Trzecia edycja "Hotelu Paradise" przyprawiła widzów o prawdziwy zawrót głowy, a jej uczestnicy doskonale wiedzieli, jak wzbudzać emocje. Te największe zdecydowanie wywołali Kara i Marcin, którzy stworzyli parę od razu po tym, jak z programu odpadła Nathalia. W miniony poniedziałek tych dwoje w końcu postanowiło przestać ukrywać się ze swoim uczuciem i na swoich profilach na Instagramie zamieścili długo wyczekiwanie przez fanów wpisy, informując, że oficjalnie są w związku. Internauci dosłownie oszaleli i zalali uczestników - nie zawsze miłymi - komentarzami. Teraz Marcin postanowił zdradzić więcej szczegółów dotyczących ich związku. Kiedy jeden z internautów zapytał, czy mieszka z Karą, ten udzielił zaskakującej odpowiedzi.

Reklama

Kara i Marcin z "Hotelu Paradise 3" mieszkają razem?

Związek Kary i Marcina wciąż budzi ogromne emocje, a na jego temat wypowiedzieli się już Bibi i Krystian z "Hotelu Paradise 3". Jak się okazuje, choć w programie Marcin mówił, że nie jest gotowy na poważną relację i chce skupić się na sobie, wystarczyło pojawienie się odpowiedniej osoby, by chłopak szybko zmienił zdanie. Co więcej, jego związek z Karą rozwija się, choć - jak przyznał Marcin - wciąż poznają siebie.

Świetne jest to, że jesteśmy na takim etapie jeszcze poznawania siebie. Więc każdy dzień jest czymś nowym - mówił na swoim InstaStory.

Uczestnik "Hotelu Paradise 3" postanowił zrobić dla swoich obserwatorów "Q&A" i odpowiedź na ich pytania. Trudno się dziwić, że większość z nich dotyczyła właśnie jego relacji z Karą. Jak wygląda ich codzienne życie we dwójkę i jak radzą sobie z dzielącymi ich kilometrami, a może wcale nie muszą tego robić?

Kara mieszka teraz u mnie, w Opolu, aktualnie myje włosy. A może może, zobaczycie jeszcze - powiedział Marcin - Pojawił się już pomysł przeprowadzki i rozmawialiśmy o tym z Karą, ale gdzie i kiedy, to musicie nas śledzić, na pewno się dowiecie - dodał w kolejnej relacji.

Cóż, jak widać tych dwoje ma naprawdę poważne plany, a Kara już przeprowadziła się do Marcina. Jak sądzicie, gdzie uczestnicy "Hotelu Paradise 3" postanowią uwić swoje wspólne gniazdko?

Zobacz także: "Hotel Paradise 3": Nathalia wciąż cierpi przez Marcina! Bibi: "Jeszcze tego nie dźwignęła"

Zobacz także

Marcin postanowił odpowiedzieć na pytania fanów i zaskoczył wszystkich! Jak się okazuje, on i Kara mieszkają razem, a dziewczyna przeprowadziła się do swojego chłopaka do Opola! Co więcej, uczestnik "Hotelu Paradise 3" przyznał, że już rozmawiali o wspólnej przeprowadzce.

marcin_grajoszek

Choć wielu wątpiło w szczerość ich uczuć, już kilka dni po finale "Hotelu Paradise 3" Marcin i Kara oznajmili, że są razem. Uczestnicy miesiącami ukrywali swój związek, by w końcu móc podzielić się z fanami niesłychaną nowiną.

Instagram/marcin_grajoszek
Reklama

Tych dwoje w programie wzbudziło ogromne kontrowersje. Marcin i Kara byli o włos od wielkiego finału "Hotelu Paradise 3", a ostatnia Puszka Pandory na pewno zostanie zapamiętana przez widzów na długi czas. Wygląda na to, że choć oboje przylecieli na Zanzibar, by przeżyć przygodę życia, znaleźli tam coś o wiele ważniejszego.

Mat. prasowe
Reklama
Reklama
Reklama