Luiza Benzouaoua w "Hotelu Paradise 3"
Mat. prasowe

"Hotel Paradise 3": Nie tylko Ola i Magda znały się przed programem! Luiza była w związku z innym uczestnikiem?! 

Luiza Benzouaoua w "Hotelu Paradise 3"
Mat. prasowe

Za nami pierwsze odcinki trzeciego sezonu "Hotelu Paradise". Widzowie w końcu bliżej poznali pierwszych dziewięciu singli, którzy odważyli się zgłosić  do programu. Wiadomo już, że Magda z drugiej edycji i Ola z trzeciej są dobrymi przyjaciółkami, ale okazuje się, że to nie koniec znajomości pomiędzy uczestnikami z aktualnej i poprzednich edycji! Okazuje się, że Luiza Benzouaoua zna... Krystiana Mikołajczyka!

Gratuluje Słonko - napisał o niej, gdy dołączyła do programu 

Czy coś ich łączy?!

Zobacz także: "Hotel Paradise 3": One są przyjaciółkami! Nie uwierzycie, co zdradziła Magda na temat Oli!

Co łączy Krystiana Mikołajczyka z "Hotelu Paradise 2" i Luizę Benzouaouę z "Hotelu Paradise 3"?

Nowi uczestnicy powoli klimatyzują się na Zanzibarze, gdzie przyjechali wziąć udział w trzeciej edycji "Hotelu Paradise". Niektórzy uczestnicy mogą liczyć na wsparcie kolegów, którzy przetarli już programowe szlaki w poprzednich odsłonach show. Nie jest tajemnicą, że Aleksandra Hałabuda jest przyjaciółką Magdy Jankowskiej z drugiej edycji. Popularna uczestniczka kibicuje Oli i dzieli się emocjami, które jej towarzyszą na Instagramie.

Okazuje się, że nie tylko Ola i Magda się znają. Luiza Benzouaoua może liczyć na wsparcie Krystiana Mikołajczyka z 2. sezonu. Niedługo po tym, jak w pierwszym odcinku pojawił się materiał przedstawiający dziewczynę, Krystian pogratulował jej w sieci, publikując wspólne zdjęcie:

Gratuluje Słonko. Powodzenia - dodał

Co łączy tę parę? Są przyjaciółmi czy może w przeszłości łączyło ich coś więcej? W sieci pojawiło się mnóstwo spekulacji, podsyconych słowami, które Krystian zamieścił pod wspólną fotką. Z kolei Luiza premierowy odcinek oglądała w dużym gronie znajomych, w którym znajdował się nie tylko Krystian ale także Karolina Mrozicka z 2. sezonu. 

Luiza Benzouaoua w programie jest w parze z Marcinem Grajoszkiem. Czy ten duet przetrwa w "Hotelu Paradise 3"? Luiza jak sama twierdzi: 

Nie zakochuje się szybko, ale łatwo ją oczarować i zwrócić jej uwagę. Jest długodystansowcem. Jej ideał to wysoki, wysportowany mężczyzna, z poczuciem humoru, wyluzowany i kompromisowy, lubiący się wygłupiać, ale z drugiej strony stanowczy i konkretny.

Myślicie, że z Marcinem stworzą udaną parę? A może pasowałaby do Krystiana? 

Zobacz także: "Hotel Paradise 3": Ola została singielką. Teraz rozbije związek Basi i Dawida?! Nie oni jedyni się jej obawiają...

Internauci zastanawiają się co łączy Luizę Benzouaouę i Krystiana Mikołajczyka z "Hotelu Paradise 2". 

Co łączy Krystiana Mikołajczyka z "Hotelu Paradise 2" i Luizę Benzouaouę z "Hotelu Paradise 3"?
Instagram

Krystian Mikołajczyk- nowy uczesnik "Hotel Paradise 2"
Mat. promocyjne

Gratuluję Słonko - tymi słowami Krystian Mikołajczak wsparł Luizę Benzouaouę z  "Hotelu Paradise 3"

Luiza Benzouaoua w "Hotelu Paradise 3"
Mat. prasowe

 

Więcej na temat Hotel Paradise
Przeładuj

Poznali się na planie "BrzydUli", do dziś są bardzo szczęśliwą parą! Kim jest o 20 lat starszy partner Julii Kamińskiej?

zobacz 01:27