Basia o Krystianie z Hotelu Paradise
TV-Show

"Hotel Paradise 3": Basia i Krystian nie mają ze sobą kontaktu? Ma do niego żal o zachowanie w programie?

Basia i Krystian z "Hotelu Paradise 3" byli faworytami widzów nie tylko w kwestii wygranej, ale i prawdziwej miłości. Po programie para się rozstała, a dziś Basia jest z Krzyśkiem. Ma żal do Krystiana?

"Hotel Paradise 3" przyniósł jego widzom ogromne zaskoczenie, a to, co wydarzyło się po tym jak uczestnicy wrócili już do Polski, przerosło najśmielsze oczekiwania fanów. Krystian i Basia, którzy wygrali trzecią edycję programu, potwierdzili swoje rozstanie, a kilka dni później okazało się, że dziewczyna związała się z innym uczestnikiem - Krzysztofem. Czy mimo to wciąż ma kontakt ze swoim byłym partnerem? Kiedy podczas finału "Hotelu Paradise 3" uczestnik rzucił kulą, mina Basi mówiła sama za siebie. Teraz szczerze wyznała, co sądzi o zachowaniu Krystiana pod koniec programu. 

"Hotel Paradise 3": Czy Krystian chce znów być z Basią? "Niewykluczone, że do siebie wrócimy"

"Hotel Paradise 3": Basia o zachowaniu Krystiana w programie. Nie utrzymują już kontaktu?

Miłosne perypetie w Basi i Krystiana "Hotelu Paradise 3" przyprawiły widzów o prawdziwy zawrót głowy. Ta para budziła ogromne emocje, a moment, w którym dziewczyna wróciła do programu i wpadła w ramiona Krystiana wielu uważa za ten najbardziej wzruszający w historii całej edycji. Choć na antenie TVN 7 fani programu obserwowali wzloty i upadki Basi i Krystiana, oraz ich liczne kłótnie, tych dwoje dotarło do samego finału "Hotelu Paradise 3"! Co więcej, decyzją pozostałych uczestników, to właśnie oni dostali szansę na rozbicie Złotej Kuli, z czego - ku zaskoczeniu widzów - postanowił skorzystać Krystian i to stając na polu 100 tysięcy złotych. Kiedy Złota Kula rozbijała się o podłogę, mina Basi mówiła sama za siebie, tymczasem okazało się, że uczestnik wcale nie ma zamiaru zgarnąć dla siebie całej wygranej, a wręcz przeciwnie - podzielić się z nią Bibi i Simonem oraz swoją partnerką. Czy Basia ma o to do niego żal? Podczas ostatniego "Q&A", które uczestniczka urządziła na swoim profilu na Instagramie, jeden z obserwatorów postanowił zapytać ją, czy sądzi, że Krystian zachował się źle. Basia postanowiła udzielić bardzo szczerej odpowiedzi i nie ukrywa, że była naprawdę zdziwiona. 

Wręcz przeciwnie. Uważam, że zachował się naprawdę honorowo. Byłam, za tym, żeby podzielić te pieniądze, więc cieszę się, że tak się stało. I też powiedziałam, że jestem z niego bardzo dumna, jedyne to co mnie zdziwiło, to rzut kulą, bo sam Krystian mówił, że do końca nie wiedział, czy to zrobi, czy nie - wyznała.

 

Jednak to nie finał "Hotelu Paradise 3", a to, co wydarzyło się tuż po nim, było dla widzów największym zaskoczeniem, bo okazało się, że Basia i Krystian postanowili się rozstać. W rozmowie z Party.pl uczestnik zdradził prawdziwe powody końca ich związku, a codzienność szybko zweryfikowała ich relację. Dwa tygodnie które razem spędzili w Polsce po powrocie z Zanzibaru, zamiast ich do siebie zbliżyć, sprawiły, że Basia i Krystian bardzo się od siebie oddalili. Jednak Basia faktycznie odnalazła prawdziwą miłość i swoją drugą połówkę w "Hotelu Paradise 3", a okazał nią Krzysztof. Kiedy uczestnicy potwierdzili informacje o swoim związku, fani nie kryli radości, jednak wielu wciąż zastanawia się, jak wyglądają relacje Basi z Krystianem.  Czy ze względu Krzysztofa i to, co działo się pomiędzy nimi w "Hotelu Paradise 3" dziewczyna postanowiła zerwać kontakt ze swoim byłym partnerem?

Mamy kontakt ze sobą jak najbardziej. To, że się rozstaliśmy to jest jedno, ale postawiliśmy na przyjaźń, na wspieranie się i tak właśnie jest.  Ja na przykład z całego serducha trzymam za niego kciuki bo chciałabym, żeby był szczęśliwy w końcu - powiedziała Basia, odpowiadając na jedno z pytań zadanych przez obserwatorów. 

Wygląda na to, że Basia i Krystian faktycznie postanowili zostać przyjaciółmi. Musimy przyznać, że trzecia edycja "Hotelu Paradise" okazała się naprawdę przewrotna. 

Zobacz także: "Hotel Paradise 3": Marcin i Kara już razem mieszkają?! Zaskakujące słowa uczestnika 

Basia postanowiła odpowiedzieć na pytania swoich fanów i urządziła dla nich "Q&A". Jak się okazuje, internauci byli bardzo zainteresowani jej relacją z Krystianem. Jeden z obserwatorów uczestniczki postanowił poruszyć temat samego finału "Hotelu Paradise 3" i tego, że Krystian rzucił kulą. Choć w programie mogliśmy zobaczyć, jak przez chwilę w oczach Basi maluje się strach okazuje się, że było to jedynie ogromne zaskoczenie. Dziewczyna jest bardzo szczęśliwa, że Krystian postanowił rzucić kulą i przyznała, że sama była za tym, by podzielić się wygraną.

basia.pedlowska_hotelparadise3

Co więcej, choć wspólna, miłosna droga Basi i Krystiana po "Hotelu Paradise 3" dobiegła końca, okazuje się, że uczestnicy wciąż mają ze sobą kontakt. Dziewczyna wyznała, że postanowili się przyjaźnić i bardzo się wspierają, a ona sama trzyma mocno kciuki za swoje byłego partnera.

basia.pedlowska_hotelparadise3

Choć Krystian nie okazał się tym jedynym, Basia i tak odnalazła w "Hotelu Paradise 3" prawdziwą miłość. Dziś dziewczyna jest w związku z Krzysztofem, z którym w programie łączyła ją bardzo silna, przyjacielska więź. Nikt nie ma wątpliwości, że tych dwoje bardzo do siebie pasuje.

Mat. prasowe

"Hotel Paradise": Bibi i Krystian mają konflikt? Bibi nie podzieliłaby się nagrodą
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise": Bibi nie podzieliłaby się wygraną z Krystianem. "My nic im nie wisieliśmy" 
Gest Krystiana na finale "Hotelu Paradise" miał być gestem przyjaźni. Czyżby coś się zmieniło? Wyznanie Bibi szokuje.

Nie milkną kontrowersje po finale " Hotelu Paradise ". Kornelia zdecydowała się na wstrząsające wyznanie, że choruje na stwardnienie rozsiane , fani zastanawiają się jak skończyła się afera pomiędzy Nathalią a Karą , a Basia i Krystian bez ogródek poinformowali, że ich związek to przeszłość! Bibi wygadała się, że Basia jest teraz z Krzyśkiem , a teraz uderza w Krystiana! W jednym z ostatnich wywiadów przyznała, że na jego miejscu z pewnością nie podzieliłaby się nagrodą za wygranie programu. Poznajcie szczegóły! Zobacz także:  "Hotel Paradise": Simon nagrał piosenkę disco-polo. Bibi jest zachwycona: "Gratuluję misiu" "Hotel Paradise": Bibi nie podzieliłaby się z Krystianem i Basią nagrodą  Jak potoczyły się relacje uczestników po programie? Bibi i Simon są jedną z dwóch par, która już oficjalnie i osobiście potwierdziła swój związek. Czy utrzymują kontakty ze znajomymi z programu? Widzów mocno zastanowił fakt, dlaczego Bibi nie pozowała z pozostałymi uczestniczkami na finałowych zdjęciach. Nathalia została zasypana pytaniami o relację z Bibi, mimo że oznaczyła ją na fotce.  Oliwy do ognia z pewnością doleje fakt, że Bibi zdecydowała się na odważne wyznanie odnośnie Krystiana i Basi. Ogromnych echem w sieci poniosło się zachowanie Krystiana podczas finału, kiedy rzucił kulą na polu 100 tysięcy złotych, aby podzielić się wygraną z Bibi i Simonem. Finalistka przyznała, że gdyby ona była na jego miejscu, z pewnością nie podzieliłaby się nagrodą:  Nie byłoby tak i mówię o tym szczerze . Krystian i Basia mieli też inną sytuację, bo parę dni wcześniej, gdyby nie my, to by odpadli z programu. Krystian zachował się honorowo. Ale my nic im nie wisieliśmy . I w ogóle...

Basia "Hotel Paradise 3"
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise 3": Basia i Krystian już nie są parą, ale razem oglądali finał programu! 
Wszyscy uczestnicy 3. edycji "Hotelu Paradise" razem oglądali finał programu. Jak Krystian zareagował na widok Basi? Czy Basia powiedział swoim fanom, że rozstała się z Krystianem?

Basia z "Hotelu Paradise" razem z pozostałymi uczestnikami obejrzała wielki finał programu, a po emisji odcinka pokazała krótkie nagranie na którym razem z Krystianem zwrócili się do fanów hitu TVN7. Jak już wiemy związek Basi i Krystiana nie przetrwał próby czasu - o czym Krystian powiedział przed naszą kamerą. Na jej instagramie pojawiło się jednak nagranie z uczestnikiem! Co zdradzili?  Basia i Krystian z "Hotelu Paradise" dziękują fanom Relacja między Basią i Krystianem narodziła się na oczach widzów. Uczestników "Hotelu Paradise" połączyło prawdziwe uczucie i wydawało się, że ich związek przetrwa po programie. To właśnie oni zwyciężyli trzecią edycję hitu TVN7 i decyzją Krystiana, który rzucił kulą, podzielili się wygraną z Bibi i Simonem. Niestety, jak już informowaliśmy związek Basi i Krystiana to już przeszłość. Krystian w wywiadzie dla Party.pl przyznał, że dość szybko po programie podjęli decyzję o rozstaniu.  Teraz jednak Basia spotkała się z Krystianem na wielkiej imprezie, gdzie wszyscy uczestnicy trzeciej edycji "Hotelu Paradise" oglądali ostatni odcinek programu. Jesteśmy już po finale, wszystko się skończyło, jest bardzo dużo emocji, ale najważniejsze, że widzimy się wszyscy razem- relacjonowała Basia. W pewnym momencie Basia podeszła do Krystiana! - Jak się czujesz?- zapytała Basia. - Jak chcesz- odpowiedział Krystian. Nie no, jest zaj***ście.  - Dziękujemy wam kochani, że byliście z nami przez cały czas, kibicowaliście nam, trzymaliście za nas kciukim, a reszty się dowiecie niedługo....- mówiła tajemniczo Basia. - Bardzo niedługo dodał- Krystian.  Czyżby Basia miała na myśli informację o rozstaniu z Krystianem? Zobacz także: ...

Klaudia El Dursi w finale Hotel Paradise 3
mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise 3": Za nami finał show! Kto wygrał? Znamy wyniki!
Zobacz, co wydarzyło się w finale "Hotelu Paradise 3"! Która z par wygrała? Krystian i Basia wielkimi zwycięzcami, ale był rzut kulą!

W walce o zwycięstwo w "Hotel Paradise" stanęły dziś trzy pary - Bibi i Simon, Marcin i Kara oraz Krystian i Basia. Tylko dwie jednak rywalizowały o możliwość stanięcia na tzw. "ścieżce lojalności", a o tym zadecydowali pozostali uczestnicy. Która z par miała szansę wygrać 100 tysięcy złotych? Czy zwycięska para doniosła Złote Kule do końca, a może jedno z nich się wyłamało i rzuciło kulą wcześniej? Wyniki finału znajdziecie w naszym newsie! Kto wygrał "Hotel Paradise 3"? Basia i Krystian zwycięzcami! Na ten dzień czekali wszyscy fani programu "Hotel Paradise"! Dziś dowiedzieliśmy się, która z par wygrała cały program oraz kto zgarnął główną wygraną. Fani show prześcigali się w typowaniach - równe szanse dawali Krystianowi i Basi oraz Bibi i Simonowi, najmniejsze (głównie po ostatniej "Puszce Pandory") - Marcinowi i Karze. I tak się stało. Decyzją uczestników do wielkiego finału przeszli Bibi i Simon oraz Krystian i Basia. Potem to również oni zadecydowali, kto mógł stanąć na ścieżce lojalności. Za Basią i Krystianem opowiedzieli się: Justyna, Maurycy, Sara, Nathalia, Ola, Michał, Kamil, Kornelia, Krzysztof, Luiza, Sebastian Za Bibi i Simonem stanęli: Marcin, Kara.  To był prawdziwy nokaut! Jak powiedział Michał: Simon i Bibi nie przekonują mnie swoją relacją. Nie podoba mi się, że tak długo rozdawali karty. Czy to dlatego tak zagłosowała reszta uczestników? Potem przyszedł czas na "ścieżkę lojalności". Każdy z finalistów mógł rzucić kulą na kwotach od 50 tys. wzwyż, do 100 tysięcy złotych, i zgarnąć całą wygraną dla siebie. Na polu z kwotą 100 tysięcy złotych w ostatniej sekundzie kulę rozbił Krystian, czego nie...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik