Do tej pory Kara i Marcin z trzeciej edycji "Hotelu Paradise" byli jedną z nielicznych par, które przetrwały próbę czasu i stworzyły prawdziwą relację także poza kamerami. Czy tak jest do tej pory? Fani podejrzewali, że związek ten jest już przeszłością. Czy faktycznie tak jest?

Reklama

"Hotel Paradise 3": Kara i Marcin nadal razem?

W ostatnim czasie wszyscy czekają na kolejną, siódmą i ósmą edycję hitowego show TVN-u. Oczekiwania umila im Klaudia El Dursi, która z chęcią dzieli się kulisami show "Hotel Paradise". A także inni uczestnicy, doskonale znani z poprzednich edycji. W ostatnim czasie fani byli zaniepokojeni związkiem Jaya i Elizy z piątej edycji show. Ci obstawiali, że para rozstała się. Ulubieńcy fanów jednak szybko i skutecznie zaprzeczyli krążącym plotkom. Teraz natomiast widzowie są zmartwieni relacją Kary i Marcina z trzeciej odsłony show. Okazuje się, że mają ku temu powody.

Instagram @kara_routman

Zobacz także: "Hotel Paradise 5": Eliza pokazała, jak wyglądała przed powiększaniem ust

To nie pierwszy raz kiedy fani martwią się o związek Kary i Marcina z "Hotelu Paradise 3". Bowiem w ostatnim czasie na próżno było szukać ich wspólnych relacji w mediach społecznościowych. Internauci więc stwierdzili, że związek ten należy do przeszłości. Czy faktycznie tak jest? Uczestniczka opublikowała na swoim Instagramie wymowne zdjęcie, którym zaspokoiła ciekawość fanów. Okazuje się, ze jej ukochany musiał na jakiś czas wyjechać. Zostawił swojej wybrance jednak uroczą karteczkę.

Instagram @kara_routman @marcin_grajoszek

Zobacz także: "Hotel Paradise": Klaudia El Dursi nie może dogadać się z synem. "Nasza kość niezgody"

Zobacz także

- Kocham Cię najmocniej na świecie! Będę za Tobą tęsknić - czytamy.

Uczestniczka "Hotel Paradise" także nie pozostała dłużna:

- Zawsze w moim sercu. Kocham Cię bardziej - odpowiedziała publicznie na karteczkę.

Instagram @kara_routman
Reklama

Po tych słowach wszystko stało się jasne - chyba już nikt nie ma wątpliwości, że miłość tej dwójki nadal kwitnie. Fani więc śmiało mogą czekać na szczęśliwe nowiny z życia Kary i Marcina z "Hotelu Paradise 3" - ślub, a może powiększeni rodziny?

Instagram @kara_routman
Instagrammarcin_grajoszek
Reklama
Reklama
Reklama