Aleksandra, uczestniczka 3. edycji "Hotelu Paradise"
mat. prasowe TVN

"Hotel Paradise 3": Ola została singielką. Teraz rozbije związek Basi i Dawida?! Nie oni jedyni się jej obawiają... 

Aleksandra, uczestniczka 3. edycji "Hotelu Paradise"
mat. prasowe TVN

Za nami pierwsze parowanie w "Hotelu Paradise 3"! Decyzją uczestników pierwszą singielką została Ola - dokładnie ta sama, która chwilę wcześniej powiedziała, że nigdy nie prowadzi się do singlówki. Uczestniczka jednak nie załamała się tą decyzją i już rozpoczęła wdrażać swój cwany plan! Która z dziewczyn powinna obawiać się najbardziej? 

Zobacz także: Metamorfozy w "Hotelu Paradise": Marietta była blondynką, Ania zoperowała nos, a Martyna powiększyła biust... A to nie wszystko!

Ola podyktuje warunki w "Hotelu Paradise 3"?

W "Hotelu Paradise" utworzyły się pierwsze pary: Bogusia i Simon, Basia i Dawid, Luiza i Marcin oraz Kornelia i Krystian. Basia od początku nie ukrywała, że miała nadzieję, że zostanie sparowana z Krystianem, jednak ostatecznie jest zadowolona ze swojego aktualne partnera i zawarła z nim pierwszy pakt - będą lojalni aż do finału. 

Z kolei singielka Ola doszła do wniosku, że nie ma czasu do stracenia i bezpośrednio przedstawiła Krystianowi propozycję: 

- Mam deal do ciebie. Jak zostaną te pary to oczywiście, że mnie wybierzesz
- W sensie, że mam Kornelię zrobić w...
- No ale potem, przy następnym (przeparowaniu - przyp. red.)
- Ale musimy się dogadać lepiej 
- A co my się nie dogadujemy? Z kim się dogadujesz lepiej? 

Krystian przyznał, że Ola jest według niego atrakcyjniejsza niż Kornelia, która jest w dodatku dla niego zbyt cicha. 

To nie jest totalnie mój typ urody, nie podoba mi się

Jednak Luiza, póki co najbliższa koleżanka Oli, przekonuje ją, żeby zamiast Krystiana wybrała bezpieczniejszą według niej opcję, czyli Dawida, tym samym rozbijając jego związek z Basią. Ola jednak nie jest przekonana:

Jak ona pierwsza podejdzie do Krystiana to Ty musisz do Dawida, bo on ją wybierze. Jeżeli nie będzie miała pierwszego wyboru to też musisz podejść do Dawida - stwierdziła Luiza 

Ola postanowiła trzymać swoją rywalkę blisko, dlatego zdecydowała się na szczerą rozmowę z Basią.  Zasugerowała jej, że Krystianowi bardzo się podoba mimo tego, że sama chciałaby z nim się związać. Czyżby to był początek planu, o którym mówiła Luiza? 

Jakie szanse miałaby Ola u Krystiana? 

Basia podoba mi się z charakteru a Ola z wyglądu, mimo tego, że mówiłem, że nie lubię sztucznych dziewczyn to jednak Ola mi się spodobała. Basia z kolei ma inną urodę i też mi się spodobała - podsumował uczestnik

Ostatecznie okazało się, że Ola ma szanse u Marcina, Krystiana a także Dawida. Aktualnie stanęła przed decyzją, do której pary może dołączyć na najbliższe godziny. Czyją relację uda jej się zniszczyć, aby zyskać nowego partnera? Zaryzykuje i zaszkodzi Basi? Czy odbije Krystiana Kornelii? A może zaskoczy Luizę, wybierając Marcina? 

Zobacz także: Łukasz z "Rolnik szuka żony" ocenił nową edycję "Hotelu Paradise"!

Ola została pierwszą singielką "Hotelu Paradise 3". Teraz ma okazję nieźle namieszać! 

Aleksandra, uczestniczka 3. edycji "Hotelu Paradise"
mat. prasowe TVN

Rozbije związek Basi i Dawida, którego doradzała jej również Luiza czy może wybierze Krystiana, który podoba jej się i również z łatwością mogłaby odbić do Kornelii? 

Hotel Paradise 3
Mat. prasowe

Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Mat. prasowe

 

Więcej na temat Hotel Paradise
Przeładuj

Szokujący wywiad Meghan Markle i księcia Harry'ego. Oto 5 najmocniejszych fragmentów

zobacz 01:51