Luiza Benzouaoua w "Hotelu Paradise 3"
Mat. prasowe
TV-Show

"Hotel Paradise 3": Nie tylko Ola i Magda znały się przed programem! Luiza była w związku z innym uczestnikiem?! 

Wiadomo już, że Magda z drugiej edycji i Ola z trzeciej są dobrymi przyjaciółkami, ale okazuje się, że to nie koniec znajomości pomiędzy uczestnikami z aktualnej i poprzednich edycji!

Za nami pierwsze odcinki trzeciego sezonu "Hotelu Paradise". Widzowie w końcu bliżej poznali pierwszych dziewięciu singli, którzy odważyli się zgłosić  do programu. Wiadomo już, że Magda z drugiej edycji i Ola z trzeciej są dobrymi przyjaciółkami, ale okazuje się, że to nie koniec znajomości pomiędzy uczestnikami z aktualnej i poprzednich edycji! Okazuje się, że Luiza Benzouaoua zna... Krystiana Mikołajczyka!

Gratuluje Słonko - napisał o niej, gdy dołączyła do programu 

Czy coś ich łączy?!

Zobacz także: "Hotel Paradise 3": One są przyjaciółkami! Nie uwierzycie, co zdradziła Magda na temat Oli!

Dagmara Kaźmierska szczerze o Dodzie. Kto jest prawdziwą "Królową życia"?!

Co łączy Krystiana Mikołajczyka z "Hotelu Paradise 2" i Luizę Benzouaouę z "Hotelu Paradise 3"?

Nowi uczestnicy powoli klimatyzują się na Zanzibarze, gdzie przyjechali wziąć udział w trzeciej edycji "Hotelu Paradise". Niektórzy uczestnicy mogą liczyć na wsparcie kolegów, którzy przetarli już programowe szlaki w poprzednich odsłonach show. Nie jest tajemnicą, że Aleksandra Hałabuda jest przyjaciółką Magdy Jankowskiej z drugiej edycji. Popularna uczestniczka kibicuje Oli i dzieli się emocjami, które jej towarzyszą na Instagramie.

Okazuje się, że nie tylko Ola i Magda się znają. Luiza Benzouaoua może liczyć na wsparcie Krystiana Mikołajczyka z 2. sezonu. Niedługo po tym, jak w pierwszym odcinku pojawił się materiał przedstawiający dziewczynę, Krystian pogratulował jej w sieci, publikując wspólne zdjęcie:

Gratuluje Słonko. Powodzenia - dodał

Co łączy tę parę? Są przyjaciółmi czy może w przeszłości łączyło ich coś więcej? W sieci pojawiło się mnóstwo spekulacji, podsyconych słowami, które Krystian zamieścił pod wspólną fotką. Z kolei Luiza premierowy odcinek oglądała w dużym gronie znajomych, w którym znajdował się nie tylko Krystian ale także Karolina Mrozicka z 2. sezonu. 

Luiza Benzouaoua w programie jest w parze z Marcinem Grajoszkiem. Czy ten duet przetrwa w "Hotelu Paradise 3"? Luiza jak sama twierdzi: 

Nie zakochuje się szybko, ale łatwo ją oczarować i zwrócić jej uwagę. Jest długodystansowcem. Jej ideał to wysoki, wysportowany mężczyzna, z poczuciem humoru, wyluzowany i kompromisowy, lubiący się wygłupiać, ale z drugiej strony stanowczy i konkretny.

Myślicie, że z Marcinem stworzą udaną parę? A może pasowałaby do Krystiana? 

Zobacz także: "Hotel Paradise 3": Ola została singielką. Teraz rozbije związek Basi i Dawida?! Nie oni jedyni się jej obawiają...

Internauci zastanawiają się co łączy Luizę Benzouaouę i Krystiana Mikołajczyka z "Hotelu Paradise 2". 

Co łączy Krystiana Mikołajczyka z
Instagram

Krystian Mikołajczyk- nowy uczesnik
Mat. promocyjne

Gratuluję Słonko - tymi słowami Krystian Mikołajczak wsparł Luizę Benzouaouę z  "Hotelu Paradise 3"

Luiza Benzouaoua w
Mat. prasowe

Zobacz także
Sonia Szklanowska

Hotel Paradise: Sonia Szklanowska w najgorętszej stylizacji sezonu. Jej look kupisz online 3 razy taniej!

Metamorfozy w "Hotelu Paradise" - zobaczcie, co poprawiły sobie uczestniczki

Hotel Paradise. One zrobiły operacje plastyczne: Ania zoperowała nos, a Martyna powiększyła biust... To nie wszystko!

 

Magda i Ola z "Hotelu Paradise" są przyjaciółkami
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise 3": One są przyjaciółkami! Nie uwierzycie, co zdradziła Magda na temat Oli! 
"Hotel Paradise": Magda z drugiej edycji to przyjaciółka Oli z trzeciej!

Wygląda na to, że Magda Jankowska przetarła ślady swojej koleżance w " Hotelu Paradise 3 "! Ola Hałabuda jest jedną z najbardziej charakternych uczestniczek 3. sezonu show. Mimo tego, że spadło na nią nieco krytyki po pierwszym odcinku, zapowiada się jako naprawdę ciekawa uczestniczka! W dodatku mogła liczyć na rady swojej najlepszej koleżanki, która w drugiej edycji doszła niemalże do finału! Magda Jankowska kibicowała znajomej podczas emisji 1. odcinka. Nie uwierzycie, co na temat Oli zdradziła na Instagramie!  Zobacz także:  "Hotel Paradise 3". Ola podpadła internautom już po 1. odcinku! "Kąśliwa i irytująca już na dzień dobry" Przyjaciółka Magdy z "Hotelu Paradise 2" w "Hotelu Paradise 3" Za nami pierwszy odcinek 3. edycji "Hotelu Paradise". Poznaliśmy pierwszą dziewiątkę gorących singli, którzy gotowi są na miłość ale również na wielką wygraną pieniężną, która czeka na jedną z par. Czy w tej edycji doczekamy się kontrowersyjnego zniszczenia kuli na ścieżce lojalności? Póki co, jest za wcześnie aby o tym mówić.  Na planie "Hotelu Paradise" na starcie spotkało się 9 atrakcyjnych singli i singielek. Póki co jest przewaga pań i to właśnie jedna z nich już w 2. odcinku trafi do singlówki. Duże zainteresowanie widzów wzbudziła Ola Hałabuda. Dziewczyna już od wejścia zakomunikowała, że wie czego chce i zdecydowanie nie da sobą rządzić. Jej nazbyt wielka pewność siebie nieco zdziwiła internautów, którzy nie szczędzili jej krytyki w sieci.  Uwagę widzów skupił również wygląd uczestniczki. Fani "Hotelu Paradise" zauważyli podobieństwo Oli do innej uczestniczki show. Chodzi o Magdę Jankowską z 2. edycji:  - Wygląda jak Magda  - Lekko podobna do Magdy...

Luiza, Ola i Michał z Hotelu Paradise 3
luiza.benzouaoua/Instagram
TV-Show
"Hotel Paradise 3": Ola i Michał rozstali się? Luiza zabrała głos. Niepotrzebnie? 
Fani "Hotelu Paradise" martwią się o związek Oli i Michała. Czy coś się między nimi zepsuło? Zapytali Luizę o komentarz a jej odpowiedź mogła zdziwić.

Luiza z 3. edycji "Hotelu Paradise" może wciąż pochwalić się dużym zainteresowaniem fanów. Widzowie są ciekawi co słychać nie tylko u niej, ale także u jej przyjaciół z 3. edycji programu. Z przedostatniego sezonu "Hotelu Paradise" przetrwała w zasadzie tylko jedna para, czyli Ola i Michał. Spostrzegawczym fanom nie umknął jednak fakt, że zakochani nie pokazują się razem tak często jak kiedyś. Postanowili więc spytać Luizę o szczegóły tego związku. "Hotel Paradise 3" Luiza szczerze o związku Oli i Michała Gdy w telewizji odbyła się emisja ostatniego odcinka 3. sezonu "Hotelu Paradise" na jaw wyszło, że przetrwały aż 3 pary: Bibi i Simon, Luiza i Maurycy oraz Ola i Michał. Niestety związek Luizy niedługo później się zakończył , podobnie jak Bibi i Simona. Nieugięci upływającemu czasowi okazali się być Ola i Michał, którzy chętnie chwalą się swoją relacją w mediach społecznościowych. Fani bardzo kibicują tej parze i póki co, wszystko wydawało się być u nich idealnie. Internauci szybko jednak zauważyli, że wspólne zdjęcia pary na Instagramie ustępują miejsca samotnym zdjęciom Oli czy Michała i zaczęli się niepokoić. Czy mają o co?  Przy okazji Q&A zorganizowanego przez Luizę na Instagramie postanowili zapytać właśnie ją o prawdę o tej relacji. Dlaczego właśnie Luizę? Jak się okazuje, wszystko dlatego, że to właśnie z Olą Luiza ma najlepszy kontakt: - Czy Ola z Michałem są razem, bo rzadko ich razem widać teraz - zapytał jeden z fanów - Przecież co chwilę coś razem wrzucają, więc nie rozumiem - odpowiedziała nieco ironicznie Luiza i dodała zdjęcie przytulonych Oli i Michała na romantycznej sesji zdjęciowej. Na szczęście u Oli i Michała wszystko dobrze a fani mogą odetchnąć z ulgą! Zobacz także:...

Ola i Luiza "Hotel Paradise 3"
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise 3": Luiza i Ola w ogniu krytyki. Widzowie nie zostawili na nich suchej nitki: "Dwie fałszywe chorągwie"
Przyszłość Luizy i Oli w "Hotelu Paradise 3" jest już przesądzona? Przez swoje zachowanie odpadną tak samo szybko jak Dawid? Internauci są na nie wściekli.

Uczestnicy trzeciej edycji " Hotelu Paradise " wzbudzają wśród widzów ogromne emocje. W programie możemy obserwować nie tylko narodziny pierwszych uczuć, ale i niespodziewane zwroty akcji, które internauci chętnie komentują, jednak nie wszystkie z komentarzy można zaliczyć do tych pozytywnych. Ostatnio porządnie oberwało się Dawidowi , którego zachowanie sprawiło, że musiał pożegnać się z kontrowersyjnym show, a teraz fani nie zostawili suchej nitki na Luizie i Oli! Co takiego zrobiły dziewczyny? Ich los w "Hotelu Paradise 3" też jest już przesądzony? "Hotel Paradise 3": Internauci krytykują Luizę i Olę Choć w "Hotelu Paradise 3" narodziły się już pierwsze pary i sojusze, Luiza i Ola wciąż nie mogą odnaleźć swojej drugiej połówki, z którą mogłyby dotrzeć do finału. Co więcej zachowanie tej dwójki zdecydowanie nie przypadło do gustu widzom, którzy jak się okazuje, mają nadzieję, że obie dziewczyny jak najszybciej opuszczą program! Dlaczego? Wiele wskazuje na to, że uczestniczki wyznają zasadę "po trupach do celu" i zamiast nawiązywać relacje myślą, jak pozbyć się najmocniejszych par. Ola wciąż mówi o tym, jak można wyeliminować Basię i Krystiana, a Luiza zmienia zdanie co pięć sekund. Na oficjalnym profilu hitowego programu TVN 7, internauci nie zostawili na dziewczynach suchej nitki. Ich zdaniem zajmują się tylko knuciem.  - Ale Luiza jest równie nieszczera, najpierw pociesza Mauro i mówi, że też ma z nim więź po czym mówi Marcinowi że on jest dla niej 1 do outu wtf   - Co za fałszywka  - Ale na Luiza jest fałszywa ona sama nie wie czego chce raz gada tak a potem inaczej 🤦‍♀️ - Luiza to jest do eliminacji najpierw   - Luiza out! Jak widać brak lojalności Luizy wobec Maurycego...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik