Marcin i Kara z "Hotelu Paradise 3" mieszkają ze sobą?
marcin_grajoszek
TV-Show

"Hotel Paradise 3": Marcin i Kara już razem mieszkają?! Zaskakujące słowa uczestnika 

Marcin i Kara to jedna z najbardziej zaskakujących i kontrowersyjnych par "Hotelu Paradise 3". Choć wielu w to wątpiło, uczestnicy po programie nadal są razem i - jak się okazuje - ich związek się rozwija.

Trzecia edycja "Hotelu Paradise" przyprawiła widzów o prawdziwy zawrót głowy, a jej uczestnicy doskonale wiedzieli, jak wzbudzać emocje. Te największe zdecydowanie wywołali Kara i Marcin, którzy stworzyli parę od razu po tym, jak z programu odpadła Nathalia. W miniony poniedziałek tych dwoje w końcu postanowiło przestać ukrywać się ze swoim uczuciem i na swoich profilach na Instagramie zamieścili długo wyczekiwanie przez fanów wpisy, informując, że oficjalnie są w związku. Internauci dosłownie oszaleli i zalali uczestników - nie zawsze miłymi - komentarzami. Teraz Marcin postanowił zdradzić więcej szczegółów dotyczących ich związku. Kiedy jeden z internautów zapytał, czy mieszka z Karą, ten udzielił zaskakującej odpowiedzi.

"Hotel Paradise 3": Bibi o związku Basi i Krzyśka! "Losy są przewrotne..." Nie kibicuje im?

Kara i Marcin z "Hotelu Paradise 3" mieszkają razem?

Związek Kary i Marcina wciąż budzi ogromne emocje, a na jego temat wypowiedzieli się już Bibi i Krystian z "Hotelu Paradise 3". Jak się okazuje, choć w programie Marcin mówił, że nie jest gotowy na poważną relację i chce skupić się na sobie, wystarczyło pojawienie się odpowiedniej osoby, by chłopak szybko zmienił zdanie. Co więcej, jego związek z Karą rozwija się, choć - jak przyznał Marcin - wciąż poznają siebie.

Świetne jest to, że jesteśmy na takim etapie jeszcze poznawania siebie. Więc każdy dzień jest czymś nowym - mówił na swoim InstaStory.

Uczestnik "Hotelu Paradise 3" postanowił zrobić dla swoich obserwatorów "Q&A" i odpowiedź na ich pytania. Trudno się dziwić, że większość z nich dotyczyła właśnie jego relacji z Karą. Jak wygląda ich codzienne życie we dwójkę i jak radzą sobie z dzielącymi ich kilometrami, a może wcale nie muszą tego robić?

Kara mieszka teraz u mnie, w Opolu, aktualnie myje włosy. A może może, zobaczycie jeszcze - powiedział Marcin - Pojawił się już pomysł przeprowadzki i rozmawialiśmy o tym z Karą, ale gdzie i kiedy, to musicie nas śledzić, na pewno się dowiecie - dodał w kolejnej relacji.

Cóż, jak widać tych dwoje ma naprawdę poważne plany, a Kara już przeprowadziła się do Marcina. Jak sądzicie, gdzie uczestnicy "Hotelu Paradise 3" postanowią uwić swoje wspólne gniazdko?

Zobacz także: "Hotel Paradise 3": Nathalia wciąż cierpi przez Marcina! Bibi: "Jeszcze tego nie dźwignęła"

Marcin postanowił odpowiedzieć na pytania fanów i zaskoczył wszystkich! Jak się okazuje, on i Kara mieszkają razem, a dziewczyna przeprowadziła się do swojego chłopaka do Opola! Co więcej, uczestnik "Hotelu Paradise 3" przyznał, że już rozmawiali o wspólnej przeprowadzce.

Marcin i Kara z
marcin_grajoszek

Choć wielu wątpiło w szczerość ich uczuć, już kilka dni po finale "Hotelu Paradise 3" Marcin i Kara oznajmili, że są razem. Uczestnicy miesiącami ukrywali swój związek, by w końcu móc podzielić się z fanami niesłychaną nowiną. 

Marcin i Kara z
Instagram/marcin_grajoszek

Tych dwoje w programie wzbudziło ogromne kontrowersje. Marcin i Kara byli o włos od wielkiego finału "Hotelu Paradise 3", a ostatnia Puszka Pandory na pewno zostanie zapamiętana przez widzów na długi czas. Wygląda na to, że choć oboje przylecieli na Zanzibar, by przeżyć przygodę życia, znaleźli tam coś o wiele ważniejszego. 

Marcin i Kara z
Mat. prasowe

"Hotel Paradise 3": Dlaczego Nathalia nie stanęła za Bibi i Simonem?
Mat. prasowe/simonprice_hotelparadise3
TV-Show
"Hotel Paradise 3": Dlaczego Nathalia nie stanęła za Bibi i Simonem? Fani nie mieli o tym pojęcia!
Finał "Hotelu Paradise 3" dla wielu okazał się prawdziwym zaskoczeniem, a wszystko przez to, że zdecydowana większość uczestników postanowiła stanąć za Basią i Krystianem. Nathalia wyznała prawdę, dlaczego to zrobili.

Bibi i Simon byli największymi faworytami widzów " Hotelu Paradise 3 ". Fani programu, którzy obserwowali jak z odcinka na odcinek narasta uczucie pomiędzy tą dwójką, nie mieli wątpliwości, że to właśnie oni będą mieli szansę na rozbicie Złotej Kuli. Ku ogromnemu zaskoczeniu, kiedy doszło do podjęcia ostatecznej decyzji okazało się, że wszyscy uczestnicy - poza Karą i Marcinem - zdecydowali się stanąć za Basią i Krystianem, typując ich na zwycięzców trzeciej edycji "Hotelu Paradise". Dlaczego? Choć Bibi była pewna, że Nathalia nie stanęła za nią i Simonem przez sytuację z Karą i Marcinem, uczestniczka w końcu postanowiła zdradzić, co naprawdę nią kierowało. O tym nie mieli pojęcia nawet najwierniejsi fani kontrowersyjnego show! Nathalia zdradziła, dlaczego stanęła za Basią i Krystianem Finał "Hotelu Paradise 3" przyniósł prawdziwy ogrom emocji. Decyzją uczestników, to właśnie Krystian i Basia dostali szansę na rozbicie Złotej Kuli, a co więcej Krystian postanowił sam rozbić kulę.  Uczestnik stając na polu 100 tysięcy złotych wypuścił ją z rąk i ku zaskoczeniu widzów, stwierdził, że ma zamiar podzielić się wygraną z Simonem, Bibi i oczywiście Basią. Widzów wciąż jednak zastanawiał fakt, dlaczego za Bibi i Simonem stanęli jedynie Kara i Marcin. Co więcej, w rozmowie z portalem Jastrząb Post uczestniczka przyznała, że gdyby to ona miała w rękach Złotą Kulę, nie oddałaby nagrody drugiej finałowej parze.  Krystian i Basia mieli też inną sytuację, bo parę dni wcześniej, gdyby nie my, to by odpadli z programu. Krystian zachował się honorowo. Ale my nic im nie wisieliśmy. I w ogóle nikt by z nas też kulą nie rzucił, bo nie było takiej potrzeby - stwierdziła Bibi.  Szybko jednak okazało się, że...

"Hotel Paradise 3": Nathalia skomentowała związek Kary i Marcina
Party.pl/Instagram, marcin_grajoszek
TV-Show
"Hotel Paradise 3": Nathalia komentuje związek Kary i Marcina. Fani: "Serce nadal kłuje?"
Nathalia z "Hotelu Paradise" kolejny raz poruszyła temat Marcina i Kary. Wbiła im szpilę? Ten komentarz może zdziwić fanów programu.

Nathalia, Marcin i Kara - te trio trzeciej edycji "Hotelu Paradise" budziło w widzach ogromne emocje, a kiedy piękna tancerka po powrocie z Zanzibaru dowiedziała się, co wydarzyło się na wyspie pod jej nieobecność, nie kryła swojego żalu, a starcie do którego doszło podczas ostatniej Puszki Pandory, fani kontrowersyjnego show z pewnością zapamiętają na długo. Koniec końców romans Kary i Marcina zaowocował prawdziwym uczuciem, a tych dwoje nawet już razem zamieszkało. Co o ich związku po programie sądzi Nathalia? Uczestniczka "Hotelu Paradise 3" w końcu skomentowała tę relację, a jej słowa z pewnością zaskoczyły wielu internautów.  Nathalia z "Hotelu Paradise" o związku Kary i Marcina Ten konflikt z pewnością przejdzie do historii "Hotelu Paradise" . Kiedy cofniemy się w czasie, z łatwością możemy przypomnieć sobie, jak wielkie emocje wywołało zbliżenie Marcina i Kary , do którego doszło zaraz po tym, jak Nathalia odpadła z programu. Na uczestnika wylała się fala negatywnych komentarzy, a hejt nie ominął również Kary. Wtedy też nikt nie wierzył w to, że tych dwoje stworzy prawdziwą relację, w dodatku po tym, jak Nathalia zmasakrowała Marcina i Karę podczas ostatniej Puszki Pandory, wszyscy sądzili, że uczestnicy się nie cierpią! Ku zaskoczeniu wielu widzów, po powrocie do Polski, Kara i Marcin potwierdzili związek , który bardzo szybko przybrał na powadze, a dziś już nawet razem mieszkają! Wtedy też Nathalia pytana o to, czy im wybaczyła , przyznała że nie utrzymuje kontaktu z Karą, a z Marcinem wszystko sobie wytłumaczyła. Internauci nie dawali jednak za wygraną, a w sieci pojawiły się nawet spekulacje, że Nathalia zabrania uczestnikom spotykać się z Karą i Marcinem, czemu oczywiście zaprzeczyła. Teraz, kiedy ulubienica...

"Hotel Paradise 3": Marcin i Kara o planach na przyszłość
Instagram/marcin_grajoszek
TV-Show
"Hotel Paradise 3": Kara i Marcin o wspólnej przyszłości! Zdradzili swoje poważne plany
Marcin i Kara dopiero co razem zamieszkali, a już planują kolejny, poważny krok! Uczestnicy "Hotelu Paradise 3" tym wyznaniem zaskoczyli wszystkich.

Kara i Marcin bez wątpienia byli jedną z najbardziej emocjonujących par trzeciej edycji "Hotelu Paradise" . Ta dwójka dostarczyła widzom - a także pozostałym uczestnikom - prawdziwych wrażeń i choć, ze względu na wcześniejszą zażyłość Marcina z Nathalią, początkowo miała więcej wrogów niż sprzymierzeńców, dziś już nikt nie ma wątpliwości co do ich uczuć. Co więcej, związek Kary i Marcina przybiera na powadze! Para dopiero co przeprowadziła się do Warszawy , a już planuje postawić kolejny wspólny krok. Fani tej dwójki z pewnością będą zachwyceni!  Kara i Marcin z "Hotelu Paradise 3" planują wspólną przyszłość U uczestników trzeciej edycji "Hotelu Paradise" nie przestaje się dziać. Dopiero co głośnym echem odbiło się rozstanie Bibi i Simona , które Kara postanowiła skomentować w dość mocnych słowach , a już napływają kolejne wieści - tym razem jednak bardziej pozytywne. Kara i Marcin, którzy właśnie przeprowadzili się do wspólnego mieszkania w Warszawie, już snują kolejne, poważne plany na przyszłość.  Choć z początku wielu wątpiło w prawdziwość ich uczuć, Kara i Marcin okazali się być sobie pisani i dziś mogą pochwalić się sporym gronem fanów. Kontrowersyjni uczestnicy "Hotelu Paradise 3" nie zwalniają tempa i mają zamiar wykorzystać swoje pięć minut. Jak przyznał sam Marcin, przeprowadzka do Warszawy ma być dla niego możliwością powrotu do modelingu, jednak jego plany na przyszłość dotyczą również Kary. W rozmowie z serwisem dziendobry.tvn.pl para zdradziła coś, co na pewno zaciekawi ich fanów! Chcemy stworzyć jakąś piosenkę wspólną. (...) Chcemy iść w tym kierunku, żeby razem pracować. YouTube i zlecenia modelingowe wspólne to jest...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik