Krystian i Basia w "Hotelu Paradise"
Mat. prasowe
TV-Show

"Hotel Paradise 3": Basia i Krystian nie będą w finale? Zaliczyli kolejną kłótnię! Fani: "Porażka"

Basia i Krystian po raz kolejny podpadli widzom, a fani "Hotelu Paradise 3" nie chcą ich w finale! Zachowanie pary w ostatnim odcinku zdradziło, że wcale nie są ze sobą po programie?! Takiej wpadki nikt się nie spodziewał.

Kiedy Basia i Krystian spotkali się w "Hotelu Paradise 3". Pomiędzy tą dwójką od razu zaiskrzyło. Ci uczestnicy jednak od samego początku wzbudzali spore kontrowersje wśród widzów, którzy raz im dopingowali, a raz wręcz błagali o to, by któreś z nich w końcu wróciło do Polski. Nieoczekiwanie, kiedy dziewczyna po raz kolejny pojawiła się w programie, wszyscy byli szczęśliwi, jednak jak się okazuje - nie na długo. Fani reality-show coraz bardziej wątpią w to, że Basia i Krystian są razem po programie i zdecydowanie nie chcą, by tych dwoje znalazło się w finale trzeciej edycji "Hotelu Paradise". Dlaczego? Wszystko przez to, co wydarzyło się w ostatnim odcinku. Zachowanie Basi i Krystiana skomentowała nawet sama Klaudia El Drusi. Chłopak zwala całą winę na uczestniczkę?

"Hotel Paradise 3": Krystian odsłania kulisy kłótni z Basią. Zdradził za dużo?! "Po programie mi przeszło..."

"Hotel Paradise 3": Basia i Krystian najgorszą parą w programie?!

Ostatnie wydarzenia w "Hotelu Paradise 3" były dla jego uczestników prawdziwym testem. Klaudia El Dursi postanowiła sprawdzić, na ile programowe pary się znają i wyszło na to, że Basia i Krystian wiedzą o sobie tyle co nic! Widzowie, którzy byli świadkami ich odpowiedzi, aż przecierali oczy ze zdziwienia, bo niemal na wszystkie zadane im pytania, ta dwójka odpowiedziała źle, a Basia nie wiedziała nawet, jak ma na imię mama Krystiana! Po tym, co zostało wyemitowanie na antenie TVN7 fani trzeciej edycji "Hotelu Paradise" nie zostawili na parze suchej nitki, a Krystian nie krył swojego rozczarowania Basią. Za niepowodzenie w zadaniu zwalił całą winę na nią? Najlepsze, że tuż przed "egzaminem", uczestniczka była pewna, że pójdzie im świetnie! 

- Jesteś na mnie zły - pytała Basia.

- Troszeczkę. Nie poruszaliśmy takich głównych tematów, nie pytaliśmy się o rodziców, mówiłaś, że nie będą o to pytać, a przecież pytali. Chciałem to poruszyć - mówił Krystian. - Daliśmy dupy chyba na pięciu pytaniach - dodał, podkreślając, że ma zamiar się pakować. 

Tym razem przed powrotem do Polski, Basię i Krystiana uchroniła jedynie decyzja Bibi i Simona. Okazało się, że para która jest ze sobą od samego początku programu wypadła w teście najgorzej - razem z Sarą i Maurycym, których ostatecznie faworyci widzów "Hotelu Paradise 3" odesłali do domu. Wyszło na to, że Krystian i Basia mają wiele nieprzepracowanych tematów, a o niektórych rzeczach w ogóle nie rozmawiają. 

- Szkoda, że mamy temat tabu i są nim rodzina i związki, bo w ogóle o tym nie gadamy - mówił Krystian.

- Dla mnie to są tematy, których nie chcemy tutaj poruszać i dlatego jestem na siebie zła strasznie. To mnie najbardziej boli - stwierdziła przed kamerami Basia. - Uratowali nam tyłek i tylko im jestem wdzięczna - dodała, odnosząc się do decyzji Bibi i Simona.

Basia przyznała, że czuje ogromne poczucie winy i wie, że Krystian jest na nią zły, a wstyd jest jej zwłaszcza za sprawę związaną z jego mamą. Wygląda na to, że w powodzenie związku tej dwójki zaczęła wątpić nawet Klaudia El Dursi, która pozwoliła sobie na mocny komentarz: 

Krystian i Basia, to jest chyba dokładnie tak jak wy mówicie, że jesteście jak takie typowe włoskie małżeństwo. Spieracie się naprawdę na wielu płaszczyznach. Znacie się, ale zawsze jedno musi postawić na swoim, co w naszym teście nie wyszło za dobrze.

Fani programu uważają, że Basia i Krystian właśnie udowodnili, że wcale nie zasługują na to, by znaleźć się w finale trzeciej edycji "Hotelu Paradise". Zdaniem wielu, to nie Sara i Maurycy, a oni powinni tym razem pożegnać się z Zanzibarem i dostać bilet powrotny do Polski.

- Baśka i Krystian niby tak się znają... bzykają, a nic o sobie nie widzą... porażka... Bibi i Szymon powinni wywalić Baśkę i Krystiana  Już Kornelia i Krzysiek więcej o sobie wiedzą. No porażka totalna

- Lubię Basię i Krystiana ale należało im się odpaść. Bo tak na prawdę więcej się sprzeczają niż ze sobą rozmawiają. A Bibi i Szymon? Chwila przed finałem a oni zostawiają największą konkurencję dla siebie 😂 i jeszcze są pewni że oni w finale wygrają z Basią i Krystianem. Hmm no nie byłabym tego taka pewna.

- Jedna z lepszych par i się nie znają 😢

- Mniej miziania więcej rozmawiania

- Baśka z Krystianem są ze sobą od samego początku, a nie wiedzą o sobie podstaw, niech może jeszcze wygrają 🙃

- Nie wiem jak można przebywać ze sobą dwa miesiące i nie znać imienia matki faceta.

- Basia z Krystianem są od początku razem, a nic o sobie nie wiedzą 🤦🏻‍♀️ ona nawet nie wie, jak jego mama ma na imię 🙄 to co oni robią skoro nic o sobie nie wiedzą, tylko wiedzą jak co wieczór chować się za łóżko 😂 moim zdaniem Sara powinna zostać z Maurycym 😉

Czyżbyśmy właśnie byli świadkami początku końca relacji Basi i Krystiana? Niektórzy uważają, że w realnym życiu dziewczyna spotyka się z innym uczestnikiem kontrowersyjnego show! Sądzicie, że Bibi i Simon dokonali słusznego wyboru?

Zobacz także: "Hotel Paradise 3": Marcin tłumaczy się ze zdrady. Jest już po poważnej rozmowie z Nathalią

Basia i Krystian tym razem się nie popisali. Podczas testu, który przeprowadziła Klaudia El Drusi ta para wykazała się zdecydowanym brakiem porozumienia i bardzo małą znajomością siebie. Co więcej, razem z Maurycym i Sarą, wypadli najgorzej ze wszystkich uczestników! Gdyby nie Bibi i Simon, już odpadliby z "Hotelu Paradise 3".

Po emisji odcinka fani kontrowersyjnego show nie zostawili na nich suchej nitki. Zdaniem wielu to właśnie oni powinni odpaść z "Hotelu Paradise 3". Widzowie nie wierzą, jak można spędzić ze sobą tyle czasu i wiedzieć o sobie tak mało. Komentarze internautów mówią same za siebie. Czyżby relacja Basi i Krystiana rozpadała się na naszych oczach?

Basia i Krystian
Mat. prasowe
 

Ich zachowanie skomentowała nawet sama Klaudia El Dursi. Prowadząca "Hotelu Paradise 3" stwierdziła, że naprawdę często się ze sobą spierają, a Krystian i Basia nie ukrywają, że tematy takie jak rodzina i związki to dla nich prawdziwe tabu. 

Klaudia El Dursi w
Jan Bielecki

Kto odpadł z "Hotelu Paradise 3"?
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise 3": Kolejna para odpadła przed finałem. Bibi i Simon wyrzucili ich z programu!
W "Hotelu Paradise 3" właśnie rozpoczął się finałowy tydzień, a ostatnie zadanie powiedziało o uczestnikach więcej, niż by chcieli. Przez swoje decyzje jedna z par musiała pożegnać się z programem. Widzowie oburzeni: "Wszystko ustawione"!

Basia i Krystian, Kornelia i Krzysiek, Bibi i Simon, Sara i Maury, oraz Kara i Marcin - to właśnie te pięć par znalazło się w finałowym tygodniu trzeciej edycji " Hotelu Paradise ". Tym razem wygra prawdziwa miłość, czy jednak przyjacielski pakt? Jak się okazuje Klaudia El Dursi przygotowała dla uczestników zadanie, które rozłożyło na łopatki nawet największych faworytów widzów. Kto odpadł z "Hotelu Paradise 3" przed samym finałem? Simon i Bibi po raz kolejny musieli stanąć przed trudnym wyborem, a ich decyzja zszokowała fanów kontrowersyjnego show.  Finał "Hotelu Paradise 3": Która z par straciła szansę na wygraną? Dzisiejsze rozgrywki w "Hotelu Paradise 3" z początku wydawały się bardzo niewinne. Kiedy Klaudia El Dursi po raz pierwszy zwołała uczestników na plażę, okazało się, że przygotowała dla nich test smaku, jednak był to jedynie rozruch do kolejnego, decydującego zadania, podczas którego na pary czekał już o wiele trudniejszy test, bo test znajomości siebie. Kto w ilu był związkach, jakie jest ulubione jedzenie partnerki, jej największa pasja, czy najlepsza przyjaciółka? Kto częściej przeprasza, spędza więcej czasu w łazience, czy jak nazywają się rodzice partnera i ile mają lat? Wyszło na to, że niektóre z pytań zdecydowanie przerosły oczekiwania uczestników, a ci, którzy poradzili sobie z nim najgorzej, mieli jeszcze dziś opuścić rajski hotel.  Kto zdobył najmniejszą ilość punktów? Nikogo nie powinno dziwić, że najlepszą znajomością swoich partnerów wykazali się Simon i Bibi, jednak ku zaskoczeniu fanów, tuż po nich znaleźli się Kara i Marcin, którzy spędzili ze sobą stosunkowo mało czasu. Bezpieczni byli również Krzysztof i Kornelia, którym również poszło całkiem nieźle....

Basia "Hotel Paradise 3"
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise 3": Basia i Krystian już nie są parą, ale razem oglądali finał programu! 
Wszyscy uczestnicy 3. edycji "Hotelu Paradise" razem oglądali finał programu. Jak Krystian zareagował na widok Basi? Czy Basia powiedział swoim fanom, że rozstała się z Krystianem?

Basia z "Hotelu Paradise" razem z pozostałymi uczestnikami obejrzała wielki finał programu, a po emisji odcinka pokazała krótkie nagranie na którym razem z Krystianem zwrócili się do fanów hitu TVN7. Jak już wiemy związek Basi i Krystiana nie przetrwał próby czasu - o czym Krystian powiedział przed naszą kamerą. Na jej instagramie pojawiło się jednak nagranie z uczestnikiem! Co zdradzili?  Basia i Krystian z "Hotelu Paradise" dziękują fanom Relacja między Basią i Krystianem narodziła się na oczach widzów. Uczestników "Hotelu Paradise" połączyło prawdziwe uczucie i wydawało się, że ich związek przetrwa po programie. To właśnie oni zwyciężyli trzecią edycję hitu TVN7 i decyzją Krystiana, który rzucił kulą, podzielili się wygraną z Bibi i Simonem. Niestety, jak już informowaliśmy związek Basi i Krystiana to już przeszłość. Krystian w wywiadzie dla Party.pl przyznał, że dość szybko po programie podjęli decyzję o rozstaniu.  Teraz jednak Basia spotkała się z Krystianem na wielkiej imprezie, gdzie wszyscy uczestnicy trzeciej edycji "Hotelu Paradise" oglądali ostatni odcinek programu. Jesteśmy już po finale, wszystko się skończyło, jest bardzo dużo emocji, ale najważniejsze, że widzimy się wszyscy razem- relacjonowała Basia. W pewnym momencie Basia podeszła do Krystiana! - Jak się czujesz?- zapytała Basia. - Jak chcesz- odpowiedział Krystian. Nie no, jest zaj***ście.  - Dziękujemy wam kochani, że byliście z nami przez cały czas, kibicowaliście nam, trzymaliście za nas kciukim, a reszty się dowiecie niedługo....- mówiła tajemniczo Basia. - Bardzo niedługo dodał- Krystian.  Czyżby Basia miała na myśli informację o rozstaniu z Krystianem? Zobacz także: ...

Basia "Hotel Paradise 3"
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise 3": Basia zostawiła Krystiana dla innego uczestnika? Miał zdradzić ją ten szczegół
W "Hotelu Paradise 3" Basia i Krystian tworzyli jedną z ulubionych par. Czy po zakończeniu show dziewczyna zerwała z partnerem dla innego uczestnika? Fani są przekonani, że zdradził ją ten szczegół.

Basia i Krystian już od pierwszego odcinka " Hotelu Paradise 3 " mieli się ku sobie, a kiedy blond piękność została wyeliminowana z dalszej gry, chłopak nie umiał odnaleźć sobie miejsca w luksusowej willi na Zanzibarze. Na szczęście, ku radości widzów i pozostałych mieszkańców rajskiego hotelu,  Basia powróciła do "Hotelu Paradise" . Od tego czasu para jest nierozłączna, a dzięki ogromnemu uczuciu, wspólnym zainteresowaniom i bliskości, jaką sobie okazują, ta dwójka doszła aż do finałowego tygodnia, w którym wraz z Bibi i Simomen, Karą i Marcinem, Kornelią i Krzysztofem oraz Sarą i Maurycym, zawalczy o udział w wielkim finale i główną nagrodę w postaci 100 tys. złotych. I choć w "Hotelu Paradise" Basia i Krystian składają sobie wielkie deklaracje, wielu sympatyków randkowego hitu TVN 7 nie wierzy, że ich związek przetrwa także po programie. Co więcej, niektórzy sugerują nawet, że Basia po zakończeniu programu porzuciła Krystiana na rzecz innego uczestnika.  Basia i Krystian z "Hotelu Paradise 3" nie są parą po programie? Choć obecnie możemy śledzić finałowy odcinek "Hotelu Paradise 3", to w rzeczywistości nagrania do 3. sezonu randowego reality-show już dawno się zakończyły, a jego uczestnicy od kilku miesięcy przebywają w Polsce. I pomimo iż zgodnie z umową z TVN 7 nie mogą zdradzać, jak potoczyły się ich dalsze losy, sympatycy programu już prowadzą własne śledztwa. Co więcej, wielu jest przekonanych, że relacja Basi i Krystiana nie przetrwała próby czasu. By tego było mała, część z nich zarzeka się, że ma dowody na potwierdzenie swojej tezy.  Zobacz także:  "Hotel Paradise 3": Basia bawi się bez Krystiana, a Simon bez Bibi. Impreza uczestników hitu TVN7!  Śledząc instagramowe konta Basi i...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik