczka miała dwojaki problem. Z jednej strony z Michałem, z którym nie łączyło jej absolutnie nic, jedynie nawiązała układ, według którego to właśnie Mike miał podejść do niej na "rajskim" i w ten sposób pozostać w programie. Z każdą godziną bliższą rajskiego rozdania, Michał rozpaczliwie poszukiwał zapewnienia u Nany, że może czuć się bezpieczny. Kłopot w tym, że chwilę przed "rajskim" Natalia zmieniła zdanie i jak sama przyznała, nie była pewna, co tak naprawdę zrobi. Zobacz także:  "Hotel Paradise": Namiętny pocałunek Sary i Przemka zszokował fanów programu Gdy za plecami Nany stanął Łukasz i Michał, wszyscy byli pewni, kogo wybierze. Nana jeszcze kilka dni wcześniej była wściekła za zachowanie Łukasza i zamianę jej na Vanassę  i zdecydowała, że nigdy więcej nie chce być z nim w parze, tymczasem na "rajskim rozdaniu" wybrała właśnie jego... Jak mówił Miłosz, fajnie obudzić się obok kogoś, z kim serio chce się...

Łukasz i Nana są singlami
screen/Player.pl
TV-Show
"Hotel Paradise 4" Łukasz zdradził, że nie jest z Naną? Nie chce "toksycznych związków"
Łukasz zaliczył wpadkę i wyjawił, że jest sam? Czyżby uczestnik powiedział kilka słów za dużo, z których wynika, że z Naną nie udało mu się niczego zbudować?

Łukasz i Nana to zdecydowanie jedna z najbardziej kontrowersyjnych par programu. Mimo że kolejne rajskie rozdania i dołączanie do programu nowych uczestników często ich rozdziela, parę ciągle ku sobie ciągnie. Skradzione pocałunki, zaskakująca bliskość w tej relacji przeplata się z pretensjami, a nawet obietnicami, że nigdy więcej nie będą już w parze. Fani są więc bardzo ciekawi czy między tym duetem dojdzie do czegoś więcej, a może nawet narodzi się między nimi miłość? Jeśli mieli na to nadzieję, to Łukasz chyba właśnie rozwiał ich przypuszczenia. Wygląda na to, że uczestnik jest wciąż singlem... "Hotel Paradise 4" Łukasz wyznał zaskakującą prawdę? Miesiąc przed finałem zdradził, że jest sam? Łukasz od początku niepoważnie podchodził do swoich relacji w "Hotelu Paradise". Uczestnik już w pierwszym odcinku zaznaczył, że nie do końca wierzy w miłość, choć nie wyklucza, że kiedyś jakaś kobieta skutecznie zmieni jego zdanie w tym temacie. Nana, z którą uczestnik znalazł w "Hotelu Paradise" najwięcej zrozumienia, była jego pewną partnerką. Oboje obiecali sobie, że na każdym rajskim rozdaniu będą stali za sobą murem. Nana jako pierwsza złamała tę zasadę , zaś Łukasz niedługo później odpłacił się jej pięknym za nadobne i sparował się z Vanessą. Wtedy właśnie Nana przyznała, że jej relacja z Łukaszem jest przegrana, a do uczestnika straciła ostatecznie wszelkie zaufanie.  Niedługo po tym wyznaniu, na rajskim rozdaniu Łukasz zaryzykował i... podszedł do Nany. Za plecami uczestniczki stanął także Michał, który z Naną nawiązał wcześniej umowę. Po tych wszystkich perturbacjach i wzajemnej niechęci Nana, ku zaskoczeniu absolutnie wszystkich, wybrała Łukasza, tym sposobem posyłając Michała do domu. Jak to możliwe, że dopiero co nie mówiła o nim pochlebnie, a...

Hotel Paradise 4: Michał odpowiada Łukaszowi. Zdradził, co Nana powiedziała poza kamerami!
@michal.adamczak, Instagram/Fragment programu "Hotel Paradise 4"/@lukaszhr_, Instagram
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Michał odpowiada Łukaszowi. Zdradził, co Nana powiedziała poza kamerami!
To dopiero początek konfliktu pomiędzy Naną a Michałem? Uczestnik "Hotelu Paradise 4" po raz kolejny skomentował jej zachowanie i odpowiedział na relację Łukasza! Niektórzy mogą się zdziwić.

Ostatnie wydarzenia w czwartej edycji "Hotelu Paradise" odbiły się naprawdę szerokim echem, a kiedy - decyzją Nany - z rajskim Zanzibarem musiał pożegnać się Michał, widzowie nie zostawili na uczestniczce suchej nitki. Dlaczego? Dziewczyna, która obiecała Mike'owi, że stworzy z nim parę, ostatecznie wybrała swojego byłego partnera, choć wcześniej zarzekała się, że nigdy już mu nie zaufa. Tym zachowaniem Nana sprowadziła na siebie gniew fanów show, a w jej obronie postanowił stanąć Łukasz! Nana i Michał pewnego wieczoru dali sobie słowo, że siebie wybierają. Wiadomo jak to po alkoholu, emocje są w górę, bo się czujesz fajnie, albo w dół, bo się czujesz źle. Tu się czuli źle, mieli problemy, więc się tak umówili. Ale oni znali się tylko dwa dni. Dwa dni! Więc dać słowo osobie, której nie znasz... - tłumaczył uczestnik. Jak się okazuje, słowa Łukasza nie do końca spodobały się Michałowi, który postanowił odnieść się do nich na swoim InstaStory i wyznać, co tak naprawdę Nana powiedziała o swoim obecnym partnerze poza kamerami! Pomiędzy uczestnikami rozpęta się prawdziwa wojna?! "Hotel Paradise 4": Michał odpowiada Łukaszowi Po tym, jak Mike pożegnał się z "Hotelem Paradise 4" w sieci dosłownie zawrzało. Widzowie byli wściekli na Nanę, a o uczestniczce ostro wypowiedział się również Michał.  W swoim poście chłopak stwierdził, że dziewczyna jest dwulicowa i choć nie chciał już wracać do tematu, zmusiły go do tego ostatnie słowa Łukasza. Kiedy po hejcie, który wylał się na Nanę, uczestnik stanął w jej obronie, twierdząc, że obietnica, którą złożyła właściwie się nie liczyła, bo zrobiła to pod wpływem chwili i alkoholu, Michał nie mógł pozostać obojętny na te słowa. Nie chciałem komentować tej...

Nasze akcje
Dua Lipa, Rihanna, Alessandra Ambrosio
Newsy
Te gwiazdy wiedzą jak stworzyć niezapomniane stylizacje!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik